تبلیغات
آوا فان - فال 28 دی 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمی فال 93/10/28


فال یکشنبه
28 دی 93


فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : در این شرایط خاص باید با عقل و فكر روابط عاطفی را سروسامان داد. با احساسات تند و شعارهای آتشین عاشقانه، نمی‌توان كاری از پیش برد. برای رسیدن به كسی باید با فكر و تدبیر رفتار كرد نه با حرفهای دهان پر كن!!!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : قدرت و استعداد لازم را برای تحقق آرزوهای مادیت داری. پس تردیدها و نگرانی‌ها را باید از خود دور كرد. حتی اگر تنها شوی باز هم خدا با تو خواهد بود و همین مسئله قلب تو را مطمئن خواهد ساخت.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : این روزها مسائل عاطفی ذهن تو را به خود مشغول كرده. دوستان زیادی دور تو جمع شده‌اند اما تو در میان آنها به جستجوی شخص ایده‌آلت هستی. این جستجو را باید ادامه داد تا به نتیجه مطلوب رسید.

توصیه های اجتماعی : باید فرز و زرنگ باشی و موقعیت‌ها را شكار كنی. كسی كه به انتظار شاد شدن می‌نشیند ضرر می‌كند چون خالی از خاطرات شیرین و خوشحال كننده است.

توصیه های سلامتی : از گیاهان دارویی آرامش‌بخش و بخور استفاده كن تا سلامتی سر و سینه‌ات به خطر نیفتند و حتی‌المقدور از قرص‌های شیمیایی پرهیز كن.

توصیه های اقتصادی : باید كنترل امور مالی‌ات را داشته باشی و نگذاری سررشته كارها از دست تو خارج شود. همچون یك مدیر موفق باید بحران‌های اقتصادی را مدیریت كرد تا مشكلات حل شود.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : تو فرد صادقی هستی و خیلی زود به دیگران اطمینان می‌كنی. به زودی حقایقی آشكار می‌شود كه تصورش را هم نمی‌كردی. همان كسی كه روزی ادعاهای زیادی داشت، اكنون مشتش برای تو باز می‌شود و تو حیران می‌مانی.

توصیه های اجتماعی : این روزها خبرهای غافلگیركننده‌ای می‌رسد كه باید بشنوی و از آنها پند بگیری و قدردان زندگیت باشی. روزهای بهتری در راه است.

توصیه های سلامتی : نگرانی و تشویش می‌تواند عوارض روحی و جسمانی داشته باشد. به سلامتی‌ات اهمیت بده و آرامش خودت را حفظ كن. سعی كن ناراحتی را از خودت دور كنی و خوب بخوابی.

توصیه های اقتصادی : نباید فقط به نیت پول درآوردن كار كرد. گاهی اوقات لازم است به كار به عنوان یك تفریح نگریست. چیزهای مهمتری هم در زندگی هست.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : بعضی عشق‌ها آتشین اما كم‌عمق و سطحی هستند. گردبادی برپا می‌كنند و زود هم سرد می‌شوند. اما بعضی عشق‌ها عمیق است و ملایم. باید به خودت زمان بدهی تا متوجه شوی متعلق به كدام گروه است.

توصیه های اجتماعی : ستاره بخت و اقبال تو به زودی شروع به درخشیدن خواهد کرد. با شنیدن خبر و یا موضوعی یک نگرانی بزرگ را فراموش می‌كنی.

توصیه های سلامتی : خوردن مقدار كمی شكلات در هفته به تو شادی و نشاط می‌دهد و همین می‌تواند در سلامتی‌ات نیز موثر باشد چون زمانی كه روح بانشاط باشد، جسم نیز سالم خواهد بود.

توصیه های اقتصادی : امروز موقعیت اجتماعی دلخواهی خواهی داشت. بعضی برنامه‌های كاری یا درسی‌ات تغییر می‌کند و به پایگاه‌های مطمئنی دست خواهی یافت.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : در مورد یكی از دوستانت حدسی می‌زدی كه درست از آب درآمد. اگر همیشه در كنار احساست، عقل و منطق را در نظر بگیری به راحتی می‌توانی اطرافیان و دوستانت را بشناسی.

توصیه های اجتماعی : روزهای آینده برای تو روشن و آفتابی خواهد بود. اگر بعضی بدبینی‌ها را از خود دور كنی، می‌توانی برای آینده‌ات تصمیمات مهمی بگیری و برنامه‌ریزی كنی.

توصیه های سلامتی : از خوردن غذای زیاد و چرب پرهیز كن و در عوض سعی كن مواد غذایی سالم و حاوی ویتامین و آرام‌كننده استفاده كنی.

توصیه های اقتصادی : در كارهایت باید استعداد و توانت را نشان بدهی. لازم است تا دست به ابتكار بزنی چون هم برای خودت و هم برای دیگران مفید خواهد بود و با كمی دقت به سود خوبی می‌رسی.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : زمان برای دوستی و آشنا شدن با فردی جدید آماده شده. تو هیچ چیز كمتر از دیگران نداری. باید گذشته‌ها را فراموش كنی و به آینده امیدوار باشی. فرداهای بهتری در انتظار توست.

توصیه های اجتماعی : امروز شانس و اقبال با تو همراه است. قدر فرصتها را بدان. به زودی شاهد رفت و آمدهای بیشتری در خانواده‌ات خواهی بود.

توصیه های سلامتی : برای برگرداندن سلامتی به ذهن و جسمت به آرامش، تفریح و خواب كافی به یك اندازه نیازمندی. از كارها یا افرادی كه تو را دچار استرس می‌كنند دوری كن.

توصیه های اقتصادی : موفقیت تو در مسائل اقتصادی بستگی به عوامل و شرایط زیادی دارد. بخشی از این شرایط به تو و تلاش و ابتكارت برمی‌گردد و بخش دیگر مربوط به اطرافیان است كه برای آنهم خودت باید دست به كار شوی.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : ممكن است در انجام كارها ماهر باشی اما این دلیل نمی‌شود كه در حوزه عشق و دوست داشتن هم چنین مهارتی را داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : تو فرد بااستعدادی هستی. كافی است از این استعداد و توانایی در زمینه‌های مختلف استفاده كنی تا هم تغییری در زندگیت رخ دهد و هم پرنشاط و فعال باشی.

توصیه های سلامتی : بهتر است سری به پزشك خود بزنی. چون نگرانی‌های تو را نسبت به بعضی از عوارض جسمی برطرف خواهد كرد. خستگی و افسردگی بیشتر دلایلی روحی دارد و آنها را باید بطرف كرد.

توصیه های اقتصادی : یک مشکل اداری و یا دعوای حقوقی پایان می‌گیرد، هر چند ممكن ایت تو از نتیجه آن راضی نباشی. به زودی شرایطی برای پیشرفت و توسعه کارت فراهم می‌شود.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : باید به خانواده و دوستانت وقت بیشتری بدهی و بیشتر به آنها توجه كنی. به حرف‌های آنان به دقت گوش بده و تا جایی كه می‌توانی به آنها كمك كن.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ممكن است فشارهای اقتصادی تو را ناراحت یا عصبی كنند اما تو نباید خود را ببازی چون این روزها خیلی زود سپری می‌شوند. پس نگذار مشكلات مالی اراده تو را ضعیف كنند.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : به كسی كه دوستش داری اعتماد كن تا شیرینی این دوست داشتن چند برابر شود. نگاه‌های شكاك و مرموز، بی‌اعتمادی را زیاد می‌كند و تو را از او دور خواهد كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : هر روز به حجم مشكلات مالی‌ات افزوده می‌شود و این عجیب نیست چون هر روز بر توانمندی‌های تو نیز اضافه شده است. باید قوی بود و با اعتماد به نفس و تلاش اوضاع اقتصادی را روبراه كرد.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : آرزوهای دور و دراز تو وقتی تحقق می‌یابد كه از همین حالا دست به كار شوی. سعی كن روابط خود را با او بیشتر كنی و به سطح خوبی برسانی و او را در جریان برنامه‌های خود قرار دهی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : پس از موفقیتی مالی كه بدست آوردی، در زمینه كاری، پیشرفت و ترقی خوبی خواهی كرد. ممكن است دیگران در این باره به تو حسادت كنند اما تو سرت به كار خودت باشد.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : تو باید دوباره به سوی او بگردی. البته این یك پیشنهاد است و تصمیم نهایی با توست. به هر حال اگر احساس می‌كنی او همان كسی كه تو همیشه آرزویش را می‌كردی، برای بازگشت هیچ بهانه‌ای نباید بیاوری.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : مراقب باش. تعهدات مالی تو دارد سر از جاهای خطرناكی در می‌آورد. سعی كن براساس آنچه داری حركت كنی و از قرض و وام و چك و سفته، فاصله بگیری. مراقب اوضاع اقتصادیت باش.

فال روز یکشنبه 28 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : با یك تماس تلفنی و یا فرستادن یك پیغام یا نامه می‌توانی به او بفهمانی كه به فكرش هستی. خاطرات گذشته، همیشه منبع و ذخیره‌ای روحی و معنوی است كه باید از آن به خوبی استفاده كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : پول و ثروتی بدست می‌آوری اما در نحوه خرج كردن آن باید دقت داشت. این ثروت بادآورده نیست كه با بذل و بخشش‌هایت آن را به باد دهی.

فال روزانه , فال یکشنبه 28 دی 1393 , فال 28 دی ماه 93, فال روز 28 دی 93, فال امروز , فال 28 دی 93, فال امروز 28 دی 93, فال 28/10/93, فال روز یکشنبه 28 دی 93, فال 28 دی ماه , فال یکشنبه 28/10/93, سرگرمی  , فال 93/10/28, فال یک شنبه 28 دی 93, فال یک شنبه 28 دی, فال روز یک شنبه 28 دی 93, فال 1 شنبه 28 دی 93, فال بیست و هشم دی 93, فال یکشنبه بیست و هشتم دی 93, فال یکشنبه 28– 10 – 93, فال یکشنبه 93-10-28, فال روزانه , سرگرمی , فال 28 دی 93, فال یکشنبه 28 دی 93, فال بیست و هشتم دی 93پست های مرتبط :
فال 27 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
شخصیت شناسی از روی اندام


برچسب ها : سرگرمی-فال 28 دی 93-فال یکشنبه 28 دی 93-فال بیست و هشتم دی 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در یکشنبه 28 دی 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ارسال به بالاترین

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.