تبلیغات
آوا فان - فال 8 بهمن 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمیفال 93/11/8


فال چهارشنبه
8 بهمن 93


فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : به زودی با لجبازی و بی‌منطقی‌ات، دوست یا همسرت را كلافه می‌كنی. بهتر است كمی با خودت خلوت كنی و در رفتارت تجدید نظر كنی چون در نهایت خودت متضرر خواهی شد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : از نظر اقتصادی دچار مشكلاتی خواهی شد. از قدیم گفته‌اند : ((علاج واقعه قبل از وقوع باید كرد)). پس خود را برای برخورد با مشكلات و غلبه بر آنها آماده كن. با كمی حوصله و تلاش می‌توانی از پیچیده شدن مشكلات جلوگیری كنی.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : یك شوخی ساده هم می‌تواند به جنگ و خصومت تبدیل شود. قطعا در میان ریشه‌ها و زمینه‌های دیگری وجود دارد كه در زیر روابط پنهان بوده یا مجال بروز و ظهور نداشته است.

توصیه های اجتماعی : بد نیست یه كم بجنبی. همیشه نباید منتظر باشی تا دیگران تو را خوشحال كنند. شاد بودن یك هنر است پس كمی هنر از خودت خرج كن. جای دوری نمیره!!

توصیه های سلامتی : این روزها عصبانی و پرخاشگر شده‌ای. فشار كار و بعضی از مشكلات دردسرآفرین اعصاب تو را به هم ریخته است. با عصبانیت نمی‌توان كاری از پیش برد. باید با صبر و تامل راه‌حل مناسبی پیدا كرد.

توصیه های اقتصادی : بودجه تو در حال اتمام است. مراقب دخل و خرج خود باش. همیشه باید چیزی برای آینده پس‌انداز كرد تا در روزهای سختی و دشواری دچار تنگدستی نشد. چو دخلت نیست خرج آهسته‌تر كن.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : مطمئن باش كه تلاش‌های تو به نتیجه خواهد رسید. شاید دیگران از راه‌های مشروع یا نامشروع دیگری بتوانند كسانی را بدست آورند اما تو با خود عهد كرده‌ای كه زندگی سالمی داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : این اعتماد به نفس توست كه راه را هموار می‌كند. با قدرت اراده و یك روحیه خوب می‌توان بسیاری از گره‌های سخت را باز كرد. منتظر اتفاقات خوب باش.

توصیه های سلامتی : كمی استراحت و تفریح برایت ضروری است. با دوستانی كه به تو انرژی می‌دهند بیشتر ملاقات كن و سعی كن آرامش داشته باشی.

توصیه های اقتصادی : وضعیت مادی و اتقصادی تو روند خوبی را طی نمی‌كند. برنامه‌ای را كه در نظر داشتی شكست خورد و همین موضوع، اوضاع را بدتر كرد. باز هم باید راه حل تازه‌ای پیدا كرد و از تلاش دست برنداشت.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : فرصتی دست می‌دهد كه باید بتوانی از آن درست استفاده كنی چون این فرصت به این زودی‌ها دوباره بدست نمی‌آید. اما در مورد احساساتت زیاده‌روی نكن چون پشیمان می‌شوی.

توصیه های اجتماعی : مسافرتی پرخاطره در پیش داری و یا مسافر داری. بعضی ملاقات‌ها و دیدارهای این هفته را به فال نیک بگیر، چون این روزها روی خط شانس هستی.

توصیه های سلامتی : در مقابل بعضی حرفهای منفی و یا نیش زبان زدنهای دیگران صبور و بردبار باشید. مراقب سلامتی‌ات باش. دور شدن از محیط های شلوغ و پر سر و صدا میتواند روحیه‌ات را بهتر كند.

توصیه های اقتصادی : طلبی را که فراموش كردی وصول خواهد شد. بعضی‌ها به موقعیت تو در امور اقتصادی یا محیط كاریت غبطه می‌خورند پس قدر این زمان را بدان و با خرج‌تراشی بی‌فكر اوضاع را خراب نكن.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : ممكن است در این وادی دچار ناكامی شوی و مدتها این حادثه ذهن تو را مشغول و مسموم كند اما به خاطر داشته باش كه زندگی همچنان ادامه دارد و دنیا از حركت نمی‌ایستد. پس با امید سرت را به كارهایی كه دوست داری مشغول كن.

توصیه های اجتماعی : كارهای فكر ممكن است ذهنت را خراب و آشفته كند بهتر است كمی تحرك داشته باشی. این چند روز، ورزشی را كه دوست داری انجام بده. امروز به تو پیشنهاد می‌شود كه پیاده‌روی، كوهنوردی یا شنا را انتخاب كنی.

توصیه های سلامتی : ورزش كردن هر چقدر سبك و كم در روز، هم باعت سلامتی جسمت می‌شود و هم روحت را شاداب‌تر می‌كند. ورزشهایی مثل پیاده‌روی،

توصیه های اقتصادی : فعلا اوضاع اقتصادی چندان مناسب نیست پس به سرعت برنامه‌های خود را پیاده كنید. ممكن است روزهای آینده نیز به همین منوال باشد. فقط با یك ابتكار عمل می‌توان از این اوضاع نجات یافت.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : احساس عاطفی تازه پیدا می‌كنی كه تا حدودی ناشناخته است. باید مثل جسم از روح خود نیز مراقبت كرد و آن را در مسیری انداخت كه موجب رشد و كمال آن باشد.

توصیه های اجتماعی : همیشه نباید منتظر یک اتفاق یا خبر خوش باشی. بعضی وقتها باید خودت دست بكار شوی و با یك ابتكار روحیه‌ات را تغییر دهی.

توصیه های سلامتی : احساس خستگی و بی‌حالی می‌كنی. همین مساله تو را نگران می‌كند و گمان می‌كنی بیماری خاصی گرفته‌ای در حالی كه چنین نیست و فقط یك افسردگی روحی است و باید هرچه زودتر از بین برود.

توصیه های اقتصادی : كار جدیدی كه به تو واگذار شده، نیازمند دقت و كوشش است تا ثمره مالی داشته باشد. خود را كاملا وقف كارت بكن تا بتوانی موفق شوی.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : به مسائل حاشیه‌ای توجه می‌كنی و جزئیات را بزرگ می‌كنی كه حتما به ضررت تمام می‌شود. با وجودی كه این موضوع چند بار در زندگی تو تجربه شده بازهم آن را تكرار كرده و درس نمی‌گیری!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با افراد مهمی برخورد می‌كنی كه افكارشان بر تو تاثیر خواهد گذاشت و این شروع یك تحول اقتصادی است. باید با حواس جمع و هوشیاری از این موقعیت استفاده كنی.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : اتفاقاتی پیش می‌آید كه تو را وسوسه می‌كند تا دست به كارهای غلط و اشتباه بزنی. كاملا باید مراقب باشی و در همه حال دوراندیشی خود را حفظ كنی. باید مراقب باشی، بازیچه این و آن نشوی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نوسانات مالی تو را عصبی و ناراحت خواهد كرد. باید برخود مسلط باشی و به دنبال راهی بگردی. البته این نوسانات ناپایدارند و به زودی حل خواهند شد.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : به جای دامن زدن به اختلافات، بهتر است راه‌حل مشتركی را در پیش گرفته و با هم آنرا دنبال كنید. مگر چقدر فرصت برای با هم بودن دارید كه همش به یكی به دو كردن می‌گذرانید؟

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تكرار یك برنامه یا یك كار، برای بهبود اوضاع اقتصادی، همیشه بد نیست. گاه كاری را كه به سودآور بودن آن اعتماد داری باید چندین بار تكرار كنی تا به نتیجه برسی.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : همسر به تو احتیاج دارد. بخصوص پس از اتفاق اخیری كه برای او افتاده احتیاج به محبت و توجه بیشتری دارد. بعضی مسائل كوچك را باید با گذشت نادیده گرفت و رد شد.

توصیه های اجتماعی : عوض كردن محل سكونت یا كار و ورود به یك خانه جدید می‌تواند نشانه ورود به یك مرحله تازه باشد. باید از گذشته‌ها به اندازه كافی درس آموخته و در آینده از آنها استفاده كرد.

توصیه های سلامتی : سنگین می‌آیی و می‌روی. تحرك نداشتن بزرگترین نقطه ضعف توست. تن‌پروری و خوابیدن، روح آدمی را می‌كشد. چون اسب جنگی باید چابك و راهوار بود.

توصیه های اقتصادی : گام‌های درست و حساب شده مفید بوده و در پایان منافع زیادی خواهد داشت. جایی برای نگرانی وجود ندارد چون مشكلی نیست كه از عهده حل آن برنیایی.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : چون تحت تاثیر دیگران و حرفهایشان قرار می‌گیری روز به روز از دوست یا همسرت فاصله گرفته‌ای. باید هشیار باشی و روابط بهم ریخته را روبراه كنی تا فرصتی برای افراد سودجو برای خودنمایی به وجود نیاید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو زندگی را دوست داری و كمتر به آینده‌های دور فكر می‌كنی. آنقدر در وقایع روزمره غرق شده‌ای كه نمی‌توانی به آینده فكر كنی. اگر همین روش را ادامه دهی به زودی با بحران مالی و ركود اقتصادی مواجه می‌شوی.

فال روز چهارشنبه 8 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : امروز شانس با تو خواهد بود اما آیا تو هم با آن همراهی؟ گاهی اوقات خوشبختی در خانه‌ای را می‌زند و چون جوابی نمی‌شنود، به ناچار آنجا را ترك می‌كند. پس حواست را جمع كن و از موقعیت بدست آمده استفاده كن.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با بحران مالی روبرو می‌شوی. اگر با شكست روبرو شدی، به این معنا نیست كه همیشه و همه جا شكست خواهی خورد. هر شكست برای خود تجربه‌ای است كه با كمك آن می‌توان موفقیت خود را در آینده تضمین كرد.

فال روزانه , فال چهارشنبه 8 بهمن 1393, فال 8 بهمن 93, فال روز 8 بهمن 93, فال امروز , فال هشتم بهمن 93, فال امروز 8 بهمن 93, فال 8/11/93, فال روز 8 بهمن, فال روز چهارشنبه 8 بهمن 93, فال 8 بهمن ماه , فال چهارشنبه 8/11/93, سرگرمی , 8/11/93, فال 93/11/8, فال چهارشنبه 8 بهمن 93, فال چهارشنبه 8 بهمن, فال روز چهارشنبه 8 بهمن 93, فال 4 شنبه 8 بهمن 93, فال روز 4 شنبه هشتم بهمن 93, فال 4شنبه 8 بهمن 93, فال 8-11-93, فال 93-11-8, سرگرمی , فال چهارشنبه 8 بهمن 1393, فال 8 بهمن 93 , فال هشتم بهمن 93پست های مرتبط :
فال 7 بهمن 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
خود شناسی : فرد شادی هستید یا غمگین


برچسب ها : سرگرمی-فال چهارشنبه 8 بهمن 1393-فال 8 بهمن 93-فال هشتم بهمن 93-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در چهارشنبه 8 بهمن 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ارسال به بالاترین

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.