تبلیغات
آوا فان - فال 18 دی 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمی فال 93/10/18


فال
پنجشنبه 18 دی 93


فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : داشتن یك ارتباط خوب، یك سرمایه ارزنده و به نوعی هنر است. كسی كه توانایی برقراری روابطی صحیح و موفق داشته باشد، در برنامه‌های خود موفق‌تر خواهد بود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اگر مشكلات مالی وجود دارد مطمئن باش قدرت برخورد با آنها نیز به تو داده شده است. پس باید از این توانمندی استفاده كرد و به جنگ موانع رفت تا هر روز قوی‌تر از گذشته شد.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : پس از یك دوره قهر و جدال دوره‌ای می‌رسد كه در آن عشق و آشتی حرف اول را می‌زند. زندگی نیز چون یكسال چند فصل دارد و بدون این فصلها دچار ركود خواهد شد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : از امروز باید برای فردایت برنامه‌ریزی كنی. كسی كه طبق یك برنامه حركت كند به دور از هرگونه خیالبافی، به اهداف خود می‌رسد.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : هوشمندی و ذكاوت تو موجب می‌شود تا نسبت به بعضی از اطرفیان دچار سوءظن شوی. در این باره باید شناخت‌های خود را تكمیل كرد و بعد تصمیم گرفت چون بعضی از این سوءظن‌ها اشتباه است.

توصیه های اجتماعی : حالا نوبت شادمانی توست. تو در راه هدفت بسیار سخت‌كوش و خستگی‌ناپذیر هستی. درست است كه خواسته مهم تو ظاهرا درنیافتنی است اما توجه داشته باش كه تلاش تو ممكن است هر ناممكنی را ممكن كند.

توصیه های سلامتی : تفریح و خوش‌گذرانی خوب است اما اگر زیاده‌روی كنی ممكن است دچار مشكل شوی و بسیاری از موفقیت‌هایی را كه در چند قدمی تو است از دست بدهی.

توصیه های اقتصادی : برای بدست آوردن سود مالی می‌توان زحمت كشید و تلاش كرد. بدست آوردن پول یا موقعیت در دستان توست اگر به تلاشت ادامه دهی.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : زندگی عاطفی تو چندی است كه پریشان گشته است. مثل غریقی شده‌ای كه در دریایی طوفانی به دنبال تكه تخته است تا خود را نجات دهد. به زودی خبرهای خوبی به تو خواهد رسید.

توصیه های اجتماعی : باید فرز و زرنگ باشی و موقعیت‌ها را شكار كنی. كسی كه به انتظار شاد شدن می‌نشیند ضرر می‌كند چون خالی از خاطرات شیرین و خوشحال كننده است.

توصیه های سلامتی : ممكن است كمی احساس خستگی و بی‌حالی داشته باشی. این احساسات مقطعی است و خیلی زود با تغییر شرایط بهبود پیدا می‌كند. فقط نباید به آن دامن بزنی.

توصیه های اقتصادی : پس از یك دوره صبر و پایداری، موفقیت و پیروزی فراخواهد رسید. حالا زمان بهره‌برداری و راحتی و آسایش است.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : مراقب باش!! تند رفتن فقط در رانندگی خطرساز نیست بلكه در برخورد با یك دوست یا همكار هم ممكن است خطرآفرین باشد. گاهی این خسارتها جبران‌ناپذیر خواهد بود.

توصیه های اجتماعی : این روزها باید منتظر یك خبر و یا یك اتفاق خوش باشی. در موقعیت فعلی‌ات به تجربه‌های تازه‌ای دست پیدا می‌كنی كه برایت سودمند خواهد بود. اگر در این فكر هستی كه كار چشمگیری برای خانواده‌ات انجام دهی موقعیت مناسبی است.

توصیه های سلامتی : بدن ما روزانه و تمام وقت برای حركت كردن طراحی شده. حركت دادن عضلات صورت با انواع ورزشها، صحبت كردن و حالات شاداب چهره، تو را جوان و سلامت نگه می‌دارد.

توصیه های اقتصادی : سود خوبی بدست می‌آوری. اگر یك شراكت برمبنای دوستی و رفاقت باشد، به نتایج درخشانی خواهد رسید. فقط مراقب باشی با بلندپروازی این موقعیت را از دست ندهی.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : با فردی برخورد می‌كنی كه می‌تواند مسیر زندگیت را تغییر دهد. این به تو و انتخابت وابسته است كه این تغییر زندگیت مثبت است یا منفی.

توصیه های اجتماعی : به زودی در یک آزمون و یا رقابت شرکت می‌كنی كه در آن موفق می‌شوی. همین روزها باید از یک و یا چند میهمان پذیرایی کنی.

توصیه های سلامتی : انواع روابط بر سلامتی افراد تاثیر می‌گذارد. روابط خوب تو را خوشحال می‌كند و احتمال افسردگی را كاهش می‌دهد و برعكس روابط نامطلوب تنش‌زا بوده و می‌تواند به اختلالات ناشی از استرس منتهی شود. به ایجاد رابطه سالم با اطرافیت فكر كن.

توصیه های اقتصادی : از وارد شدن به محدوده‌هایی که در آن تجربه نداری، خودداری کن. یک معامله به نفع تو تمام خواهد شد. به زودی نتیجه برنامه یا كاری كه برایش زحمت کشیده بودی را می‌بینی. باید نگرانیهارا از خود دور کنی، آن وقت چهره آینده را صاف و روشن می‌بینی.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : اگر از نظر احساسی شكست خورد‌ه‌ای، دلیل نمی‌شود كه این تجربه دوباره تكرار شود. باید قدر خودت را بدانی و نگرانی و استرس را از خود دور كنی و امیدوار باشی.

توصیه های اجتماعی : یک آرزوی بزرگ و از نظر خودت دور از دسترس، محقق می‌شود. به یک مسافرت شیرین می‌روی و با آشنایی‌های تازه، روحیه‌ات عوض می‌شود.

توصیه های سلامتی : از گوشت قرمز پرهیز كن و جایگزین مناسبی برایش درنظر بگیر چون ممكن است سلامتی‌ات را به خطر بیندازد.

توصیه های اقتصادی : اگر به فكر درآمد بیشتر هستی باید سخت تلاش كنی تا به سطح بالاتری از شغل یا تحصیلت برسی. در این صورت می‌توان آینده مالیت را تضمین كرد.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : تو در بین دوستانت محبوب هستی. این مساله‌ای آشكار است و خودت هم آن را می‌دانی. اما همین محبوبیت، حسادت‌هایی را برمی‌انگیزد. پس باید مراقب باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : با مشكلات عاطفی روبرو می‌شوی. از طرفی رفتارهای خشك و خشنت، از تو چهره نامطلوبی می‌سازد و او را فراری می‌دهد. درست است كه مشكلاتی با هم دارید اما این دلیل نمی‌شود كه خودت را ببازی و اخم كنی.

توصیه های اجتماعی : كسی كه دیگران را شاد می‌كند، خود از شادی بزرگتری برخوردار می‌شود. بهتر است گره از ابروها باز كنی چون زندگی با این روحیه میانه بهتری دارد.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : پس از یك هفته آرامش و مساعد بودن اوضاع اقتصادی، شرایط تغییر كرده و طوفانی از راه می‌رسد. باید بر اعصابت مسلط باشی تا بتوانی به راحتی از این بحران كوتاه‌مدت عبور كنی.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : حتی‌الامكان از بحث و جدل بی‌فایده با او دوری كن چون سرانجام این دوستی روشن نیست و تو با بحث و جنجال فقط عمر خود را هدر می‌دهی. بهتر است به فكر آینده‌ات باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : مشكلاتی در وضعیت اقتصادی تو پیش می‌آید كه تو را عصبی و پرخاشگر می‌كند. باید صبر و تحملت را بیشتر كنی و بكوشی تا با دوراندیشی و تدبیر، این وضعیت را برطرف سازی. این مشكل هم حل خواهد شد و تو باید از حالا به فكر برنامه‌های آینده‌ات باشی.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393  ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : از نظر عاطفی خود را در موقعیت دشواری می‌بینی. در این باره باید خوب اندیشید و از تصمیم‌های عجولانه پرهیز كرد.

توصیه های اجتماعی : مسافرتی پیش رو داری. از این فرصت باید استفاده كرد و آن را از دست نداد.

توصیه های سلامتی : این تنبلی را باید كنار گذاشت. تنبلی یك بیماری یا عادت منحوس است كه به مرور اراده آدمی را تضعیف می‌كند. با ورزش و تلاش سخت باید این تنبلی را از بین برد.

توصیه های اقتصادی : در مورد مسائل مالی باید همیشه دقت داشت و هوشیار بود. زیرا یك اشتباه كوچك با خود خسارتی مالی و اقتصادی را به همراه خواهد داشت كه تو را درگیر دردسرهای تازه‌ای می‌كند.

فال روز پنجشنبه 18 دی 1393  ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : نباید رقیب خود را دست كم گرفت. مشكلات ساده و عادی را نباید دست كم گرفت چون در آینده همین مشكلات كوچك به بحران و اختلافات بزرگ ختم می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اشتهای سیری ناپذیر تو در زمینه مسائل مالی، نمی‌تواند تو را به چیزهای كوچك قانع كند. برای همین باید به فكر كارهای بزرگ برای رسیدن به یك جهش اقتصادی باشی، پس هوشیار باش تا فرصتها از دست نرود.

فال روزانه , فال پنجشنبه 18 دی 1393, فال 18 دی ماه 93 , فال روز 18 دی 93, فال امروز , فال هجدهم دی 93 , فال امروز 18 دی 1393, فال 18/10/93 , فال روز 18 دی, فال روز پنجشنبه 18دی 1393, فال 18 دی ماه , فال پنجشنبه  18/10/93 , سرگرمی , 18/10/93 , فال 93/10/18, فال پنجشنبه 18 دی 93, فال 5 شنبه 18 دی 1393, فال روز 5 شنبه 18 دی 93, فال 5شنبه 18 دی 93, فال 18/10/93 , فال 18-10-93 , فال 93-10-18, سرگرمی , فال پنجشنبه 18 دی 1393, فال 18 دی 93 , فال هجدهم دی 93پست های مرتبط :
فال 17 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست خود شناسی


برچسب ها : سرگرمی-فال پنجشنبه 18 دی 1393-فال 18 دی 93-فال هجدهم دی 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در پنجشنبه 18 دی 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ارسال به بالاترین

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.