تبلیغات
آوا فان - فال 16 دی 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمی فال 16/10/93


فال سه
شنبه 16 دی 93


فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : این رویاها و افكار رومانتیك جذاب هستند اما در واقعیت‌ها جایی ندارند. باید خود را برای زندگی واقعی آماده كرد و به افكاری دل بست كه مفید و عملی باشند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : سوء تفاهمی پیش می‌آید كه به زودی رفع خواهد شد. گاه در آسمان دوستی نیز تكه ابری می‌آید و برای مدتی كوتاه چهره خورشید را می‌پوشاند. اما این امر وقتی و گذرا است.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی ركود اقتصادی در پیش داری. بعضی وقتها شرایط برعكس آن چیزی است كه تو انتظارش را داری. در چنین مواقعی نباید عاصی شد چون با كمی فكر و حوصله می‌توان راه حلی مناسب پیدا كرد.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : به كسی دلبسته‌ای كه سطحی ناپخته و زودگذر است. شیرینی، جذابیت و دلربایی خاصی دارد اما پایدار و ارزشمند نیست. باید زمان بیشتری به خودت بدهی تا با بررسی عمیق‌تر به دنبال خواسته كاملتر بگردی. احساس تو ارزشمند است فقط تصمیم عجولانه نگیر.

توصیه های اجتماعی : اتفاق مبارك و شادی‌آفرینی رخ می‌دهد كه تو را هم خوشحال می‌كند. باید برای دوستی‌ها ارزش قائل شد و برای تداوم آنها تلاش كرد. یك هدیه كوچك دارای یك پیام مهم است.

توصیه های سلامتی : تو به یك برنامه درست غذایی نیاز داری. باید بیشتر مراقب سلامتی خود باشی. همه چیز كار و پول نیست. با یك برنامه‌ریزی درست، شادابی و سلامتی‌ات را دوباره بدست می‌آوری.

توصیه های اقتصادی : به موفقیت چشمگیری دست می‌یابی و به دنبالش پاداشی به تو تعلق می‌گیرد. زحمات تو بی‌نتیجه نمانده به تو به هدفت رسیدی اما باید مراقب خرج و دخل خود باشی.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : رفته رفته این اختلاف حل خواهد شد. گذر زمان به هر دو طرف نشان خواهد داد كه تندروی بیشتر به آنها آسیب می‌رساند. از این رو هر دو سرعقل آمده و با هم آشتی می‌كنند.

توصیه های اجتماعی : به زودی اتفاقاتی می‌افتد كه تو را شادمان می‌كند. حالا نوبت آسایش و آرامش به وجود آمده پس از آن لذت ببر.

توصیه های سلامتی : تنبلی را از خود دور كن. با ورزش و مطالعه بیشتر می‌توان فعال‌تر از همیشه باشی.

توصیه های اقتصادی : موفقیت خوبی در زمینه مسائل مالی و اقتصادی بدست می‌آوری. كسی كه موفق‌تر است، رقیبان و حسودان بیشتری هم خواهد داشت. بدون توجه به آنها به كار خودت ادامه بده.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : غیرت خوب است و نگهبان عشق. اما همین غیرت اگر از حد و حدود خود خارج شود تردیدها را دامن می‌زند و آنوقت بدگمانی و تردید به جای اعتماد و یقین می‌نشیند. به همین راحتی می‌توانی همه چیز را خراب كنی.

توصیه های اجتماعی : یك ملاقات و یا حضور در جمع دوستان برایت خاطره‌انگیز خواهد شد. از طرف دوست یا خانواده‌ای نزدیك، خبرهای خوشی برای تو و خانواده‌ات در راه است. از راه دور خبر بسیار مسرت بخشی خواهی شنید. موضوع یك مسافرت به خوبی و خوشی به انجام می‌رسد.

توصیه های سلامتی : اگر مشكل اضافه وزن داری پیشنهاد می‌كنم: روزانه به ورزش بیشتری نیازمندی، به طور متعادل و منظم غذا بخور، با تناسب غذایی سالم‌تر غذا بخور و برای اضطراب و نگرانی‌ات راه‌حلی پیدا كن تا باعث سلب آسایشت نشود.

توصیه های اقتصادی : به كمك یكی از دوستانت مشكلی كه آزارت می‌داد، رفع می‌شود. در یك آزمون و یا رقابت كاری موفق می‌شوی و نگرانی‌ات بی‌مورد است چون این موفقیت زمینه‌ساز تحولات اقتصادی بعدی برایت خواهد بود.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : مشكل اینجاست كه وقتی ناراحتی تصمیم می‌گیری. كمی به خودت و دیگران فرصت بده. به دیگران تا بتوانند توضیح دهند و به خودت كه درست فكر كنی و تصمیم عاقلانه بگیری.

توصیه های اجتماعی : هدایا و یا مقداری پول که در فکرش نبودی، به دستت می‌رسد. کسی را که در فکرش نبودی، ملاقات می‌كنی. به زودی تحول بزرگی در زندگی‌ات پیش می‌آید. آماده باش!

توصیه های سلامتی : كار زیاد و سخت به سلامتی‌ات آسیب می‌رساند. كار كردن بدون در نظر گرفتن مراقبتهای كافی و یا احتیاط‌های ایمنی می‌تواند حماقت محض باشد!

توصیه های اقتصادی : تو با یاس و نامیدی‌ات موانعی را برای خودت ساختی. اگر اوضاع به همین منوال ادامه یابد، به بحران اقتصادی نزدیك می‌شوی. با كمی مثبت‌نگری و ریسك می‌توانی خود را از این تنگنا نجات دهی.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : در زندگی عاطفی تو تحول تازه‌ای به وجود می‌آید كه در نهایت خوب خواهد بود. بهتر است نگران نباشی و فكرت را مشغول نكنی چون همه چیز روبراه است.

توصیه های اجتماعی : کسی را که در انتظارش بودی، ملاقات می‌كنی و یا یك فرصت طلایی بدست می‌آوری. پس سعی كن از این فرصت استفاده كنی.

توصیه های سلامتی : تو در برابر جسمت مسئولی و موظفی آنرا سالم و شاداب نگهداری. با خوب خوردن، ورزش كردن به اندازه كافی و قرار گرفتن در معرض نور طبیعی خورشید به اندازه كافی میتوانی به این مهم دست یابی.

توصیه های اقتصادی : این هفته پولی به دستت می‌رسد و حوادثی اتفاق می‌افتد كه در مجموع به نفع تو خواهد بود. به شرط اینكه تو بی‌توجه نباشی و از این موقعیت استفاده كنی.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : بعضی از دوستان به یكباره راه خود را عوض می‌كنند و تو را دچار حیرت و شگفتی می‌كنند. این مساله نشان می‌دهد كه باید در بعضی از قضاوت‌های خود تجدید نظر كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با خوش‌بینی، تلاش و اعتماد به نفس می‌توانی بحران مالی كه در آینده نزدیك به سراغت می‌آید خنثی كنی.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : وقتی با كسی عهدی می‌بندی باید به آن وفادار باشی. كسی كه عهدش را می‌شكند و سر قولش نمی‌ماند، مانند یك سكه به زودی از اعتبار می‌افتد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اگر دست از ولخرجی‌های بی‌مورد برداری، می‌توانی روزهای آرام اقتصادی داشته باشی. غالبا این ما هستیم كه آرامش زندگی را به هم می‌زنیم و با ندانم كاری، خود را دچار دردسرهای زیادی می‌كنیم.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : به شكل و ظاهر آدم‌ها نمی‌توان قضاوت كرد. باید در همه حال پشت این ظواهر و درون آدم‌ها را در نظر داشت زیرا درون است كه تعیین كننده خواهد بود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : جدیت و پشتكار رمز موفقیت توست. همین كه هر كاری را به موقع و دقیق انجام دهی، موجب پیشرفت تو در كار می‌شود و در نتیجه روزبه‌روز وضعیت اقتصادیت هم بهتر خواهد شد.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : در عشق باید صاف و شفاف بود. درست است كه به راحتی می‌توان ریا كرد و به هزار رنگ و نیرنگ آلوده شد اما تو همواره سعی كن چون آینه صاف و بی‌ریا باشی.

توصیه های اجتماعی : با شوخ‌طبعی خود باید تلخی‌های این زندگی را از بین برد و كام خود را شیرین كرد. هر چه روزگار به تو سخت می‌گیرد، تو آسان بگیر و با آن لبخند و روحیه شاد خود به استقبال آن برو.

توصیه های سلامتی : یك مشكل جسمی پیش آمده است كه باید با مراجعه به پزشك آن را برطرف كرد. همیشه مراقبت‌های پزشكی را باید رعایت كرد و در این فصل ه هوا متغیر است خود را چنگ بیماری نیانداخت.

توصیه های اقتصادی : تو همچنان در پی ولخرجی‌های زاید هستی و به همین خاطر بودجه‌ات زود ته می‌كشد. اعتدال را در زندگی رعایت كن.

فال روز سه شنبه 16 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : می‌گویی او را دوست داری اما هرگز این دوست داشتن را ابراز نمی‌كنی. این دوست داشتن باید از طریق اشیاء یا كارهایی كه قابل لمس باشند، ابراز شود تا تاثیر داشته باشد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : پول و ثروت خود را در راهی خرج می‌كنی كه بازدهی مناسبی ندارد. به خاطر قضاوت‌های سطحی و عجولانه خود را در تنگنایی می‌اندازی كه خروج از آن دشوار خواهد بود. باید مراقب باشی.

فال روزانه , فال سه شنبه 16 دی 1393, فال 16 دی ماه 93, فال روز 16 دی 93 , فال امروز , فال شانزدهم دی 93, فال امروز 16 دی 93, فال 16/10/93 , فال روز 16 دی, فال روز سه شنبه 16 دی 93 , فال 16 دی ماه , فال سه شنبه 16/10/93 , سرگرمی , 16/10/93, فال 93/10/16, فال سهشنبه 16 دی 93 , فال سه شنبه 16 دی, فال روز سه شنبه 16 دی 93 , فال 3 شنبه 16 دی 93 , فال روز 3 شنبه 16 دی, فال 3شنبه 16 دی 93 , فال سه شنبه شانزدهم دی 93, فال 16-10-93 , فال 93-10-16, سرگرمی , فال 16 دی 93, فال سه شنبه 16 دی 93, فال شانزدهم دی 93پست های مرتبط :
فال 15 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست خود شناسی


برچسب ها : سرگرمی-فال 16 دی 93-فال سه شنبه 16 دی 93-فال شانزدهم دی 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در سه شنبه 16 دی 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ااشتراک گذاری در تلگرام

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.