منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

آبونه آوا فان شوید


سایت آوا فان با استفاده از سیستم قدرتمند فیدبرنر شرکت گوگل این امکان را فراهم کرده تا دوستان عزیز بتوانند مطالب روزانه سایت را هر روز در ایمیل های خود دریافت نمایند و همواره از آخرین مطالب استفاده نمایند.
برای استفاده از این امکان مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.
* ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید و سپس بر روی دکمه اشتراک در آوا فان کلیک کنید :   

برای اشتراک ایمیل خود را وارد نمایید 

* در صفحه باز شده طبق عکس زیر آدرس ایمیل خود را وارد نموده و متن خواسته شده را در جعبه مخصوص تایپ نموده دکمه تائید را بفشارید:


اشتراک در آوا فان

* بعد از انجام این عمل صفحه ای برای شما نمایش داده خواهد شد که نشان میدهد آدرس ایمیل شما در سیستم ثبت شده است اما تا زمانی که شما تائید مجدد را انجام ندهید ایمیلی برای شما ارسال نخواهد شد.

اشتراک در آوا فان

* برای تائید مجدد به ایمیل خود مراجعه نمائید. یک ایمیل با موضوع فعال سازی اشتراک خبرنامه آوا فان : عضویت خود را فعال كنید به دست شما رسیده است. آنرا باز کنید.

اشتراک در آوا فان


* داخل متن ایمیل یک لینک فعال سازی مشابه تصویر زیر وجود دارد. روی آن لینک کلیک نمائید.


اشتراک در آوا فان


* با کلیک روی لینک صفحه ای مشابه صفحه زیر نمایش داده خواهد شد.اشتراک در آوا فان


* پس از مشاهده این صفحه عضویت شما به صورت کامل ثبت شده و شما هم اکنون یکی از مشترکین ثابت سایت آوا فان هستید و مطالب سایت هر روز برایتان ایمیل خواهد شد.
* ممکن است به دلیل فیل ترینگ سایت فیدبرنر با کلیک روی عنوان مطلب صفحه مورد نظر باز نشود. برای رفع این مشکل میتوانید روی لینک نمایش مطلب کلیک نمائید.

 

نکته مهم :

کلیه ایمیلهایی که برای شما ارسال میشود بدون تبلیغات است و فقط مطالب جدید آوا فان برای شما ارسال خواهد شد و برای مشاهده کامل هر مطلب میتوانید بر روی عنوان آن مطلب کلیک نمایید تا مطلب را به صورت کامل ببینید .