تبلیغات
آوا فان - فال 9 بهمن 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 93/11/9


فال
پنجشنبه 9 بهمن 93


فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : باید نسبت به دوست یا همسرت مهربان و گشاده‌رو باشی. نباید به گونه‌ای رفتار كنی كه دیگران آرزوی غیبت تو را بكنند. مهربانی و تواضع مهمترین ویژگی توست پس از آن بدرستی استفاده كن و دل دیگران را بدست آور.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اوضاع اقتصادیت نوسانی ندارد و تو با یاس و ناامیدی، عرصه را به خودت تنگ كرده‌ای. اگر به فكر موفقیت در زمینه مالی هستی بهتر است به فكر راهی برای بهبود شرایط باشی و از سختی‌ها و خطرها نترسی. با كوشش و تلاش به موفقیت خواهی رسید.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : از كسانی كه ظاهری زیبا و باطنی پر از كینه و مرض دارند باید دوری كرد. دمخور نبودن با این چنین افراد یك نوع رهایی و رستگاری است. پیشنهادی ارائه می‌شود كه باید در مورد آن خوب اندیشید و سپس تصمیم گرفت.

توصیه های اجتماعی : همیشه اوضاع به یك حالت نبوده و از این پس هم نخواهد بود. روزهای بهتری خواهد آمد كه در آن احساس راحتی و آسایش بیشتری خواهی كرد. در این قانون هیچ تردیدی نباید داشت.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی‌ات باش و با انجام كارهای نسجیده خود را در معرض بیماری قرار نده. باید چیزهای زیان‌آور و مضر را آنچنان در نظر خود بزرگ جلوه دهی كه هرگز نتوانی به آنها نزدیك شوی.

توصیه های اقتصادی : به خاطر یك بحران مالی دچار تنش‌های تازه‌ای خواهی شد. فشارهای اقتصادی، بر روح و روان آدمی تاثیر منفی خواهد گذاشت. باید كنترل اعصاب خود را داشته باشی و عاقلانه تصمیم بگیری.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : تو باید در برخورد با دوستان شجاعت و صراحت داشته باشی تا رابطه‌تان تضمین شود. شاید در ابتدا برای مدتی كوتاه، دلخوری و ناراحتی پیش بیاید اما در دراز مدت به تو حق خواهد داد.

توصیه های اجتماعی : دوستان یا همكاران تو را به خاطر انجام كاری تشویق خواهند كرد و این در روحیه تو تاثیر زیادی می‌گذارد.

توصیه های سلامتی : نباید بگذاری ركود و یكنواختی زندگی تو را تحت تاثیر قرار دهد. هر از چند گاه با یك ابتكار تازه باید دست به عمل جدیدی بزنی كه زندگی تو را تغییر دهد. با این كار سلامتی روحی‌ات را تضمین می‌كنی.

توصیه های اقتصادی : وضعیت اقتصادی تو ثابت خواهد بود. این ماه انتظارهای زیادی داری كه شاید بخشی از آنها تحقق پیدا نكند. از عجله و شتابزدگی دوری كن. باید به اندازه كافی صبر و حوصله داشت تای كار به نتیجه برسد.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : سوء تفاهم كوچكی به وجود آمده كه به زودی برطرف می‌شود. نباید از تصمیم و نظر خود برگردی چون حق با تو بوده است و دیگران هم به زودی خواهند فهمید.

توصیه های اجتماعی : خبرهای خوشی در انتظار توست. از یک دیدار غیرمترقبه قلبت به هیجان می‌آید. یک دوست قدیمی به دیدارت خواهد آمد. در خانواده نزدیک خبرهای خوبی در جریان است.

توصیه های سلامتی : اگر این روزها مشكل بی‌اشتهایی یا بدخوراكی داری بهتر است از سبزیجات تازه و میوه در وعده‌های بیشتری استفاده كنی چون مواد مغذی و ویتامین‌های لازم برای بدنت، فقط از این طریق بهتر و بیشتر جذب می‌شود و این كار را ادامه بده تا زمانی كه مشكل از بین برود.

توصیه های اقتصادی : مرحله مهمی را پشت سر گذاشتی و نهایتا سود خوبی هم بدست آوردی. این موفقیت راه را برای تو باز می‌كند.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : وقتی می‌بینی شرایط برعكس خواسته‌های تو حركت می‌كند، بدبین می‌شوی و آینده را تیره و تار می‌بینی. بهتر است در از این منطق‌نگری برداری و برای بدست آوردن اهدافت تلاش كنی حتی اگر پایان كار طبق خواسته‌ات نباشد. حداقل تو تلاشت را كرده‌ای.

توصیه های اجتماعی : یک شانس درست و حسابی در راه است. باید آماده باشی تا درست ازش استفاده كنی. اتفاقاتی در اطرافت می‌افتد كه بخاطرش باید تغییراتی در وضعیتت بدهی كه خوشایند خواهد بود.

توصیه های سلامتی : باید فعالیت‌های اوقات فراغتت را متنوع‌تر كنی. لم دادن جلوی تلویزیون و خوابیدن پیشنهاد نمی‌شود چون راه مناسبی نیست. كمی جنب و جوش روحیه‌ات را عوض می‌كند و در نتیجه جسم سالمی خواهی داشت.

توصیه های اقتصادی : اگر می‌خواهی بنشینی و موفقیت دیگران را تماشا كنی ایرادی ندارد اما مراقب باش همین میزان دارایی ناچیزت را با ندانم كاری از دست ندهی. با این روشی كه در پیش گرفته‌ای اوضاع مالیت ثابت خواهد بود.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : عشق و محبت را نمی‌شود بر كسی تحمیل كرد. كسی را نمی‌توان به زور وادار نمود كه چیزی یا كسی را قبلا دوست داشته باشد. عشق پدیده‌ای معنوی و روحی است و باید آن را به حال خود رها كرد تا معشوق خود را انتخاب كند.

توصیه های اجتماعی : اگر این روزها سرت را به کار یا به یک دلمشغولی گرم نگه داری، فکرهای آزاردهنده را از خود دور كردی. منتظر یك اتفاق یا خبر خوش باش.

توصیه های سلامتی : این روزها مواظب خودت باش و با افکار تاریک اعصابت را تحریك نكن. اگر در یک رقابت احساسی خودت را بازنده می‌بینی، سعی کن به خودت بقبولانی که دنیا به آخر نرسیده است و ممکن است دوباره فرصتهایی حتی بهتر از گذشته به سراغت بیاید.

توصیه های اقتصادی : در یك موسسه جدید كاری پیدا می‌شود كه آینده درخشانی خواهد داشت. به جای خیال‌پردازی باید واقع‌بین بود از تمام امكانات و استعدادهای خود استفاده كرد تا موفق شد.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : خبرها یا اتفاقاتی كه منتظرش بودی، ممكن است تا چند وقت دیگر به تعویق افتد. وقت خود را تلف نكن و افكار مبهم و پیچیده را از خود دور كن. به زودی همه چیز روبراه می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : به محض ایجاد یك رابطه جدید، روابط قدیمی و دوستانت را فراموش می‌كنی. این بدترین رفتار است و تو را از بهترین دوستانت جدا می‌كند. بهتر است كمی در رفتارت تجدید نظر كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : احساس می‌كنی، همه از دست و دلبازی تو سوء استفاده می‌كنند و كارهایی كه می‌كنی به نتیجه مطلوب نمی‌رسد. شاید این موضوع به خاطر زیاده‌طلبی‌های تو باشد. گاهی اوقات باید قناعت كرد و به آنچه روزی ماست بسنده كرد.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : پس از یك دوره ناراحتی و تنهایی، اكنون وارد مرحله تازه‌ای از زندگی شده‌ای و با شخصی آشنا می‌شوی كه بعضی از رویاهای شیرین تو را به واقعیت نزدیك می‌كند و تو را شاد و خرم می‌كند.

توصیه های اجتماعی : همیشه به دنبال چیزهای غیرممكن هستی و همین تو را خسته می‌كند. نمی‌دانی كه حتی یك موفقیت كوچك به تو انرژی خاصی می‌دهد كه برای هفته‌ها و ماهها شارژ خواهی بود. پس به دنبال آن موفقیت كوچك باش.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : راست گفته‌اند كه دنیا دو روز است. یك روز به نفع تو و یك روز به ضرر تو! پس باید در روزهایی كه كارها به نفع تو جریان دارد آنقدر تلاش كنی و موفق شوی تا در روزهای دیگر دچار ضرر و ركود نشوی.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : برخوردهای بهتری می‌توانی داشته باشی تغییر این برخوردها، تو را نزد او محبوب خواهد ساخت. آن وقت بسیاری از گرفتاری‌ها رفع می‌شود.

توصیه های اجتماعی : با رفتن به یك سفر ییلاقی می‌توان برای چند روزی هم شده خود را از این جار و جنجال شهر نجات داد. خود را برای آغاز تغییرات باید آماده كرد و به موفقیت‌های جدیدی چشم دوخت.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش. بخصوص در این برهه از زمان تا در معرض بیماری قرار نگیری. موضوعی كه تو را به خود مشغول كرده به زودی رفع خواهد شد و جایی برای نگرانی نیست.

توصیه های اقتصادی : به هیچ كاری اكتفا نمی‌كنی. زیرا آن را كافی نمی‌دانی و احساس می‌كنی درآمد كمی دارد. از این شاخه به آن شاخه پریدن مشكلی را حل نمی‌كند باید یك كار یا راه را گرفت و تا آخر آن را ادامه داد.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393  ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : فرصتی به تو داده می‌شود تا بتوانی خطاهای گذشته‌ات را تصحیح كنی و دوباره دل او را بدست آوری. باید از خطاهای گذشته پند گرفت و به گونه‌ای عمل كرد كه هرگز دیگر تكرار نشود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : همیشه اگر به مشكلات كوچك مالی توجه نكنی تبدیل به غول بزرگی خواهد شد. برای جلوگیری و مقابله با این غول بزرگ باید حوصله به خرج داد و با تلاش و كوشش مسائل را حل كرد.

فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393  ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : بین تو و دوست یا همسرت اختلافاتی پیش آمده است. این اختلافات را باید برطرف كرد اما قبل از آن باید ریشه‌های آنها را بشناسی تا در قضاوت و داوری خود دچار خطا نشوی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با مشكل مالی برخورد می‌كنی. باید در برخورد با اینگونه مشكلات آنها را تحقیر كرد. باید طوری وانمود كنی كه از هیچ چیز واهمه نداری. پس با هوشیاری كامل به فكر راه‌حل باش و خودت را دست كم نگیر.

فال روزانه , فال پنجشنبه 9 بهمن 1393, فال 9 بهمن ماه 93 , فال روز 9 بهمن 93, فال امروز , فال نهم بهمن 93 , فال امروز 9 بهمن 1393, فال 9/11/93 , فال روز 9 بهمن, فال روز پنجشنبه 9 بهمن 1393, فال 9 بهمن ماه , فال پنجشنبه  9/11/93 , سرگرمی , 9/11/93 , فال 93/11/9, فال پنجشنبه 9 بهمن 93, فال 5 شنبه 9 بهمن 1393, فال روز 5 شنبه 9 بهمن 93, فال 5شنبه 9 بهمن 93, فال 9/11/93 , فال 9-11-93 , فال 93-11-9, سرگرمی , فال پنجشنبه 9 بهمن 1393, فال 9 بهمن 93 , فال نهم بهمن 93پست های مرتبط :
فال 8 بهمن 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
خود شناسی : فرد شادی هستید یا غمگین