تبلیغات
آوا فان - فال 15 دی 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمی فال 93/10/15


فال دوشنبه
15 دی 93


فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : عاشق باید بود كه عاشقی پروسه‌ای پرهیجان و تكامل بخش است. عشق تو را در معرض آزمایش و تجربه‌های مهمی قرار می‌دهد كه طی آن آدمی ساخته و پرداخته می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نباید ناامید باشی. باید صبر كنی و با حوصله به كار ادامه دهی و تلاش كنی تا به سود برسی. با اعتماد به نفس و ایستادگی می‌توانی وضعیت اقتصادیت را سروسامان ببخشی.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : مسائلی در انتظار توست كه در برخورد با آن باید صبور باشی. خوشتنداری و صبر موجب می‌شود كه تو دوباره به آرامش برسی و با خیالی آسوده تصمیم بگیری.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : استعداد و توانمندی تو در مسائل اقتصادی بی‌نظیر است. اگر بخواهی و اراده كنی می‌توانی موفقیت‌های مهمی را بدست آوری. فقط باید برای این كار انگیزه‌ای قوی و ریشه‌دار داشت تا از پا نیفتد.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : با زیاد حرف زدن، آتش عشق خاموش می‌شود. به جای آن باید از احساس خود پیروی كنی و راهی را انتخاب كنی كه این مشعل فروزان‌تر شود. اگر عشق نباشد زندگی در كام تاریكی خواهد رفت.

توصیه های اجتماعی : بعضی كارها سیستم تو را بهم می‌زند. باید از آنها پرهیز كنی. تعادل خود را در زندگی و كار باید حفظ كرد و از ماجراجویی دوری نمود.

توصیه های سلامتی : به وضعیتی خواهی رسید كه اگر ادامه پیدا كند، تو را دلگیر خواهد ساخت. از نظر جسمی باید مراقب باشی كه دچار بیماری یا عوارضی نشوی. در این رابطه باید از كسی كمك بگیری كه تجربه و تخصص داشته باشد.

توصیه های اقتصادی : اوضاع مادی و مالی تو خوب است و جایی برای نگرانی نیست فقط باید سهل‌انگاری را كنار بگذاری.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : موانعی به چشم می‌خورد كه نمی‌توان راه‌حل سریع و ساده‌ای برای آنها پیدا كرد. باید بسیار حوصله داشت و بسیار صبور بود تا بتوان به تدریج این موانع را برطرف كرد.

توصیه های اجتماعی : باید شرایط تازه‌ای فراهم كنی تا بتوانی روحیه‌ای شاداب داشته باشی. یك تفریح یا سفر مناسب خواهد بود.

توصیه های سلامتی : حالت ثابت و یكنواخت فعلی تو را دل‌زده كرده. روح انسان به تنوع و تغییر نیاز دارد.

توصیه های اقتصادی : باید كاری كنی كه مورد توجه مقامات قرار گیرد تا بتوانند بر روی تو حساب باز كنند و اوضاع اقتصادیت بهبود یابد. گاهی وقت‌ها باید كاری را تبلیغ كرد و دیگران را متوجه آن ساخت تا ارزش آن را دریابند.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : اطرافیانت به تو سفارش می‌كنند كه بهترین راه را انتخاب كنی اما تو همچنان لجباز و یك‌دنده‌ای!! به چه قیمتی می‌خواهی حرفت به كرسی بنشیند؟!

توصیه های اجتماعی : وضعیتی پیش می‌آید تا بتوانی یك یا چند تن از دوستان قدیمی را كه مدتی از آنها بی‌خبر بودی، ملاقات كنی. فكر یك سفر مدتی است ذهنت را به خود مشغول كرده. به زودی مقدمات آن فراهم می‌شود.

توصیه های سلامتی : باید در آرامش به خوردن غذا مشغول باشی چون داشتن استرس و یا كار پرمشغله و راه رفتن در هنگام غذا خوردن، نه تنها هیچ نفعی برایت ندارد بلكه ممكن است سلامتی‌ات به خطر بیفتند.

توصیه های اقتصادی : تو هم مثل دیگران آرزوی موقعیت اقتصادی بهتر را داری اما در این معامله، آنها خواسته‌های زیادی از تو دارند و تو نمی‌توانی به تنهایی به یك به یك آنها پاسخ دهی پس بهتر است به جای قبول همه كارها با هم یك یا دو قسمت را به دست گیری تا از بتوانی جوابگو باشی.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : وقتی پیشنهادی مطرح می‌شود باید در موردش فكر كرد. هیچگاه نباید چشم بسته پذیرفت و یا رد كرد. اول شناختت را كامل كن و بعد قضاوت كن.

توصیه های اجتماعی : داشتن روابط دوستانه یا عاطفی مزایای زیاد دارد. این روابط به ما كمك می‌كنند تا دوستمان بدارند و دوست‌داشتنی باشیم، برایمان ارزش قائل شوند، ارزشمند و در نتیجه بانشاط‌تر می‌شویم. پس دست به كار شو!

توصیه های سلامتی : باید به اندازه كافی وقت برای استراحت و لذت بردن از زندگی داشته باشی. این وقت را پیدا كن.

توصیه های اقتصادی : همه چیز برای رسیدن تو به مقدار قابل توجهی پول مساعد است فقط به تو بستگی دارد كه چگونه از توانایی‌هایت استفاده كنی و این پول را بدست آوری.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : از بعضی ماجراهای عاشقانه باید فاصله گرفت چون تو را دچار دردسرها و مشكلاتی می‌كند كه مناسب حال تو نیست. باید این دوره را با آرامش طی كرد و به آینده‌های دور امیدوار بود.

توصیه های اجتماعی : یک خوش شانسی کوچک اما موثر در انتظار توست پس باید بجنبی تا از دستت نرود. یکی از افراد مسن خانواده منتظر خبری از توست.

توصیه های سلامتی : انواع روابط با اطرافیان بر سلامتی افراد موثر است. رابطه خوب تو با دیگران احتمال افسردگی را كاهش و آسیب‌ناپذیری را افزایش می‌دهد و بالعكس روابط نامطلوب تنش‌زا بوده و تو را دچار استرس و اضطراب می‌كند كه بهتر است از آنها دوری كنی.

توصیه های اقتصادی : در مسائل اقتصادی باید طرفدار صلح و ثبات بود. زیاده‌خواهی و اصرار بی‌مورد برای داشتن سود بیشتر هم تو را خسته و افسرده می‌كند و هم از دوستان و اطرافیان غافل می‌سازد.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : در زندگی مسائلی پیش می‌آید كه تو را به شدت عصبانی خواهد كرد. مراقب باش كه این خشم و عصبانیت خود را سر كسی خالی نكنی چون او در این میان تقصیری ندارد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : اختلافی با دوست یا همسرت پیش آمده است كه زندگی عاطفی‌ات را تلخ می‌كند. ریشه‌های این اختلاف را باید پیدا كرد و آن را برطرف نمود. به دیگران كمك كن تا در شرایط مشابه آنها نیز تو را یاری كنند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : این ماه ممكن است مجبور شوی خود را با شرایط سخت مالی هماهنگ كنی. انتخاب یك برنامه یا كار جدید می‌تواند عواقب و مسئولیت‌هایی داشته باشد كه نمی‌توان از آنها گریخت. اما این راه با همه سختی‌هایش پایان خوبی دارد.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : یك مشكل عاطفی، مدتها ذهن تو را به خود مشغول خواهد كرد. انتظار اینكه با یك راه‌حل ساده بتوانی آنرا فراموش كنی و از آن خلاص شوی، توقع بیهوده‌ای است. باید بسیار صبر و حوصله داشته باشی تا به مرور زمان این اتفاق در ذهنت كم‌رنگ شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اگر خود را دست كم نگیری می‌توانی از موقعیت‌های پیش آمده به بیشترین سود برسی. باید بعضی از رفتارهای خود را تصحیح كرده و سعی كنی به جز منافع خودت به منافع دیگران هم فكر كنی.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : عشق یك طرفه زیان‌آور خواهد بود. این عشق می‌تواند مدت‌ها ادامه داشته باشد بدون اینكه به تغییری یا تحولی منجر شود. بهتر است كه مهربانی و عشق دو طرفه باشد تا تغییر ایجاد كند.

توصیه های اجتماعی : فعالیت و نشاط خود را همچنان حفظ كن. شرایط برای آغاز یك برنامه جدید مناسب است باید كسی را پیدا كرد كه در این راه تا آخر با تو باشد. یك دوست یا همراه خوب بزرگترین امتیاز است.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش و ورزش را فراموش نكن.

توصیه های اقتصادی : رفته رفته سود بیشتری بدست خواهی آورد. هر كاری در ابتدا سخت و پر دردسر خواهد بود اما در آینده بهتر خواهد شد. در این باره باید صبر داشت و از مشكلات نترسید.

فال روز دوشنبه 15 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : نباید به افراد با دید سطحی و ناپخته نگاه كنی. باید با هشیاری و توجه بیشتر بدانی پشت هر ظاهر و رفتاری چه نیتی نهفته است. با كشف این حقایق می‌توانی زندگی عاطفی‌ات را بهبود بخشی و منتظر آینده روشنی باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : مشكل اساسی تو این است كه جیبهای خالی نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای تو باشند! یا باید تلاش كنی تا به وضعیت مالی مطلوب و قابل قبولی برسی و یا سطح توقعاتت را پائین بیاوری.

فال روزانه , فال دوشنبه 15 دی 1393, فال 15 دی ماه 93 , فال روز 15 دی 93 , فال امروز , فال پانزدهم دی 93, فال امروز 15 دی 93, فال 15/10/93, فال روز 15 دی, فال روز دوشنبه 15 دی 93 , فال 15 دی ماه , فال دوشنبه 15/10/93 , سرگرمی , 15/10/93 , فال 93/10/15, فال دو شنبه پانزدهم دی 93, فال دو شنبه 15 دی, فال روز 2 شنبه 15 دی 93, فال 2 شنبه 15 دی 93, فال روز 2شنبه 15 دی 93, فال 2شنبه 15 دی 93, فال 15 - 10- 93, فال 93 – 10 – 15, سرگرمی , فال روز 15 دی 93, فال دو شنبه 15 دی 93, فال دو شنبه پانزدهم دی 93پست های مرتبط :
فال 14 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست خود شناسی


برچسب ها : سرگرمی-فال روز 15 دی 93-فال دو شنبه 15 دی 93-فال دو شنبه پانزدهم دی 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در دوشنبه 15 دی 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ارسال به بالاترین

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.