تبلیغات
آوا فان - فال 22 دی 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 93/10/22


فال دوشنبه
22 دی 93


فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : به هر كس نمی‌توان اعتماد كرد. مردمانی هستند كه هر روز به رنگ تازه‌ای درمی‌آیند و از اعتماد تو سوء استفاده خواهند كرد. باید هوشیار باشی و فریب ظاهر كسی را نخوری.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : باید این روزها مراقب سلامتی‌ات باشی. عصبانی شدن به غیر از مشكلات جسمی مثل سردرد، معده درد و ... می‌تواند پیامدهای روحی نیز داشته باشد. ممكن است با بحران‌های مادی و یا عاطفی روبرو شوی و آرامشت را از دست بدهی.

توصیه های اقتصادی : باید آرامش خود را حفظ كنی. اگر با فكر و دوراندیشی خرج نكنی دچار بحران مالی خواهی شد. باید از شتابزدگی پرهیز كنی چون موقعیتی در انتظار توست كه آینده مالیت را تضمین می‌كند.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : این تردیدهای توست كه اراده‌ات را ضعیف كرده و باعث می‌شود تا فرصتهای مهمی را از دست بدهی. پس این تردیدها را باید از خودت دور كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : دچار ركود اقتصادی شده‌ای. احتیاجی به خشم و خروش نیست. بر اعصابت مسلط باش چون تو با خونسردی و عقلانیت بهتر میتوانی خود را از این تنگنا نجات داده و روزهای بهتری را تجربه كنی.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : در رابطه با دیگران خوش برخورد و مهربان هستی اما در رابطه با دوست، سخت‌گیر و خشن می‌شوی. باید علت این برخورد را بفهمی و رفتارت را عوض كنی چون دوست تو تكیه‌گاه توست.

توصیه های اجتماعی : تو این استعداد را داری كه احساسات خودت را متوازن كنی و زمانی كه به این ثبات احساسی برسی، احساس شادمانی و رضایت مضاعفی از زندگی خواهی داشت.

توصیه های سلامتی : برای دوری از هر نوع بیماری همیشه ورزش بهترین روش است اما به غیر از ورزش، خواب كافی برای تو ضروری است.

توصیه های اقتصادی : تو می‌توانی هم خیلی خسیس باشی و هم زیادی ولخرج كه هیچ كدام به دردت نمی‌خورد. باید متعادل و میانه‌رو باشی و درست خرج كنی تا با مشكلی روبرو نشوی.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : به جای قضاوت‌های خام و نپخته می‌توان كمی صبر كرد و حوصله به خرج داد تا بعضی مسائل روشن شود. در این صورت بهتر می‌توانی داوری كنی و یا حداقل از بعضی خطاها پیشگیری نمایی.

توصیه های اجتماعی : همیشه نباید منتظر باشیم تا دیگران به ما هدیه‌ای بدهند یا با كارهایشان ما را به وجد بیاورند. بعضی اوقات نیاز است كه خودمان این انرژی مثبت را بخود بدهیم.

توصیه های سلامتی : اگر می‌خواهی از سلامتی كامل خود مطمئن شوی می‌توانی با پیاده‌روی و خوردن غذای سالم و 7 لیوان آب در روز به نتیجه برسی.

توصیه های اقتصادی : اعتدال و میانه‌روی را باید در همه جا در نظر داشت. از نظر اقتصادی باید دوراندیش بود و حساب همه كارها را داشت. كسی كه ریسك می‌كند باید منتظر عواقب آن هم باشد.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : تا زمانی كه قلب خود را در خدمت عشق درنیاورده باشی، آزاد و رها هستی. اما وقتی در دام عشقی افتاد دیگر آزاد نیست و همین اسارت برای او بهترین آزادی است.

توصیه های اجتماعی : از راه دور خبر خوشی به تو می‌رسد. به زودی با شخصی آشنا می‌شوی كه نقش مهمی در زندگیت بازی خواهد کرد. به کمک یک دوست به خواسته قدیمی‌ات می‌رسی و از این دوستی فایده زیادی خواهی برد.

توصیه های سلامتی : فعالیت‌های سخت روزانه تو را خسته و درمانده كرده. باید كمی به خودت برسی و مراقب سلامتی‌ات باشی. اگر خودت را به طور مستمر تحت فشار شدید قرار دهی، به تنش و اضطراب هر چه بیشتر كمك كردی.

توصیه های اقتصادی : یك كار كوچك كه می‌تواند موفقیتی نسبی را فراهم كرده و سود ناچیزی را به وجود آورد بهتر از صدها كار ذهنی و توهم آلود است كه هیچ فایده‌ای ندارد و تنها تو را چند روز به خود مشغول می‌كند بی‌آنكه سودی برایت داشته باشد.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : سعی می‌كنی پیچیده و رازآلود باشی در حالی كه لزومی به اینكار نیست. در دوستی‌ها، آسان می‌توان دیگران را فریب داد اما قبل از آن، تو خود امتیاز مهمتری را از دست داده‌ای.

توصیه های اجتماعی : در لباست از پارچه سفید و طبیعی استفاده كن چون به تو احساس آرامش و شادابی القا می‌كند.

توصیه های سلامتی : بعد از اینهمه كار و تلاش، كمی استراحت سلامتی روح و جسمت را تضمین می‌كند. آب‌درمانی بهترین پیشنهاد است.

توصیه های اقتصادی : روز کلافه کننده‌ای در پیش داری، اما خیلی زود بعضی مشکلات برطرف خواهد شد. اگر مشغول تجارت و یا خرید و فروش هستی با رونق کار و سودهای قابل توجهی روبرو می‌شوی.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : در مورد كسی سهل‌انگاری كردی و دل او شكسته است. باید منتظر دردسرهایی در آینده باشی چون این دل شكستن عواقب بدی برایت دارد.

توصیه های اجتماعی : همین روزها حرفهای امیدبخشی می‌شنوی و نظر و عقایدت در مورد یک امر خانوادگی و یا شغلی تغییر خواهد کرد. برای نتیجه‌گیری مثبت سعی کن دودلی و تردید را برای تصمیم گیری از خودت دور کنی.

توصیه های سلامتی : انجام ورزش یوگا می‌تواند اختلالات در سلامتی را كاهش دهد، از جمله در موارد بالا بودن فشار خون، بدخوابی، افسردگی، میگرن و مشكلات ناحیه گردن. همچنین می‌تواند انواعی از موجهای مغزی (امواج تتا) را افزایش دهد كه به خلاقیت مربوط می‌شود. شاید بد نباشه امتحان كنی!!

توصیه های اقتصادی : به زودی دچار ركود اقتصادی می‌شوی. از اسراف دوری كن و در نظر داشته باش كه بدون برنامه‌ریزی نمی‌توان از نظر اقتصادی پیشرفت كرد.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : روابط خوب و مستحكم خود را با دوستان و خویشان نباید متزلزل كرد. چون برای تجدید روابط یا برقراری دوباره آنها فرصتی نخواهد بود. خوش‌بینی خود را تقویت كن.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : خود را با كارهای حاشیه‌ای فرسوده نكن. یك راست به سراغ هدف اصلی‌ات برو تا به سود برسی. با افراد با تجربه مشورت كن و از آنها كمك بگیر.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : باید كاری انجام دهی كه محبوبیت بیشتر شود. البته با كارهای كلیشه‌ای یا ظاهرسازی‌های ریاكارانه نمی‌توانی به این جایگاه برسی. باید رفتار، گفتار و اندیشه نیكی داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : بهترین روش این است كه با شادی و لبخند به جنگ بحران مالیت بروی و با انرژی زیاد آن را برطرف سازی. این بحران زودگذر است و كمتر از آن است كه تو تسلیم شوی.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : بعضی از آدم‌ها را باید از زندگی عاطفی‌ات حذف كنی. اگر انسان در زندگی فراموشی نداشت تا به حال صد بار دیوانه شده بود. باید مسائل لاینحل و مشكلات و دردهای مزمن را فراموش كرد و به آینده اندیشید.

توصیه های اجتماعی : خبری خوشحال كننده می‌رسد كه برای تو غافلگیر كننده خواهد بود چون اصلا انتظارش را نداشتی. این موضوع نشان می‌دهد كه هستند كسانی كه دوستان واقعی تو هستند و تو را دوست دارند.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با صبر و حوصله، آستانه تحمل خود را بالا ببر و به آینده امیدوار باش ركود اقتصادی تو همیشه اینگونه نخواهد ماند و تغییر می‌كند. به زودی اتفاقاتی می‌افتد كه به نفع تو خواهد بود.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : وقتی عشق آدمی را تسخیر می‌كند كمتر می‌توان از او انتظار انجام كارهایی عاقلانه داشت. این مساله‌ای طبیعی است اما تو سعی كن هرگز چراغ عقل را از دست ندهی تا گرفتار تاریكی نشوی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : یك تشنج قابل ملاحظه در مسائل مالی تو پیش می‌آید. به این مساله نباید بیش از آنكه هست بها داد. چون این گونه مسائل طبیعی است و به مرور زمان از بین می‌رود.

فال روز دوشنبه 22 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : كمی استراحت كن و به احساساتت اجازه بده تا زندگی را رنگ و رویی تازه بزنند. همه چیز را نمی‌توان براساس سود و زیان محاسبه كرد. گاه عشق فرمانی می‌دهد كه مهمتر است.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : هر چقدر موقعیت اقتصادی تو بهبود یابد، كار تو سخت‌تر خواهد شد و به همان اندازه توانایی‌ها و استعدادهای تو شكوفا می‌شود. پس باید با قدرت و توان بیشتر منتظر روزهای بعد بود.

فال روزانه , فال دوشنبه 22 دی 1393, فال 22 دی ماه 93 , فال روز 22 دی 93 , فال امروز , فال بیست و دوم دی 93, فال امروز 22 دی 93, فال 22/10/93, فال روز 22 دی, فال روز دوشنبه 22 دی 93 , فال 22 دی ماه , فال دوشنبه 22/10/93 , سرگرمی , 22/10/93 , فال 93/10/22, فال دو شنبه بیست و دوم دی 93, فال دو شنبه 22 دی, فال روز 2 شنبه 22 دی 93, فال 2 شنبه 22 دی 93, فال روز 2شنبه 22 دی 93, فال 2شنبه 22 دی 93, فال 22 - 10- 93, فال 93 – 10 – 22, سرگرمی , فال روز 22 دی 93, فال دو شنبه 22 دی 93, فال دو شنبه بیست و دوم دی 93پست های مرتبط :
فال 21 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
شخصیت شناسی از روی اندام