تبلیغات
آوا فان - فال 1 بهمن 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمیفال 93/11/1


فال چهارشنبه
1 بهمن 93


فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : مهم این است كه از یك خطا عبور كرده و آن را جبران كنی. هیچ كس نیست كه در زندگی خود دچار اشتباهات كوچك یا بزرگ نشده باشد. پشیمانی تنها كافی نخواهد بود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : برای تغییر اوضاع مالی باید دست به ریسك بزنی. گاهی اوقات تمایل داری دست به تجربه‌هایی بزنی اما همیشه وسوسه‌ها و تردیدها مانع می‌شود. باید این وسوسه‌ها را از خود دور كنی و با جرات و جسارت و البته با فكر وارد كار شوی.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه :  در حدود یك هفته به پایان دوره طلایی عشق و عاطفه بیشتر نمانده. زمان را از دست نده. اگر كسی را واقعا دوست داری با شجاعت و بدون مقدمه به او بگو و اگر نه، كسی را بیاب كه بتوانی دوستش داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : مناظر اطراف بسیار بیشتر از آن است كه تو احساس یكنواختی كنی. از اطراف خود لذت ببر. این كار آسانی است كه كمتر به فكر آن هستی.

توصیه های سلامتی : امروز به خورد و خوراك توجه كن. اگر فكر می‌كنی كه وزن مناسبی نداری، دقت كن كه مریضی خیلی بدتر از چاقی است!

توصیه های اقتصادی : اگر شرایط مادی‌ات تغییر مثبتی كرد به خود مغرور مشو، چون در صورت بروز هر خطایی از طرف تو این وضع از دست می‌رود.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : رفته رفته درهای تازه‌ای به روی تو گشوده خواهد شد. كسی پیدا می‌شود كه بدون هیچ چشم‌داشتی حاضر می‌شود به تو كمك كند. این كمك‌ها را باید ارج نهاد و راه موفقیت خود را هموار كرد.

توصیه های اجتماعی : اگر خطایی در حق تو كرده‌اند، آن را ببخش و فراموش كن. گذشت در حق دیگران به تو سینه‌ای فراخ و قلبی بزرگ می‌دهد كه می‌توان خوبی‌های زیادی را در آن ذخیره كرد و از آنها برخوردار شد. اگر درست نگاه كنی این هم نوعی شادی است.

توصیه های سلامتی : تو معمولا تندرست و قوی هستی اما به واسطه داشتن روحیات حساس ممكن است بدنت به سرعت از تعادل خارج شود و بیمار شوی. پس مراقب سلامتی خودت باش.

توصیه های اقتصادی : رفته رفته به ثروت و قدرت دست خواهی یافت. از نظر اقتصادی و سیاسی پیشرفت‌های چشمگیری خواهی داشت. اما این پیشرفت توام با دردسرهایی خواهد بود كه باید تحمل كرد.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه :  به زودی حقایقی برایت آشكار خواهد شد كه قضاوت تو را كاملا دگرگون می‌كند. حقایقی كه از چشم تو پنهان مانده بود و حالا می‌توانی آنها را همان طوری كه هست ببینی و متعجب شوی.

توصیه های اجتماعی : منتظر پیشنهاد رفتن به مسافرت از طرف یكی از نزدیكانت باش. این سفر میتونه از نظر روحی و عاطفی تو را تحت تاثیر قرار بده. بهتره از موقعیتی كه بدست اومده نهایت استفاده رو ببری و از لحظاتت لذت ببری.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش و ورزش را فراموش نكن. تو اهداف و آرزوهای مهمی داری كه برای رسیدن به آنها باید بسیار تلاش كرد. قبل از هر چیز باید بدنی سالم و تندرست داشته باشی تا به اهداف خود برسی.

توصیه های اقتصادی : باید ثبات و استمرار در كار را تجربه كنی. از این شاخه به آن شاخه پریدن برای تو مناسب نیست. به زودی از جایی پولی می‌رسه كه انتظارش رو نداشتی.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه :  از فرصت‌ها استفاده كن و برای چیزی كه در آرزویش هستی تلاش كن حتی اگر دور از دست‌رس است. با دست روی دست گذاشتن و غمگین بودن به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسی و فقط زمان و فرصت‌های خودت را از دست می‌دهی.

توصیه های اجتماعی : خواندن روزی دو سه بیت شعر از سهراب و اخوان ثالث می‌تواند روحیه‌ات را عوض كند و تو را شاداب كند. همیشه برای خوشحالی و گرفتن انرژی همه راههای موجود را امتحان كن. همین كار یعنی یك تحول در نوع زندگی كردن.

توصیه های سلامتی : اگر مشكل بدخوابی یا بی‌خوابی داری قبل از خواب دوش بگیر، به موسیقی ملایم گوش كن یا كتاب بخوان. امتحانش ضرر نداره!

توصیه های اقتصادی : اوضاع اقتصادی تو كمی تكان می‌خورد اما اگر به همین اوضاع قانع باشی دیگر پیشرفت نخواهی كرد و درجا خواهی زد. البته درجا زدن برای تو ضرری نخواهد داشت اما با تلاش بیشتر می‌توانی به سود بیشتری برسی.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه :  اوضاع اقتصادی تو كمی تكان می‌خورد اما اگر به همین اوضاع قانع باشی دیگر پیشرفت نخواهی كرد و درجا خواهی زد. البته درجا زدن برای تو ضرری نخواهد داشت اما با تلاش بیشتر می‌توانی به سود بیشتری برسی.

توصیه های اجتماعی : یک اتفاق شیرین تا مدتی فكرت را مشغول كرده و خاطره‌انگیز خواهد شد. یک دوست یا فامیل عزیز را مدتی است فراموش کردی، اما او به تو فكر می‌كند.

توصیه های سلامتی : اگر مبتلا به بیماری‌های ریوی یا قلبی هستی و یا چند وقتیه كه احساس سنگینی روی سینه و شش‌هات می‌كنی، بهتره حدالمقدور بیرون نری، اما اگر مجبوری از ماسك استفاده كن.

توصیه های اقتصادی : به زودی با مقداری تغییرات در کار یا تحصیلت مواجه می‌شوی. فکر تغییراتی در محل زندگی یا شغل، تو را آزار می‌دهد. باید تردید را کنار بگذاری و تصمیم قطعی‌ات را بگیری.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : چرا این روزها در مورد وظایف خود سهل‌انگاری می‌كنی؟ درست است كه گرفتاری‌های متعددی داری اما این دلیل نمی‌شود به كسانی كه دوستشان داری و یا آنها تو را دوست دارند، بی‌توجه باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اوضاع مالی تو خوب است پس زیاده‌خواهی و طمع نكن. خیلی‌ها آرزو دارند جای تو باشند پس شكرگزار باش.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه :  به گذشته نباید بیش از اندازه بها داد. نباید اجازه داد كه حوادث گذشته، زندگی حال و آینده تو را تحت تاثیر قرار دهد. روزهای خوبی در پیش داری به شرط اینكه به بهترین شكل از آنها استفاده كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : پولت را در راهی خرج كن كه برایت مفید باشد. خرج تراشی بیهوده نه تنها چیزی عایدت نمی‌كند بلكه پس از مدتی تو را درگیر مشكل هم خواهد كرد.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : باید دوباره به سوی دوست و یا همسر خود رفته و سعی كنی تا دو نفری با یك گفتگوی جدی و صریح مشكلات را حل و فصل كنید. با گفتگو می‌توان به نقطه‌نظرهای مشتركی رسید.  

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : باید برنامه‌هایی را كه برای ارتقاء اوضاع اقتصادی‌ات تعبیه كرده‌ای، واضح و روشن باشند تا برای دیگران هم قابل فهم گردد و بتوانند به تو در سودآور شدن این تئوری‌ها كمك كنند.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : دوباره فرصت خوبی در اختیار تو گذاشته خواهد شد كه این بار نباید آن را از دست بدهی. كسی كه فرصت‌ها و موقعیت‌های عاطفی زندگیش را از دست می‌دهد فقط در زندگی حسرت نصیبش می‌شود. از وقت‌های استفاده كن.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : بهتر است فكر سودهای بزرگ را فعلا از سرت بیرون كنی چون الان زمان مناسبی برای اجرای برنامه‌های تو برای بدست آوردن سود مالی نیست. در این مدت به كارهای عقب‌افتاده‌ات برس و فعلا به همین اوضاع رضایت دهی.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : عقل و فكر راهنمای درست و روشنی است پس با بكارگیری از آنها، اطراف خودت را خوب ببین و به هر كسی اعتماد نكن. پیشنهادی به تو می‌شود كه باید در مورد آن خوب فكر كنی و همه جوانب را در نظر بگیری تا پشیمان نشوی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نیاز به صبر و استقامت بیشتری داری. باید خوب به مشكلات مالی‌ات فكر كنی، منشاء آن را پیدا كنی و تحولی در وضعیت اقتصادی‌ات ایجاد كنی.

فال روز چهارشنبه 1 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه :  مسائلی در زندگی عاطفی‌ات پیش می‌آید كه پیش‌بینی‌های تو را تا حدودی دچار تغییر می‌كند. باید به خودت اعتماد داشته باشی و به دنبال كسی بگردی كه در حد و اندازه تو باشد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : وقت خود را صرف پیدا كردن راهی برای تغییر و بهبود وضعیت اقتصادیت كن. در این زمینه بهتر است با شخصی كه تجربه لازم را دارد مشورت كنی. با تلاش و كوشش می‌توانی به موفقیت‌های مالی زیادی برسی فقط باید هشیار باشی.

فال روزانه , فال چهارشنبه 1 بهمن 1393, فال 1 بهمن 93, فال روز 1 بهمن 93, فال امروز , فال یکم بهمن 93, فال امروز 1 بهمن 93, فال 1/11/93, فال روز 1 بهمن, فال روز چهارشنبه 1 بهمن 93, فال 1 بهمن ماه , فال چهارشنبه 1/11/93, سرگرمی , 1/11/93, فال 93/11/1, فال چهارشنبه 1 بهمن 93, فال چهارشنبه 1 بهمن, فال روز چهارشنبه 1 بهمن 93, فال 4 شنبه 1 بهمن 93, فال روز 4 شنبه یکم بهمن 93, فال 4شنبه 1 بهمن 93, فال 1-11-93, فال 93-11-1, سرگرمی , فال چهارشنبه 1 بهمن 1393, فال 1 بهمن 93 , فال یکم بهمن 93پست های مرتبط :
فال 30 دی 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
شخصیت شناسی از روی اندام