تبلیغات
آوا فان - فال 10 دی 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمیفال 93/10/10


فال چهارشنبه
10 دی 93


فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : فرصتی دست می‌دهد تا بتوانی اشتباهات خود را جبران كنی و دل او را بدست آوری. باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده كنی چون تكرار آن امكان ندارد. در این صورت رابطه تازه‌ای ایجاد می‌شود كه حال و هوای دیگری دارد.  

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : این دوره فشارهای كاری دوچندان خواهد شد. باید قبول كنی كه همه چیز در دست تو نیست و تو اختیار مطلق نداری. پس چاره‌ای جز انطباق خود با مشكلات را نداری.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : این گذشته آزاردهنده را باید به دریا ریخت. به جای فكر كردن به آن باید به آینده فكر كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : سهل انگاری تو در استفاده از موقعیت‌ها مساله‌ساز خواهد شد. این مساله خودبه‌خود آرزوها و برنامه‌های آینده‌ات را تحت تاثیر قرار می‌دهد. باید بیشتر مراقب باشی تا از این به بعد فرصتهای باقیمانده را از دست ندهی.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : پیش از یك رابطه عاطفی یا عاشقانه باید خود را برای آن آماده ساخت. اول باید خانه را آب و جارو كرد و سپس از مهمان خواست كه به آن قدم بگذارد. در این راه باید تجربه زیادی آموخت.  

توصیه های اجتماعی : خبرهای تازه‌ای می‌رسد كه شادی‌آفرین خواهد بود. دوباره اوضاع به روال سابق خود باز می‌گردد و نگرانی‌ها برطرف خواهد شد. برخلاف آنچه تصور می‌كردی، روزهای خوبی در راه است.

توصیه های سلامتی : تغییرات آب و هوا، در تو تاثیر گذاشته و اگر مراقبت نكنی دچار عارضه‌ای خواهی شد. مراقب سلامتی خود باش.

توصیه های اقتصادی : اگر دست بالا داشته باشی می‌توانی چیزی را بخری كه ارزنده خواهد بود. شرایط خوبی فراهم شده است و تو می‌توانی بخشی از آرزوهای مادی خود را عملی سازی. برای برای كارها باید برنامه‌ریزی دقیقی داشت.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : نباید توقع كار خارق‌العاده‌ای از او كه فردی عادیست، داشته باشی. بهتر است فعلا رازدار باشی و كسی در مورد احساساتت صحبت نكنی چون هنوز خیلی زود است.

توصیه های اجتماعی : شخصیت مهمی از تو حمایت می‌كند و همین مساله موقعیت تازه و فوق‌العاده را در اختیار تو می‌گذارد. روحیه‌ات را تقویت كن و از فرصت استفاده كن.

توصیه های سلامتی : تنها ورزش كردن سلامتی انسان را تضمین نمی‌كند، بلكه آرامش و اعتماد به نفس داشتن هم جزئی از سلامتی است. فكرت را آزاد كن تا بتوانی ذهنی خلاق و پویا داشته باشی و برای خودت برنامه‌ریزی درستی انجام دهی.

توصیه های اقتصادی : در تصمیم‌گیری‌های خود شتاب نكن. قرار است از جایی پولی برسد كه می‌رسد و جایی برای نگرانی وجود ندارد. بهتر است برای آینده خود برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشی.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : به خاطر بعضی اشتباهات دچار شكست می‌شوی. وقتی كه حساب همه احتمالات را نكرده باشی دچار حوادث غافلگیركننده‌ای می‌شوی. باید شناختت را در مورد اطرافیان و دوستانت بیشتر كنی.

توصیه های اجتماعی : قدم زدن در هوای باز و پاك مثل ارتفاعات اطراف شهر یا پاركها می‌تواند روحیه‌ات را عوض كند و به تو آرامش و نشاط هدیه كند.

توصیه های سلامتی : اگر احساس خستگی می‌كنی و نمی‌خواهی به پزشك مراجعه كنی می‌توانی با بازی رنگها روحیه‌ات را عوض كنی، شاید تغییر رنگ لباسهایت موثر باشد. رنگ قرمز انرژی خاصی به تو می‌دهد البته در بعضی افراد موجب زودرنجی و تحریك‌‌پذیری زیاد می‌شود!! اگر به دنبال آرامش هستی رنگ آبی یا سبز می‌تواند به تو كمك كند.

توصیه های اقتصادی : به زودی پیشنهاد خیر و برکت داری به تو خواهد شد. اگر از موقعیت به موقع در درست استفاده كنی و برای رسیدن به هدف تلاش كنی، از زحماتت خیلی زود نتیجه خواهی گرفت. اگر باهوش باشی مقداری پول به سوی تو حرکت خواهد كرد.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : یكسری موانع در روابط عاشقانه تو و یا تاخیر در ازدواجت بوجود می‌آید و از دست تو هم كاری ساخته نیست. به جای ناراحتی و عصبانیت باید روحیه‌ات را حفظ كنی و حوصله كنی تا دوباره اوضاع مساعد شود.

توصیه های اجتماعی : اتفاقات امروز را به فال نیک بگیر. از یکی از نزدیکان خبر خوشحال كننده‌ای خواهی شنید.

توصیه های سلامتی : اگر خسته یا بی‌حوصله هستی در خودت تغییراتی ایجاد كن مثلا مدل موهایت یا رنگ‌بندی لباسهایت را عوض كن. اینها روحیه‌ات را به صورت مقتعی بهتر می‌كند اما اگر كمكی نكرد بهتر است با مشاور صحبت كنی.

توصیه های اقتصادی : ممكن است تاحدودی موقعیت مالی‌ات دچار ركود شود اما جای نگرانی نیست چون دوباره بهبود می‌بخشد و اوضاع روبراه می‌شود فقط دست به كارهای عجولانه نزن.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : عشق و محبت را نمی‌شود بر كسی تحمیل كرد. كسی را نمی‌توان به زور وادار نمود كه چیزی یا كسی را قبلا دوست داشته باشد. عشق پدیده‌ای معنوی و روحی است و باید آن را به حال خود رها كرد تا معشوق خود را انتخاب كند.

توصیه های اجتماعی : اگر این روزها سرت را به کار یا به یک دلمشغولی گرم نگه داری، فکرهای آزاردهنده را از خود دور كردی. منتظر یك اتفاق یا خبر خوش باش.

توصیه های سلامتی : این روزها مواظب خودت باش و با افکار تاریک اعصابت را تحریك نكن. اگر در یک رقابت احساسی خودت را بازنده می‌بینی، سعی کن به خودت بقبولانی که دنیا به آخر نرسیده است و ممکن است دوباره فرصتهایی حتی بهتر از گذشته به سراغت بیاید.

توصیه های اقتصادی : در یك موسسه جدید كاری پیدا می‌شود كه آینده درخشانی خواهد داشت. به جای خیال‌پردازی باید واقع‌بین بود از تمام امكانات و استعدادهای خود استفاده كرد تا موفق شد.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : خبرها یا اتفاقاتی كه منتظرش بودی، ممكن است تا چند وقت دیگر به تعویق افتد. وقت خود را تلف نكن و افكار مبهم و پیچیده را از خود دور كن. به زودی همه چیز روبراه می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه :  به محض ایجاد یك رابطه جدید، روابط قدیمی و دوستانت را فراموش می‌كنی. این بدترین رفتار است و تو را از بهترین دوستانت جدا می‌كند. بهتر است كمی در رفتارت تجدید نظر كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : احساس می‌كنی، همه از دست و دلبازی تو سوء استفاده می‌كنند و كارهایی كه می‌كنی به نتیجه مطلوب نمی‌رسد. شاید این موضوع به خاطر زیاده‌طلبی‌های تو باشد. گاهی اوقات باید قناعت كرد و به آنچه روزی ماست بسنده كرد.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : پس از یك دوره ناراحتی و تنهایی، اكنون وارد مرحله تازه‌ای از زندگی شده‌ای و با شخصی آشنا می‌شوی كه بعضی از رویاهای شیرین تو را به واقعیت نزدیك می‌كند و تو را شاد و خرم می‌كند.

توصیه های اجتماعی : همیشه به دنبال چیزهای غیرممكن هستی و همین تو را خسته می‌كند. نمی‌دانی كه حتی یك موفقیت كوچك به تو انرژی خاصی می‌دهد كه برای هفته‌ها و ماهها شارژ خواهی بود. پس به دنبال آن موفقیت كوچك باش.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : راست گفته‌اند كه دنیا دو روز است. یك روز به نفع تو و یك روز به ضرر تو! پس باید در روزهایی كه كارها به نفع تو جریان دارد آنقدر تلاش كنی و موفق شوی تا در روزهای دیگر دچار ضرر و ركود نشوی.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : برخوردهای بهتری می‌توانی داشته باشی تغییر این برخوردها، تو را نزد او محبوب خواهد ساخت. آن وقت بسیاری از گرفتاری‌ها رفع می‌شود.

توصیه های اجتماعی : با رفتن به یك سفر ییلاقی می‌توان برای چند روزی هم شده خود را از این جار و جنجال شهر نجات داد. خود را برای آغاز تغییرات باید آماده كرد و به موفقیت‌های جدیدی چشم دوخت.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش. بخصوص در این برهه از زمان تا در معرض بیماری قرار نگیری. موضوعی كه تو را به خود مشغول كرده به زودی رفع خواهد شد و جایی برای نگرانی نیست.

توصیه های اقتصادی : به هیچ كاری اكتفا نمی‌كنی. زیرا آن را كافی نمی‌دانی و احساس می‌كنی درآمد كمی دارد. از این شاخه به آن شاخه پریدن مشكلی را حل نمی‌كند باید یك كار یا راه را گرفت و تا آخر آن را ادامه داد.

فال روز چهارشنبه 10 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : فرصتی به تو داده می‌شود تا بتوانی خطاهای گذشته‌ات را تصحیح كنی و دوباره دل او را بدست آوری. باید از خطاهای گذشته پند گرفت و به گونه‌ای عمل كرد كه هرگز دیگر تكرار نشود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : همیشه اگر به مشكلات كوچك مالی توجه نكنی تبدیل به غول بزرگی خواهد شد. برای جلوگیری و مقابله با این غول بزرگ باید حوصله به خرج داد و با تلاش و كوشش مسائل را حل كرد.

فال روزانه , فال چهارشنبه 10 دی 1393, فال 10 دی 93, فال روز 10 دی 93, فال امروز , فال دهم دی 93, فال امروز 10 دی 93, فال 10/10/93, فال روز 10 دی, فال روز چهارشنبه 10 دی 93, فال 10 دی ماه , فال چهارشنبه 10/10/93, سرگرمی , 10/10/93, فال 93/10/10, فال چهارشنبه 10 دی 93, فال چهارشنبه 10 دی, فال روز چهارشنبه 10 دی 93, فال 4 شنبه 10 دی 93, فال روز 4 شنبه دهم دی 93, فال 4شنبه 10 دی 93, فال 10-10-93, فال 93-10-10, , سرگرمی , فال چهارشنبه 10 دی 1393, فال 10 دی 93 , فال دهم دی 93پست های مرتبط :
فال 9 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست خود شناسی