تبلیغات
آوا فان - فال 29 دی 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 93/10/29


فال دوشنبه
29 دی 93


فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : به این سرگردانی باید پایان داد. راه و هدفت را مشخص كن. در اینصورت تكلیف تو با دیگران و تكلیف دیگران با تو روشن خواهد شد و روابط عاطفیت سروسامان می‌گیرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : این بحران مالی گذرا خواهد بود. بنابراین یاس و نومیدی را از خود دور كن، چون شرایط همیشه بر علیه تو نخواهد بود. فرصت‌های بهتری می‌آید كه تو انتظارش را داشتی.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : امروز، طلایی‌ترین روز عشق و عاطفه توست. در تمام روزهای سال، چنین حالتی وجود نخواهد داشت. شنیدن و یاد دادن هر پیشنهاد در چنین روزی می‌تواند بسیار جدی باشد و سالها زندگیت را تحت تاثیر قرار دهد.

توصیه های اجتماعی : پیاده روی در مسیر خلوت و به تنهایی نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت. افكارت را سامان دهی كن تا بتوانی در آرامش زندگی كنی.

توصیه های سلامتی : اگر سعی كنی به آرامش برسی زندگی به راه خوبی نزدیك می‌شود و در صورتی كه با آرامش با آن مواجه نشوی این شانس را از دست خواهی داد.

توصیه های اقتصادی : تا چند روز آینده اوضاع مالی خوب خواهد بود. اگر به فكر كاری جدی هستی هم اكنون زمان فكر كردن به آن است، در غیر اینصورت تا زمان زیادی نتیجه نخواهی گرفت.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : با فردی آشنا می‌شوی كه برای تو شانس خواهد آورد. البته معنای این خبر این نیست كه از این پس باید چشم و گوش بسته مطیع و تابع او باشی. بلكه می‌توان با كمك او به اهداف خوبی رسید.

توصیه های اجتماعی : ناامید و مایوس نباش. به زودی خبری خوشحال كننده می‌رسد و درمی‌یابی كه نمی‌توان با ناامیدی به هیچ موفقیتی دست یافت. پس یاس و افسردگی رو از پنجره بنداز بیرون!!!

توصیه های سلامتی : مصرف دخانیات یا قهوه و كافئین به میزان زیاد آسیب‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. بهتر است با ورزش و فعالیت‌های جسمی، بدنی سالم و تندرست داشته باشی. جوانی و شادابی خود را تقویت كن تا در كارها موفق گردی.

توصیه های اقتصادی : مصرف دخانیات یا قهوه و كافئین به میزان زیاد آسیب‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. بهتر است با ورزش و فعالیت‌های جسمی، بدنی سالم و تندرست داشته باشی. جوانی و شادابی خود را تقویت كن تا در كارها موفق گردی.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : تحولی تازه رخ می‌دهد. تو آرزو داری كه این تحول به نفع تو باشد اما ممكن است چنین اتفاقی نیفتد پس خود را برای هرگونه احتمالی آماده كن.

توصیه های اجتماعی : خوردن مقداری شكلات در هفته به تو شادی و نشاط می‌دهد.

توصیه های سلامتی : ممكن است حضور یک فرد مزاحم و یا میهمان ناخوانده برای مدتی فکر و ذکرت را به خود مشغول كند. اجازه نده بعضی افکار مزاحم بر تو چیره شود و روی اعصابت اثر منفی بگذارد . این وضعیت خیلی زودگذر است.

توصیه های اقتصادی : این روزها اگر مراقب نباشی مشكلات اقتصادی به سراغت می‌آید. نسبت به توانایی و استعدادهایت تردید نکن و در پذیرفتن بعضی تعهدات از خود اختیار عمل و اختیار نشان بده.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : این روزها با واقعیت فاصله گرفتی. لازم است دوباره پاهای خود را بر روی زمین واقعی بگذاری. خیلی خوب است كه آدم آرزوهایی داشته باشد اما باید مراقب باشی كه این آرزوها و خواسته‌ها به صلاحت باشد و به صورت رویا و خواب و خیال نباشد.

توصیه های اجتماعی : یكی از خواسته‌ها و یا آرزوهایت برآورده می‌شود. به مناسبتی دوست و یا دوستان تازه‌ای پیدا می‌كنی.

توصیه های سلامتی : اگر مشكل بی‌خوابی یا بدخوابی داری پیشنهاد می‌كنم قبل از خواب، قهوه، چای و یا نوشیدنی‌های غیرالكلی حاوی كافئین نخوری چون به گفته پزشكان از ساعت 4 بعدازظهر به بعد در خواب اختلال ایجاد می‌كند.

توصیه های اقتصادی : بد نیست یه كم دست از خساستت برداری و حداقل واسه خودت یه چیزی بخری!! همه چیز توی زندگی كه پول نیست. چیزهای مهمتری هم هست. اگر دو، سه تا هدیه هم واسه دوستان یا خانواده‌ات بخری اتفاقی نمی‌افته و پولت تموم نمی‌شه!

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : به جای اینكه آسمان و ریسمان به هم ببافی و خودت را گول بزنی، بهتر است با واقعیت‌ها روبرو شوی و از اطرافیان و دوستانت شناخت دقیق‌تری داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : خبر خیلی خوش می‌شنوی. یک مسافرت در پیش داری. خواسته قدیمی‌ات برآورده می‌‌شود و مقداری پول و یا یک هدیه به دستت می‌رسد.

توصیه های سلامتی : وقتی می‌بینی بی‌حوصله و عصبی هستی و تمایل به انجام هیچ كاری را نداری بهتر است بخوابی. خواب هم برای سلامتی روح خوب است و هم جسم.

توصیه های اقتصادی : روشی كه در پیش گرفته‌ای خوب است. با این روش به آرامی و قدم به قدم به اهداف خود می‌رسی و وضعیت اقتصادی خود را تغییر می‌دهی.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : به دلیل عدم شناخت و آگاهی كامل در مورد شخصی، نمی‌توانی به درستی با او ارتباط برقرار كنی و این موضوع تو را ناراحت و افسرده می‌كند. باید سعی كنی او را بهتر بشناسی و كمی ارتباط و احساساتت را عمیق‌تر كنی.

توصیه های اجتماعی : دست از رنگ‌های تیره بردار چون روح تو را خسته و كسل می‌كنند. برای اینكه سرحال بیایی و احساس شادی و طراوت كنی سعی كن مدتی از رنگ‌های روشن و شاد استفاده كنی.

توصیه های سلامتی : بهتر است این روزها بر اعصابت مسلط باشی و آرامشت را حفظ كنی، آن وقت بهتر می توانید فکر کنید و تصمیم بگیرید.هیچ وقت با فکرهای آشفته دست به کار تازه ای نزنید.

توصیه های اقتصادی : عدم موفقیت یکی از نزدیکان در کارش، نگرانی هایی را برای تو بوجود می‌آورد. مقداری پول به دستت می‌رسد و از سوی دیگر خرج نسبتأ بزرگی به گردنت می‌افتد.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : دچار یك حالت روحی می‌شوی كه برایت غریب است. دوست داری خیلی كارها انجام دهی و در خود انرژی فوق‌العاده‌ای می‌بینی كه باید در راه درست خرج كنی. اگر با خودت رو راست باشی منبع این انرژی هم پیدا می‌شود!!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : همیشه خوردن غذاهای پختنی می‌تواند به بدن تو آسیب برساند. در هر وعده غذایی سبزیجات و میوه‌جات را هم بگنجان تا ویتامین مناسب هم به بدنت برسد.

توصیه های اقتصادی : در زمینه كاری یا درسی به موفقیتی می‌رسی كه در آینده برایت منفعت مالی زیادی خواهد داشت.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : این روزها مسائل عاطفی ذهن تو را به خود مشغول كرده. دوستان زیادی دور تو جمع شده‌اند اما تو در میان آنها به جستجوی شخص ایده‌آلت هستی. این جستجو را باید ادامه داد تا به نتیجه مطلوب رسید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : باید كنترل امور مالی‌ات را داشته باشی و نگذاری سررشته كارها از دست تو خارج شود. همچون یك مدیر موفق باید بحران‌های اقتصادی را مدیریت كرد تا مشكلات حل شود.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : قرار است تو به كسی كه دوستش داری برسی اما یك نفر مانع می‌شود. باید اندكی صبر كرد تا حسودان به خیال موفقیت از تو و او فاصله بگیرند. پس از آن به آرزوی دیرینه خود خواهی رسید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : در تنگنای مالی عجیبی گرفتار شده‌ای و هیچ راه خروجی برای آن نداری. نگران نباش چون از جایی كه فكرش را هم نمی‌كردی به تو كمكی خواهد رسید و این اوضاع نابسامان به زودی حل خواهد شد.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : رابطه با فردی تو را آزار می‌دهد. بهتر است هر چه زودتر خود را از شر او خلاص كنی. همیشه در پی كسی باش كه تو را كامل كند نه اینكه موجب سقوط و نزول تو شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : در سطح كاری ممكن است تماس‌های مهمی برقرار شود كه در پی آن موقعیت بهتری نصیب تو خواهد شد. پس با هشیاری و تلاش بیشتر باید روزهای خوبی را از لحاظ اقتصادی بوجود آوری.

فال روز دوشنبه 29 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : باید با آغوش باز و روی گشاده با دوست و یا همسرت برخورد كنی. هیچ كس نیست كه عیب و یا ایرادی نداشته باشد. این مسئله در مورد خود تو هم صادق است. باید با گذشت از بعضی عیبها چشم‌پوشی كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : آینده بهتری در انتظار توست. فشار كار و مشكلات متعدد اقتصادی این روزها تو را به شدت گرفتار كرده است. اما این وضعیت پایدار و ثابت نخواهد ماند.

فال روزانه , فال دوشنبه 29 دی 1393, فال 29 دی ماه 93 , فال روز 29 دی 93 , فال امروز , فال بیست و نهم دی 93, فال امروز 29 دی 93, فال 29/10/93, فال روز 29 دی, فال روز دوشنبه 29 دی 93 , فال 29 دی ماه , فال دوشنبه 29/10/93 , سرگرمی , 29/10/93 , فال 93/10/29, فال دو شنبه بیست و نهم دی 93, فال دو شنبه 29 دی, فال روز 2 شنبه 29 دی 93, فال 2 شنبه 29 دی 93, فال روز 2شنبه 29 دی 93, فال 2شنبه 29 دی 93, فال 29 - 10- 93, فال 93 – 10 – 29, سرگرمی , فال روز 29 دی 93, فال دو شنبه 29 دی 93, فال دو شنبه بیست و نهم دی 93پست های مرتبط :
فال 28 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
شخصیت شناسی از روی اندام