تبلیغات
آوا فان - فال 17 دی 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمیفال 93/10/17


فال چهارشنبه
17 دی 93


فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : فرصت‌های تازه‌ای به وجود آمده كه می‌توانی خطاهای گذشته را جبران كنی. باید با خود عهد كنی كه دیگر خطاهای گذشته را تكرار نكنی تا راههای تازه‌ای پیش پای تو گشوده شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : موقعیت مالیت نسبتا روبراه خواهد شد. حالا وقت به اندازه كافی برای كارهای عقب‌مانده داری. باید از وقت‌ها استفاده كنی و مراقب باشی تا با سهل انگاری و ولخرجی بی‌رویه این موقعیت خوب را از دست ندهی.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه :  قلب خود را باید به روی دوست گشود و او را به خانه دل دعوت كرد. اگر جز این محبت از تو چیز دیگری می‌خواهد حتما اشتباه آمده و راه را گم كرده است. این مساله را باید به او تفهیم كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نباید تسلیم تنبلی و سستی شوی. حیف است كه اراده‌ات با ویروسهای تنبلی مسموم شده و از بین برود. باید برای رسیدن به آرزوهایت تلاش كنی و از آینده نترسی.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه :  با احساسات دیگران نمی‌شود بازی كرد. كسی كه با آتش بازی می‌كند خودبخود طعمه آن خواهد شد. شاید تو در این باره حق داشته باشی اما هر كاری عواقبی دارد كه باید آنرا در نظر داشت.

توصیه های اجتماعی : در خود انرژی فوق‌العاده‌ای می‌بینی. دوست داری كارهای زیادی بكنی اما نمی‌دانی چه كاری در درجه اول قرار دارد. باید آن را در بهترین راهی كه تشخیص می‌دهی صرف كنی تا موفق گردی.

توصیه های سلامتی : كمی لبخند و تفریح در این برهه از زمان برای تو لازم است. می‌توانی انرژی خود را در كنار كار و تلاش به تفریح و سرگرمی هم اختصاص دهی. اما به خاطر داشته باش كه زیاده‌روی نكنی چون به ضررت خواهد بود.

توصیه های اقتصادی : اوضاع مالی تو همچنان روال عادی خود را دارد اما با كمی تلاش و كوشش و حوصله بیشتر می‌توانی تحولی در وضعیت مادی خود ایجاد كنی.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : باید وقت كافی به خودت بدهی تا بتوانی با تفكری درست در این باره تصمیم بگیری. شتابزدگی و عجله تو را پشیمان خواهد كرد. با تامل بیشتر می‌توان موفق‌تر شد.

توصیه های اجتماعی : شاید بد نباشه امروز كمی معاشرتی باشی و به این بهانه با كسانی كه مدتهای ندیده‌ای ملاقات كنی. می‌تونی در مورد موضوعات زیادی باهاشون صحبت كنی.

توصیه های سلامتی : تو در شرایطی خوبی از لحاظ جسمی و روحی هستی پس برای خودت دردسر و بیماری درست نكن و از نعمت سلامتی‌ات لذت ببر.

توصیه های اقتصادی : برای اینكه بتونی اوضاع مالیت را تكان بدهی باید كمی جسارت و شجاعت داشته باشی. زمینه برایت فراهم شده پس تردید نكن و با قدرت وارد كار شو. كسانی هستند كه در این كار به تو كمك می‌كنند.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : باید تكلیفت را با او روشن كنی. باید صریح و بی‌پروا برخورد كنی تا این نقاب‌ها برداشته شود و در روشنایی بتوانید همدیگر را ببینید و قضاوت درستی از هم داشته باشید.

توصیه های اجتماعی : اتفاقات شیرینی در راه است. به زودی كارت رونق می‌گیرد و پیشنهادهای تازه و نان و آبداری به تو خواهد شد.

توصیه های سلامتی : یك مشكل و نگرانی مدتی اعصابت را متشنج خواهد كرد. سعی كن در برخورد با آن حساس و زودرنج نباشی. این روزها باید كاملأ بر اعصابت مسلط باشی و با آرامش سعی كنی آنرا برطرف سازی.

توصیه های اقتصادی : این زمین خوردن یك هشدار كوچك بود! باید از آن عبرت بگیری و این ضرر را در جای دیگری جبران كنی.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه :  اول تكلیفت را با خودت روشن كن و ببین دقیقا چه می‌خواهی. اگر با خودت روراست و صادق باشی بقیه مسائل حل می‌شود.

توصیه های اجتماعی : همه آدم‌ها یك صندوقچه توی ذهنشون و قلبشون دارند پر از خاطرات، عروسك‌ها، اسباب‌بازی‌ها و ... كه از دوران كودكی‌شان به جا مانده. یه سر به دوران بچگی زدن و یادآوری خاطرات و بازی‌های كودكانه می‌تونه روحیه آدم رو عوض كنه. همه ما یك كودك در وجودمان داریم و بعضی وقت‌ها باید بهش توجه كنیم.

توصیه های سلامتی : كنترل میزان كار، درس خواندن، زمان و نحوه استراحت از لحاظ جسمانی و عاطفی اثر فوق‌العاده‌ای بر سلامتی‌ات خواهد داشت.

توصیه های اقتصادی : اگر مطمئنی كه در این راه به سود خوبی می‌رسی به حرف‌های دیگران اهمیت نده و برای رسیدن به هدفت تمركز و تلاش كن. در آینده نزدیك پولی به دست می‌آوری كه نتیجه تلاش‌های خودت است.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : بهتر است كینه و كدورت‌ها را از بین ببری چون روحت را تیره می‌كند. سعی كن با یك راه‌حل مشكل را حل كنی و دل او را بدست آوری.

توصیه های اجتماعی : بزودی همای شانس و اقبال روی دوشت می‌نشیند و یک سری خوشبیاری‌های شیرین برایت اتفاق می‌افتد.

توصیه های سلامتی : تغذیه درمانی به افزایش كیفیت سلامتی در مقابل بیماری‌ها كمك می‌كند. این بهترین روش حفظ سلامتی بدن است.

توصیه های اقتصادی : داشتن روابط خوب و دوستانه بهتر از كوهی از ثروت است!! اوضاع اقتصادی تو خوب است اما به یاد داشته باش كه چیزهای مهمتر است پول و ثروت هم وجود دارد.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه :  باید از خطایی كه مرتكب شدی عذرخواهی كرده و آن را جبران كنی. این كاری دشوار و سخت خواهد بود اما بهتر از آن است كه همین راه غلط را تا آخر رفته و خود یا دیگران را نابود سازی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه :  احتیاج داری كه افق‌های زندگی عاطفی خود را توسعه دهی. باید با افراد جدید آشنا شد و از آنها آموخت. باید راههای تازه‌ای را كشف و تجربه كرد. هنوز فرصت‌های خوبی در اختیار داری.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اوضاع اقتصادی تو تقریبا روال طبیعی و عادی خود را طی می‌كند. پس جایی برای نگرانی نیست و نمی‌خواهد بیهوده خود را آزار دهی یا دچار ترس و تردید شوی.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : در زندگی عاطفی تو تحول مهمی رخ می‌دهد كه برای تو تعیین كننده خواهد بود. بهتر است به این تغییر خوش‌بین باشی و با فكری آسوده و نگاهی دقیق آن را بررسی كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با یكسری مشكلات مالی روبرو می‌شوی اما آنقدر پیش پا افتاده است كه برای تو مشكلی بوجود نمی‌آورد. پس نگرانی و دلشوره را از خود دور كن و با توان و نیرو به كارهایت ادامه بده.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه :  وقتی كسی تو را دوست دارد و خالصانه این دوستی را در عمل ثابت كرده است، نباید نسبت به او بی‌تفاوت بود یا دست به كارهایی زد كه او را نسبت به خود دلسرد و مایوس ساخت.

توصیه های اجتماعی : سعی كن با شاد كردن دیگران، فضای خوب و دلچسبی را در محیط خانه یا محل كار به وجود آوری. هر روز غم‌ها و غصه‌ها را برداشتن و به این و آن تعارف كردن، كار پسندیده و مفیدی نخواهد بود.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش و دست به كاری نزن كه عواقب جسمی و روحی نامطلوبی در پی داشته باشد. هیچ كس مثل خودت نمی‌تواند پرستار تو باشد. بنابراین كمتر از دیگران باید توقع داشت.

توصیه های اقتصادی : همیشه مشكلات اقتصادی منشاء دردسرها و گرفتاری‌هاست. باید به نحوی عمل كنی كه دچار چنان بحران‌هایی نشوی. از اسراف و زیاده‌روی دوری كن و بكوش تا سطح درآمد خود را افزایش دهی.

فال روز چهارشنبه 17 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه :  اختلافات كوچكی با دوست و یا همسر پیش آمده كه به زودی به خیر و خوشی تمام می‌شود. به جای تحریك او، سعی كن او را آرام كنی و دوباره دلش را بدست آوری.

توصیه های اجتماعی : بعضی كارها تو را خسته و فرسوده می‌كند. باید پشت سر آن دست به كارهایی بزنی كه شادابی و نشاط به همراه داشته باشد تا كفه ترازوی زندگی تعادل پیدا كند.

توصیه های سلامتی : پس از یك عارضه جسمی، دوباره سلامتی خود را بازخواهی یافت. امنیت و سلامت از جمله نعمت‌هایی هستند كه وقتی قدرشان شناخته می‌شود كه نباشند.

توصیه های اقتصادی : سعی كن كاری پیدا كنی كه با روحیه و استعدادهای كلی تو سازگاری داشته باشد. علاقه به یك كار شرط موفقیت در آن خواهد بود. از تمام استعدادهای خود استفاده كن تا موفق شوی.

فال روزانه , فال چهارشنبه 17 دی 1393, فال 17 دی 93, فال روز 17 دی 93, فال امروز , فال هفدهم دی 93, فال امروز 17 دی 93, فال 17/10/93, فال روز 17 دی, فال روز چهارشنبه 17 دی 93, فال 17 دی ماه , فال چهارشنبه 17/10/93, سرگرمی , 17/10/93, فال 93/10/17, فال چهارشنبه 17 دی 93, فال چهارشنبه 17 دی, فال روز چهارشنبه 17 دی 93, فال 4 شنبه 17 دی 93, فال روز 4 شنبه هفدهم دی 93, فال 4شنبه 17 دی 93, فال 17-10-93, فال 93-10-17, سرگرمی , فال چهارشنبه 17 دی 1393, فال 17 دی 93 , فال هفدهم دی 93پست های مرتبط :
فال 16 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست خود شناسی


برچسب ها : سرگرمی-فال چهارشنبه 17 دی 1393-فال 17 دی 93-فال هفدهم دی 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در چهارشنبه 17 دی 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ارسال به بالاترین

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.