تبلیغات
آوا فان - فال 5 بهمن 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمی فال 93/11/5


فال یکشنبه
5 بهمن 93


فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : تردید و دودلی، مانع گرفتن تصمیم مهم و جدی خواهد بود. ادامه این شرایط به نفع تو نیست پس بهتر است تكلیفت را با خودت روشن كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اگر می‌خواهی تكانی به اوضاع مادیت بدهی باید قدرت ریسك كردن داشته باشی و خودت را نشان بدهی. رسیدن به سود نیازمند پذیرش مسئولیت تازه و نشان دادن شایستگی و توانمندی است.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : به صداقت فكر كنید و صادق باشید. افكار منفی شما بجز این كه روابط شما را سست و ضعیف كند هیچ شم دیگری ندارد و این همه حقیقت است. تا روز خیانت زمان زیادی مانده و لازم است از حالا به فكر آن باشید.  

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : چرا وقتی صداشو می‌شنوی دست و پات رو گم می‌كنی؟! مثل بچه‌ای میشی كه شكلات می‌بینه و دست و پاش می‌لرزه! بد نیست بعضی وقت‌ها یك ذره خوددار باشی!

توصیه های اجتماعی : به زودی خبر خوشحال كننده‌ای می‌رسد كه در زندگی تو اثر مهمی خواهد گذاشت. پس از یك دوره سختی و شكست، دوباره شانس به تو روی می‌آورد و باید سپاسگزار آن بود.

توصیه های سلامتی : درحال حاضر نیاز به آرامش و خلوت داری و باید سعی كنی آزردگی‌ها و ناراحتی‌های گذشته را از خودت دور كنی چون به جسم و روحت لطمه می‌زند.

توصیه های اقتصادی : دلیل نمی‌شود اگر در یك برنامه یا كاری شكست خوردی، باز هم شكست خواهی خورد. اتفاقا با تجارب مهمی كه در این راه داری حتما پیروز خواهی شد. در این هیچ شكی نیست. به موفقیت خود یقین داشته باش.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : چاره‌ای نیست. وقتی واقعیتی را نمی‌توانی عوض كنی، باید با آن كنار بیایی. به جای اینكه اعصاب خودت را فرسوده كنی سعی كن با نگاهی متفاوت به اطرافیانت بنگری.

توصیه های اجتماعی : یکی از آروزها و یا خواسته‌هایت برآورده خواهد شد. این روزها شانس و اقبال با تو همراه است. اگر به کارهای هنری و یا ورزشی مشغولی با فكر باز و روحیه‌ای بانشاط به آنها بپرداز چون به موفقیتهای شیرینی دست می‌یابی.

توصیه های سلامتی : ناراحتی و نگرانی‌های تو سلامتی‌ات را مستقیم به خطر می‌اندازد. پس آرامشت را حفظ كن و از رفتارهایی كه روح و در نهایت جسمت را آزار می‌دهد خودداری كن.

توصیه های اقتصادی : به خاطر ندانم كاری دچار ضرر و خسارت می‌شوی. به جای اینكه دیگران را مقصر بدانی باید بدانی كجای كارت ایراد داشته و آن را برطرف سازی. بعضی فرصتهای به اصطلاح باد آورده را دست کم نگیر و قبل از اینکه آنها را از دست بدهی قدرشان را بدان. هنوز وقت برای جبران داری.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : یكسری موانع در روابط عاشقانه تو و یا تاخیر در ازدواجت بوجود می‌آید و از دست تو هم كاری ساخته نیست. به جای ناراحتی و عصبانیت باید روحیه‌ات را حفظ كنی و حوصله كنی تا دوباره اوضاع مساعد شود.

توصیه های اجتماعی : اتفاقات امروز را به فال نیک بگیر. از یکی از نزدیکان خبر خوشحال كننده‌ای خواهی شنید.

توصیه های سلامتی : اگر خسته یا بی‌حوصله هستی در خودت تغییراتی ایجاد كن مثلا مدل موهایت یا رنگ‌بندی لباسهایت را عوض كن. اینها روحیه‌ات را به صورت مقتعی بهتر می‌كند اما اگر كمكی نكرد بهتر است با مشاور صحبت كنی.

توصیه های اقتصادی : ممكن است تاحدودی موقعیت مالی‌ات دچار ركود شود اما جای نگرانی نیست چون دوباره بهبود می‌بخشد و اوضاع روبراه می‌شود فقط دست به كارهای عجولانه نزن.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : عشق است كه معجزه می‌كند! چون اعتماد و انرژی مثبت و ارزنده‌ای را ایجاد می‌كند كه قابل تصور نیست. با این عشق باید در راهی قدم گذاشت كه آینده روشنی را درپی داشته باشد.

توصیه های اجتماعی : خبر خوشحال کننده‌ای خواهی شنید. به یك میهمانی دعوت می‌شوی كه بهتر است در آن شركت كنی چون لحظات جالب و خاطره‌انگیزی خواهد داشت.

توصیه های سلامتی : شاید غذا خوردن به نظر خیلی‌ها موضوع عادی و پیش‌پاافتاده‌ای باشد اما اختلال در غذا خوردن باعث مشكلات زیادی مثل ایجاد اضطراب، آسیب به جسم، ایجاد استرس، عدم صحبت كردن در مورد احساسات، سردرگمی و ... می‌شود. شاید باید بیشتر از همیشه به غذا خوردنت اهمیت بدهی.

توصیه های اقتصادی : برای مدتی ناچار می‌شوی تنها به كار خود ادامه بدهی. اگر در این كار زیان كنی همه تو را ملامت می‌كنند اما اگر موفق شوی همه به سوی تو می‌آیند تا همراه تو آنها هم به سود برسند.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : كلید موفقیت در دست توست. شرایط می‌تواند چیزهایی را به نفع یا ضرر تو تغییر دهد اما در عین حال برنده نهایی تو هستی چون اراده تو بر شرایط غالب است.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اشتباهات عده‌ای برای تو مشكل مالی درست كرده و تو ناامید و دلسرد شده‌ای. به جای ناراحتی باید با صبر و حوصله آنها را متوجه خطاهایشان بكنی.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : مساله‌ای كه فكر تو به خود مشغول كرده بود رفع خواهد شد. ممكن است كمی ناراحت و مایوس شوی اما این تجربه‌ای می‌شود كه هیچ‌وقت چشم بسته و بدون تفكر، حرف‌های كسی را نپذیری.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : برای پیشگیری از یك بحران مالی لازم نیست كه به راههای پرپیچ و خم فكر كرد. همین كه خود را تحت یك انضباط و برنامه كاری درمی‌آوری در واقع بحران را گذرانده‌ای و موفق شدی. پس دست به كار شو!

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : اتفاقاتی می‌افتد كه تو را دوباره تو را امیدوار و خوش‌بین خواهد كرد. تو دوستدار زندگی هستی اما نباید خود را به رویاهای دور و دراز سرگرم سازی. زندگی را از هم اكنون باید شروع كرد و غم فرداها را نخورد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به شرط آنكه اعتماد به نفس خوبی داشته باشی، شهرت و ثروت در دسترس تو خواهد بود. این اعتماد به نفس با خودخواهی و غرور فرق می‌كند. باید با استفاده از استعداد و توانمندی‌های خود آینده‌ات را بسازی.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : رابطه تو با او باید همین‌طور دوستانه و بدون خصومت باقی بماند. از هرگونه سهل‌انگاری دوری كن و بیهوده بهانه دست دیگران نباید بدهی چون بعضی‌ها منتظر بهانه‌ای هستند تا بین شما را خراب كنند. روزهای خوبی در پیش داری.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : وقتی مشكلات اقتصادی پیش می‌آید، هیچ چاره‌ای جز صبر و سكوت نیست. باید همچنان پایدار باشی و با ذهنی باز و بدون تردید به فكر راه‌حلی برای رهایی از این مشكل باشی.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : اینكه تو نگران آینده هستی خوب است اما حساسیت بیش از حد، تو را از فكر كردن درست و دقیق بازمی‌دارد. باید اول این استرس و نگرانی بیهوده را از خود دور كنی تا بتوانی با آرامش فكر كنی. این تصمیم بزرگی است و احتیاج به فكر عمیق همراه با آرامش دارد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : افكار پراكنده و بی‌برنامه بودن تو نه تنها مشكلی را حل نمی‌كند بلكه بحران مالی‌ات را افزایش می‌دهد. با یك تصمیم و نگرش درست و بررسی اوضاع كنونی، می‌توانی راه‌حلی برای این مشكل بیابی.

فال روز یکشنبه 5 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : زمانی رسیده كه می‌توانی یك نفس عمیق بكشی و مطمئن باشی كه به زودی به خواسته و آرزویت می‌رسی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : موقعیت اقتصادی تو در حال حاضر خوب است پس سعی كن درست و به موقع خرج كنی. باید سعی كنی از موقعیت‌های كاری یا تحصیلی پیش رویت به خوبی استفاده كنی تا همیشه وضعیت مالی‌ات خوب و تضمین شده باشد.

فال روزانه , فال یکشنبه 5 بهمن 1393 , فال 5 بهمن ماه 93, فال روز 5 بهمن 93, فال امروز , فال 5 بهمن 93, فال امروز 5 بهمن 93, فال 5/11/93, فال روز یکشنبه 5 بهمن 93, فال 5 بهمن ماه , فال یکشنبه 5/11/93, سرگرمی  , فال 93/11/5, فال یک شنبه 5 بهمن 93, فال یک شنبه 5 بهمن, فال روز یک شنبه 5 بهمن 93, فال 1 شنبه 5 بهمن 93, فال پنجم بهمن 93, فال یکشنبه پنجم بهمن 93, فال یکشنبه 5– 11 – 93, فال یکشنبه 93-11-5, فال روزانه , سرگرمی , فال 5 بهمن 93, فال یکشنبه 5 بهمن 93, فال پنجم بهمن 93

 پست های مرتبط :
فال 4 بهمن 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
شخصیت شناسی از روی اندام


برچسب ها : سرگرمی-فال 5 بهمن 93-فال یکشنبه 5 بهمن 93-فال پنجم بهمن 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در یکشنبه 5 بهمن 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ااشتراک گذاری در تلگرام

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.