تبلیغات
آوا فان - فال 19 دی 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمی فال 93/10/19


فال
جمعه 19 دی


فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : بیش از حد تحت تاثیر حرفهای این و آن قرار می‌گیری. باید به جای احساسات، عقل و منطق خود را ملاك قرار دهی و با خردمندی تصمیم بگیری به نحوی كه اساسی و جدی باشد.

توصیه های اجتماعی : با خوش‌بینی روزت را شروع كن. در این صورت هم با انرژی مثبت به كارهایت می‌پردازی و هم به اطرافیانت انرژی می‌دهی.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به سود مالی می‌رسی كه قابل توجه است. شاید بخواهی آنرا برای خود و دوستانت خرج كنی، اما تصمیم عاقلانه‌تر این است كه به فكر آینده‌ات باشی و آنرا پس انداز كنی. گاهی اوقات مقداری پس انداز می‌تواند برای روزهای سخت مفید باشد.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : هر چیزی كه می‌درخشد و برق می‌زند كه طلا نیست. باید مراقب باشی و فریب ظواهر را نخوری. باید هوشیار باشی تا بتوانی در این بازار آشفته حقیقت را از دروغ تشخیص دهی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : دچار بحران اقتصادی می‌شوی و چاره‌ای جز مدارا و صبر كردن نداری. بهتر است منتظر بمانی تا این طوفان رد شود و بعد به فكر چاره باشی چون تلاش كردن در زمان وقوع بحران كمكی نخواهد كرد.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : با داشتن یك رابطه دوستانه، احساس امنیت بیشتری خواهی كرد و باید برای پابرجا بودن این رابطه تلاشی كنی.

توصیه های اجتماعی : بدست آوردن دل دیگران به تو شادی توام با آرامش و رضایت خاطر خواهد داد و همین امر می‌تواند اوضاع زندگیت را بهتر كند.

توصیه های سلامتی : خشم و عصبانیت تو نه تنها به درست شدن مسائل پیچیده كمكی نمی‌كند، بلكه آن را به معضل و مشكل بزرگتری تبدیل خواهد كرد. شاید یك مسافرت و دوری از مشكلات بتواند، آرامش از دست رفته را به تو بازگرداند تا بتوانی بهتر و درست‌تر تصمیم بگیری.

توصیه های اقتصادی : كارها و برنامه‌های جدید برای خود هزینه‌ای جداگانه دارد. فكر این هزینه‌ها را باید كرد تا دچار خسارت یا زیان نشد. طوری باید عمل كرد كه وقتی هزینه می‌كنی بتوانی فایده لازم را از آن برده باشی.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : در شرایط تازه‌ای قرار می‌گیری كه باید دست به انتخاب جدیدی بزنی. همیشه عاقبت كار را در نظر بگیر و دست به عمل بزن و گرنه ضرر می‌كنی.

توصیه های اجتماعی : یك نفر به رفتار تو چشم دوخته. باید او را خوشحال كنی چون با شاد كردن دلی تا مدتها با خاطره شیرین آن زندگی می‌كنی. خاطرات شیرین بهترین پشتوانه ماست.

توصیه های سلامتی : با كمی ورزش و توجه به خوردن و نوشیدنت می‌توانی سلامتی‌ات را تضمین كنی.

توصیه های اقتصادی : یك حادثه موجب می‌شود تا برنامه‌ای را هرچه زودتر تمام كرده و به سودش برسی. اما مراقب باش كه آنرا راحت و بی‌حساب خرج نكنی.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : باید زمان بیشتری را صرف بازنگری اعمال و رفتار خود در گذشته كنی. باید تجربه‌های گذشته‌ات را به دقت مرور كنی تا دوباره دچار همان مشكلات نشوی و انتخاب درستی داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : می‌توانی نامه‌ای برای یك دوست عزیز بفرستی. هرچند امروزه این رسم برافتاده و جایش را به تماس تلفنی و ایمیل داده اما نوشتن یا خواندن یك نامه لذت دیگری دارد. هم تو را سرذوق می‌آورد و هم دوستت را خوشحال می‌كند.

توصیه های سلامتی : به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نیم ساعت در روز به ورزش هوازی با شدت كم (پیاده روی، باغبانی، كار در خانه) و ورزش هوازی با شدت متوسط (پیاده روی تند، حركات موزون، دویدن، شنا) نیازمند است. تو در چه مرحله‌ای هستی!!!

توصیه های اقتصادی : باید كاری داشته باشی یا پیدا كنی كه مطابق با شان و مقام تو باشد. رضایت شغلی فقط به درآمد و یا حقوق آخر ماه نیست. وقتی كاری را دوست نداشته باشی با عشق و علاقه به آن نمی‌پردازی.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : در روابط‌تان مراقب باشید. تو فرد خاكی و راحتی هستی، اما ممكن است اطرافیان اینطور استنباط نكنند و از روی حسادت و یا به هر دلیلی برایت دردسرهایی درست كنند.

توصیه های اجتماعی : به زودی شاهد بعضی تغییرات هیجان انگیز و مثبت در زندگی‌ات خواهی شد. به مسافرتی دعوت میشوی كه خاطرات شیرینی برایت دربر دارد.

توصیه های سلامتی : اگر بیش از حد احساس استرس می‌كنی شاید به ایجاد تغییراتی در نوع زندگی و یا شیوه برخوردت با استرس نیازمندی. بهتر است بین وظایف كاری، مسئولیت‌ها و اوقات فراغتت تعادل برقرار كنی.

توصیه های اقتصادی : پس از مدتی ركود اقتصادی دوباره اوضاع روبراه می‌شود و پول نسبتا خوبی بدست می‌آوری. به زودی مقداری پول از دست می‌دهی اما نگران كننده نیست.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : دوستی كه با تو سر ناسازگاری داشته پشیمان شده و به فكر جبران رفتارش است. بهتر است تو هم او را ببخشی و مسائل گذشته را پیش نكشی.

توصیه های اجتماعی : بزودی از یک کار و یا خوش قلبی‌ات نتیجه می‌گیری. هدایا و یا مقداری پول به دستت می‌رسد كه باعث خوشحالی‌ات می‌شود.

توصیه های سلامتی : باید از تازه‌ترین سبزیجات و میوه‌ها استفاده كنی و از جایی خرید كنی كه مواد غذایی‌اش سالم و تازه باشد. نوع مواد غذایی كه مصرف می‌كنیم با سلامتی بدن رابطه مستقیم و بسیار نزدیكی دارد.

توصیه های اقتصادی : مراقب اعمال و رفتارت باش. كوچكترین خطا می‌تواند برای تو توبیخ مالی به همراه خواهد داشت.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : باید همیشه امیدوار و سرشار از انرژی بود. این انرژی مثبت و نیرومند به تو این امكان را می‌دهد تا از موانع عبور كنی و به هدفت برسی. هرگز هدفت را فراموش نكن.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : همیشه بادها موافق نیستند پس مراقب دخل و خرجت باش.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : از طرف كسی برای تو پیغام یا نامه‌ای می‌رسد كه تو فكرش را هم نمی‌كردی. تو آنقدر درگیر مسائلت هستی كه متوجه پیرامون خود نمی‌شوی و بعضا، كسانی كه دوستت دارند را نمی‌بینی. این اتفاق باید تو را نسبت به آینده امیدوار كند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : باید در كارهای سخت اراده‌ای قوی و استوار داشته باشی. باید با تغییر اوضاع نابسامان مالی، به اطرافیانت نشان دهی، این تو هستی كه قادر به انجام اعمالی شگفت‌انگیز می‌شوی.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : عشق و دوست داشتن باید در اعماق وجود آدمی جای گیرد. در غیر اینصورت به رفتاری ریاكارانه منجر خواهد شد كه به خود و دیگران لطمه می‌زند. خلوص در عشق حرف اول را می‌زند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : شرایط اقتصادی تو به جایی می‌رسد كه ذهنت را آشفته می‌كند. باید بر این آشفتگی غلبه كرد و اجازه نداد كه موج حوادث تو را با خود ببرد. باید با اعتماد به نفس و توانایی كه در تو وجود دارد به این مشكلات پایان دهی.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : در قلمرو عشق و روابط عاطفی، تحول مهمی اتفاق می‌افتد كه برای تو تعیین كننده خواهد بود. البته هر تحول یا حادثه‌ای در قلمرو عشق و دوستی تاثیرگذار و تعیین كننده خواهد بود. نسبت به این تحول خوش‌بین باش.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : یك سهل‌انگاری كوچك مالی، تو را دچار دردسر های متعددی خواهد كرد. در این میان نمی‌توان كسی را مقصر معرفی كرد چون منشاء اصلی آن خود تو بوده‌ای. پس از آن باید برای آینده درس‌های مهمی گرفت.

فال روز جمعه 19 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : كسی فكر تو را به خود مشغول كرده است كه اگر هم به او برسی برای تو سودی نخواهد داشت. پس به جای حسرت خوردن باید فكر او را از سرت بیرون كنی و خودت را به چیزهایی كه دوست داری سرگرم كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : دچار بعضی از مشكلات مالی و مادی شده‌ای. باید با كار و كوشش بیشتر این بحران را سپری كرد. مطمئن باش تو قدرت حل این مشكلات را داری پس جایی برای نگرانی نخواهد بود.

فال روزانه , فال جمعه 19 دی 1393, فال 19 دی ماه 93 , فال روز 19 دی 93 , فال امروز , فال نوزدهم دی 93, فال امروز 19 93, فال 19/10/93 , فال روز 19 دی, فال روز جمعه 19 دی 93 , فال 19 دی ماه , فال جمعه 19/10/93 , سرگرمی , 19/10/93 , فال 93/10/19, فال جمعه نوزدهم دی 93 , فال جمعه 19 دی, فال روز جمعه 19 دی 93, فال 19-10-93 , فال 93-10-19, سرگرمی , فال جمعه 19 دی 1393, فال نوزدهم دی 93, فال روز جمعه 19 دی 93پست های مرتبط :
فال 18 دی 93
تست خود شناسی
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)


برچسب ها : سرگرمی-فال جمعه 19 دی 1393-فال نوزدهم دی 93-فال روز جمعه 19 دی 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در جمعه 19 دی 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ااشتراک گذاری در تلگرام

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.