تبلیغات
آوا فان - فال 30 دی 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمی فال 30/10/93


فال سه
شنبه 30 دی 93


فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : زندگی تو به تصمیمی بستگی دارد كه در آینده نزدیك می‌گیری. پس درباره آن بیشتر تامل كن. قبل از شروع هر كاری باید پایان آن را در نظر گرفت و در صورت اطمینان به آن اقدام كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : روزهای خوبی در انتظار توست. پاداش ماهها زحمت و تلاش خود را دریافت خواهی كرد و این مسئله تحول بزرگی را در وضعیت اقتصادیت ایجاد می‌كند.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : تا حدود 9 روز دیگر در بهترین روزهای عشق و عاطفه بسر می‌بری. چنانچه در این ایام تغییری ایجاد شود بسیار تاثیرگذار خواهد بود. به اطرافیان خود به خوبی بنگر. احساس می‌كنی كه بیش از پیش مورد توجه واقع می‌شوی.

توصیه های اجتماعی : گوش كردن به موزیك، بهترین راه وقت گذرانی پیشنهادی ما برای امروز توست.

توصیه های سلامتی : شاید بهتر باشد كمی سرخ‌كردنی و پختنی را از برنامه‌ی غذایی روزانه‌ات حذف كنی و با خام‌خواری یا خوردن میوه و سبزیجات سلامتی‌ات را تضمین كنی. این فقط یك پیشنهاد است.

توصیه های اقتصادی : اگر به فكر پیشنهاد برای اضافه كردن حقوق یا تغییر شغل هستی روز بسیار مناسبی است.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : مشكلاتی وجود دارد كه به نظر نمی‌رسد بتوان برای آنها راه‌حل سریعی پیدا كرد. همانطور كه این مشكلات در طول زمان به وجود آمده‌اند، باید مدتی بگذرد تا بتوان رفته رفته و به تدریج آنها را برطرف ساخت.

توصیه های اجتماعی : دوستان زیادی می‌یابی كه هر كدام برای خود دنیای تازه‌ای هستند. این روابط تازه مدت‌ها تو را سرگرم خواهد ساخت و در ضمن بر دانش و شناخت‌های تو خواهد افزود.

توصیه های سلامتی : برای اینكه ذهنی فعال و پویا داشته باشی باید بیشتر ورزش كنی. تحرك به جز انرژی مضاعف، قدرت تفكر بیشتری نیز به تو می‌دهد.

توصیه های اقتصادی : بحران اقتصادی فرامی‌رسد كه از پیش باید برای آن چاره‌اندیشی كرد. باید برای روزهای سخت‌تر به اندازه كافی پس انداز داشت و خود را آماده كرد. این بحران به تدریج از بین خواهد رفت.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : این خوب است كه به دنبال حقیقت باشی اما از آنجایی كه بعضی اوقات حقیقت تلخ است ممكن است تو را ناراحت كند. پس كلا از خیرش بگذر و موقعیت‌های دیگری را امتحان كن.

توصیه های اجتماعی : خیلی زود یك خبر ویژه هیجان‌زده‌ات می‌كنه. بهتره از اتفاقات و لحظه‌های هر چند كوچك هم استفاده كنی و ازشون لذت ببری.

توصیه های سلامتی : به مواد غذایی كه مصرف می‌كنی بی‌اهمیتی و همین می‌تونه زمینه‌ساز بیماری معده و گوارش باشه. بهتره بیشتر مراقبت خورد و خوراكت باشی.

توصیه های اقتصادی : بهتره در كارهای تجاری به سود بیندیشی و از خیال‌پردازی دست برداری مطمئنا نتیجه بهتری خواهی گرفت چون منطقی بررسی كردی. یك طرح تازه بهت پیشنهاد می‌شه كه اگر درست ازش استفاده كنی، به نفع تو خواهد بود.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : دوست داری هر چه زودتر به آرزویت برسی اما این كار به زمان نیاز دارد و باید به اندازه كافی صبر و حوصله داشت. وقتش كه برسد همه چیز به سرعت روبراه می‌شود.

توصیه های اجتماعی : باید كمی صبور باشی و منتظر لحظات شیرینی كه به زودی برایت اتفاق می‌افتد. به یك مسافرت دعوت می‌شوی.

توصیه های سلامتی : یكی از راههای ایجاد آرامش و حفظ سلامتی، خوب خوابیدن است. برای بهتر خوابیدن باید از لحاظ محیطی شرایط را فراهم كنی.

توصیه های اقتصادی : تحولات اقتصادی برای تو ایجاد می‌شود كه در مجموع به سود تو تمام خواهد شد. راه برای تحقق آرزوها و خواسته‌های مادی تو فراهم شده است پس بجنب!!

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : سوءتفاهم عجیبی بر سر راهت به وجود آمده. برای حل ماجرا تلاش می‌كنی اما مبهم‌تر و پیچیده‌تر می‌شود. نگران نباش باید صبور باشی چون با گذر زمان كمی همه چیز درست می‌شود.

توصیه های اجتماعی : در یک میهمانی و یا محیط کار با شخص جالبی آشنا می‌شوی و از صحبت كردن با او به نتایج جدید می‌رسی كه بسیار امیدوار كننده است.

توصیه های سلامتی : ذهن خود را از تنبلی و بی‌كاری نجات بده. با مطالعه كتاب می‌توانی خلاقیت و ابتكار سابق را دوباره بدست آوری و بر اطلاعاتت هم افزوده خواهد شد.

توصیه های اقتصادی : برنامه تو در درازمدت سودآور خواهد بود اما با این حال بهتر است با افراد خبره و باتجربه مشورت كنی تا دچار ضرر نشوی.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : این روزها مورد انتقاد و سرزنش قرار می‌گیری. اما نباید ناراحت باشی چون همه اینها از روی دوست داشتن و علاقه زیاد به توست. هر انسانی وقتی كسی را دوست داشته باشی و نگران آینده او باشد، عكس‌العمل‌های متفاوتی نشان می‌دهد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : موقعیت‌های درآمدسازت را یكی پس از دیگری از دست می‌دهی و هنوز در استراحت به سر می‌بری!! استراحت وقتی معنی دارد و لذتبخش خواهد بود كه در پی یك دوره كار و تلاش سخت باشد. برای كسی كه هیچ كاری نكرده باشد، استراحت هم لذتی نخواهد داشت.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : كوتاه آمدن در برخی مسائل به معنای پذیرش شكست نیست. ممكن است این كوتاه آمدن در اثر یك تدبیر و دوراندیشی خردمندانه اتخاذ شده باشد. پس نگران نباش.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : باید برای مسائل اقتصادی خود برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشی تا دچار بحران نشوی.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : نمی‌شود بعضی چیزها را در خود پنهان كرد. زیرا آثار و علائم آن از قیافه ظاهری و بخصوص چشم‌ها بیرون می‌زند. یاس و نومیدی را از خود دور كن، چون برای خود تقدیری داری و آن را دنبال می‌كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : در شرایط ایده‌آلی از لحاظ سلامتی قرار داری. پس باید مراقب باشی و با ورزش و خوردن غذای مناسب، سلامتی‌ات را تضمین كنی.

توصیه های اقتصادی : وضعیت اقتصادی تو در حد نرمال است و فعلا مشكلی وجود ندارد. باید همیشه هوشیار و آماده باشی تا دچار بحران نشوی.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : حرف‌های نامربوط یك نفر بین تو و دوست یا همسرت كدورت و ناراحتی به وجود می‌آورد. تا وقتی كه از حرف یا خبری مطمئن نشدی نباید درباره‌اش قضاوت كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : باید بلند پرواز باشی تا به موفقیت برسی. كسی كه به همین زندگی روزمره قناعت كند همیشه به همین حالت خواهد بود. باید آرزوهای بلند داشت و برای تحقق به آنها تلاش كرد.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : یكی از بزرگترین ضعف‌های تو اینست كه متوجه كسانی كه در اطرافت هستند و به تو علاقه دارند نیستی و در مقابل دلسوزی و مهربانی از خصوصیات مهم توست. پس نسبت به آن خست نداشته باش و به كسی كه به محبت و مهربانی تو نیاز دارد ارزانی كن.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ناگهان پول یا كمكی می‌رسد كه بسیار قابل توجه خواهد بود. پس با حواس جمع و هشیاری منحصر به فردت موقعیت‌ها را بشناس و به موقع عكس‌العمل نشان بده تا بتوانی به موفقیت‌های مالی فراوانی برسی.

فال روز سه شنبه 30 دی 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : دوست و یا همسرت، به زودی رفتارهای عجیبی از خود نشان می‌دهد. او تمركز تو را بهم زده و ناراحتی‌هایش را بی‌مورد سر تو خالی می‌كند. به جای اخم كردن و غر زدن، بهتر است علت را جویا شوی و با او همدردی كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تلاش و فعالیتهای اقتصادی تو به گونه‌ای شده كه هر مانعی را می‌توانی با توانایی و اقتدار كامل از بین ببری. تنها ممكن است بعضی سهل‌انگاری‌های تو در مواقع حساس روند صعودی‌ات را كند كند پس باید هشیار باشی.

فال روزانه , فال سه شنبه 30 دی 1393, فال 30 دی ماه 93, فال روز 30 دی 93 , فال امروز , فال سی ام دی 93, فال امروز 30 دی 93, فال 2303/10/93 , فال روز 30 دی, فال روز سه شنبه 30 دی 93 , فال 30 دی ماه , فال سه شنبه 30/10/93 , سرگرمی , 30/10/93, فال 93/10/30, فال سهشنبه 30 دی 93 , فال سه شنبه 30 دی, فال روز سه شنبه 30 دی 93 , فال 3 شنبه 30 دی 93 , فال روز 3 شنبه 30 دی, فال 3شنبه 30 دی 93 , فال سه شنبه سی ام دی 93, فال 30-10-93 , فال 93-10-30, سرگرمی , فال 30 دی 93, فال سه شنبه 30 دی 93, فال سی ام دی 93پست های مرتبط :
فال 29 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
شخصیت شناسی از روی اندام


برچسب ها : سرگرمی-فال 30 دی 93-فال سه شنبه 30 دی 93-فال سی ام دی 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در سه شنبه 30 دی 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ارسال به بالاترین

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.