تبلیغات
آوا فان - فال 7 بهمن 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 7/11/93


فال سه
شنبه 7 بهمن 93


فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : نباید خود را اسیر پیشداوری‌های غلط كنی. باید فرصت بدهی تا مسائل با گفتگو به نتیجه برسد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اگر ارزیابی درستی از شرایط اقتصادیت داشته باشی می‌توانی بهترین تصمیم را بگیری و در كارها موفق شوی. باید از ابتدا با خودت عهد كنی كه دست از خیال پردازی برداری و واقع‌بین باشی.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : عشق با خود طوفانی دارد كه از آن نمی‌توان گریخت. ممكن است این طوفان در ابتدا یا انتهای آن باشد اما به هر حال بدون طوفان نخواهد بود. اگر سری به سلامت می‌خواهی باید از آن حذر كنی.

توصیه های اجتماعی : اگر با كارهای تزئینی و دستی غریبه نیستی می‌توانی روز مفرحی را برای خودت درست كنی. گاهی بد نیست به هنر رجوع كنی. این بهترین راه تفریح و شادی است.

توصیه های سلامتی : به میزان ویتامین و كالری روزانه‌ات توجه كن تا دچار عارضه‌ای نشوی. همیشه پیشگیری قبل از درمان نتیجه بهتری خواهد داد!!

توصیه های اقتصادی : ممكن است روزهای آینده دچار مشكلات مالی شوی. چیزی را كه انتظارش نمی‌رفت اتفاق خواهد افتاد و همین برای تو حیرت‌آور خواهد بود. خود را برای روزهای آینده از هم اكنون آماده كن.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : از ریسك كردن نباید ترسید. زیرا بخش مهمی از زندگی برمبنای همین ریسك كردن‌ها خواهد بود. شانس با تو خواهد بود اما در هر حال باید هوشیار و مراقب موقعیت‌های خود باشی.

توصیه های اجتماعی : یك اتفاق خوشایند می‌افتد كه برای تو امیدواركننده خواهد بود. از هر چیز كوچكی باید برای تقویت روحیه خود استفاده كرد و برای مقابله با موانع و مشكلات آماده شد. موفقیت تو حتمی است.

توصیه های سلامتی : از پرخوری یا استفاده از چیزهایی كه به جسم تو آسیب می‌رساند پرهیز كن. هنوز كارها و برنامه‌های زیادی در پیش داری و باید روح و جسمی سالم داشته باشی.

توصیه های اقتصادی : پس از این بحران مالی، وضعیت متعادل و بهتری خواهی داشت. باید نسبت به آینده دوراندیش بود و با جدیت و تلاش خود را به جایگاهی رساند كه دیگر آسیب‌پذیر نباشد.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : احتیاج به گرفتن تصمیم‌های تعیین كننده و سرنوشت ساز نیست. نمی‌خواهد خودت را به دردسر بیاندازی. تا همین حد كفایت می‌كند چون موضوع چندان جدی نیست.

توصیه های اجتماعی : شخصیت تو دیگران را مجذوب می‌كند. از این توان و استعداد خدادادی‌ات استفاده كن و دوستان را دور هم جمع كن و از این فضای صمیمی لذت ببر.

توصیه های سلامتی : سعی كن از حساسیت و زودرنجی‌ات كم كنی چون لطمات جسمی و روحی زیادی به تو خواهد زد و در نهایت این تو هستی كه ضرر می‌كنی.

توصیه های اقتصادی : باید تلاش بیشتری كرد تا موفق شد. هر كس زحمت بیشتری می‌كشد، سود بیشتری خواهد برد. نباید فكر كنی كارها خود به خود روبراه می‌شود و تو به مقصد می‌رسی!

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : به زودی تحولی رخ می‌دهد و این شرایط به همین صورت باقی می‌ماند. بعضی وقت‌ها باید دهها عامل دست به دست هم دهند تا اتفاقی بیفتد. بهتر است به جای انتظار كشیدن به فكر برنامه‌های فردیت باشی.

توصیه های اجتماعی : همین روزها آرزوی قدیمی‌ات برآورده می‌شود و یا خودت را به آن نزدیكتر احساس می‌كنی. آنوقت زندگی شیرین‌تر از گذشته می‌شود. موفقیت شغلی یکی از دوستان یا نزدیکانت موجب خوشحالی و افتخار تو می‌شود.

توصیه های سلامتی : در حال حاضر سلامتی كامل داری پس آن را با برنامه غذایی مناسب و ورزش تضمین كن.

توصیه های اقتصادی : به احتمال زیاد مبلغی به پس‌انداز تو افزوده خواهد شد. برای پیشرفت كردن باید قاطعانه تلاش كنی تا به موفقیت خود یقین داشته باشی.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : كسی كه درپی تخیلات راه می‌افتد، بدون اینكه بداند، فرصت‌های مهمی را از دست می‌دهد. باید این تخیلات را از خودت دور كنی و تنها در چارچوب واقعیت‌ها به آنها نگاه كنی. زمان برای بعضی رویاها و خیالبافی‌ها گذشته.

توصیه های اجتماعی : روزهایی پر از تازگی و طراوت در انتظارت است. شاهد خبرها و یا اتفاقات خوشحال‌كننده‌ای خواهی بود.

توصیه های سلامتی : ورزش صورت عضلات را متناسب نگه می‌دارد و از شل شدن آن جلوگیری می‌كند. لبخند زیاد در طول روز علاوه بر سلامتی روح و شادابی، گونه‌ها را به سمت بالا كشیده و از افتادگی طرفین دهان جلوگیری می‌كند.

توصیه های اقتصادی : خبر خوش یا پولی می‌رسد كه برای تو بسیار مهم خواهد بود. حالا می‌توانی با خیال آسوده، برای آینده‌ات برنامه‌ریزی كنی.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : تو طبعی آتشین داری و زود تحت تاثیر قرار می‌گیری. باید احساسات خود را كنترل كنی و به دور از هر گونه تنش و اضطراب تصمیم بگیری تا موفق شوی

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی گره‌ای از كارهای تو باز می‌شود و موقعیت مالی خوبی پیدا خواهی كرد. اگر در كنار كار و تلاش، دعا و نیایش با قلبی پاك صورت گیرد، حتما به نتیجه مطلوب خواهی رسید.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : بهتر است خود را از محیط‌هایی كه احساساتت را تحت تاثیر قرار می‌دهد و روحیه‌ات را خراب می‌كند پرهیز كنی. لزومی ندارد خود را با مسائلی درگیر كنی كه به صلاحت نیست و سودی برایت ندارد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : هیچ چیز مهمتر از سلامتی روحی و جسمی نیست. پس بیشتر به خودت توجه كن با كمی آرامش، نرمش و برنامه غذایی سبك می‌توانی سلامتی‌ات را بدست آوری.

توصیه های اقتصادی : به نظر می‌رسد هر روز توقعت برای بدست آوردن پول بیشتر و آرزوهایت نیز بزرگتر می‌شود. بهتر است از خیر خواسته‌های غیرممكن بگذری و به فكر سودهای قابل دست‌رس باشی.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : به كسی كه نسبت به او شناخت كامل و دقیقی نداری نمی‌توان اعتماد كرد. باید دوستی‌ها و رفاقت‌ها را در عمل آزمود و سپس آنها را باور كرد. رفاقتی كه از آزمون‌ها سالم عبور كرده باشد مثل چك تضمین شده است.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : مسائل پیچیده و مهمی در امور مالی پیش می‌آید كه باید نسبت به آنها كاملا هشیار باشی. توانایی و هوش اقتصادی تو همیشه زبان‌زد همگان است پس باید در حد و اندازه‌ات ظاهر شوی.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : مساله مهمی این روزها فكر تو را به خودش مشغول كرده است. اما به نظر می‌رسد باید قید این موضوع را زد و با آن خداحافظی كرد چون اگر هم به او برسی، دوام نمی‌یابد و خیلی زود همه چیز خراب می‌شود.

توصیه های اجتماعی : فعالیت‌های روزانه است كه به تو شادی و نشاط می‌دهد. همه دوست دارند تعطیل باشند اما اگر این تعطیلات برای تو چند روز ادامه داشته باشد كلافه می‌شوی. به كاری مشغول باش كه از انجامش لذت ببری و تو را سرشوق بیاورد.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : بدون یك برنامه‌ریزی دقیق نمی‌شود به پول رسید. شاید به طور تصادفی به سودی برسی اما كوتاه مدت خواهد بود و نباید به آن دل ببندی چون به زودی از بین خواهد رفت.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : در شرایطی قرار گرفتی كه تحت نظر هستی. هر كاری كه بكنی، فورا به چشم می‌آید و دیده می‌شود. باید مراقب رفتار و كردارت باشی و خطایی مرتكب نشوی چون اتفاق بزرگی در انتظار توست.

توصیه های اجتماعی : دوران خوبی برای توسعه روابط و آشنا شدن با افرادی جدید است. تو می‌توانی روابط خوب و مستحكمی برقرار كرده و و از آنها بهره‌مند شوی. به زودی خبرهای تازه‌ای می‌رسد.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : از نظر اقتصادی باید دوراندیش باشی. بخصوص در این ایام باید حساب دخل و خرجت را داشته باشی تا دچار بحران نشوی. باید با افكار منفی به شدت مبارزه كنی.

فال روز سه شنبه 7 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : در این اوضاع درهم برهم، تصمیم‌گیری دشوار خواهد بود. باید كمی حوصله كنی تا همه چیز مرتب شود سپس می‌توانی با چشمان باز برای زندگی و آینده‌ات تصمیم بگیری و به پیامدهای آن بیاندیشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نباید انتظار داشته باشی در وضعیت اقتصادیت تغییری ایجاد شود. آینده دستاورد تلاش و همت توست بنابراین كسی كه به خود زحمت نمی‌دهد و امروز كاری نمی‌كند، نمی‌تواند توقع روزهای بهتری را داشته باشد.

فال روزانه , فال سه شنبه 7 بهمن 1393, فال 7 بهمن ماه 93, فال روز 7 بهمن 93 , فال امروز , فال هفتم بهمن 93, فال امروز 7 بهمن 93, فال 7/11/93 , فال روز 7 بهمن, فال روز سه شنبه 7 بهمن 93 , فال 7 بهمن ماه , فال سه شنبه 7/11/93 , سرگرمی , 7/11/93, فال 93/11/7, فال سهشنبه 7 بهمن 93 , فال سه شنبه 7 بهمن, فال روز سه شنبه 7 بهمن 93 , فال 3 شنبه 7 بهمن 93 , فال روز 3 شنبه 7 بهمن, فال 3شنبه 7 بهمن 93 , فال سه شنبه هفتم بهمن 93, فال 7-11-93 , فال 93-11-7, سرگرمی , فال 7 بهمن 93, فال سه شنبه 7 بهمن 93, فال هفتم بهمن 93پست های مرتبط :
فال 6 بهمن 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
شخصیت شناسی از روی اندام