تبلیغات
آوا فان - فال 25 بهمن 93

منوی اصلی

موضوعات

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها

آبونه

آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

کسب درآمد از فیس نما

سرگرمی فال 93/11/25


فال یکشنبه
25 بهمن 93


فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : در پی تفاهمی كه ایجاد می‌شود روزهای خوشی را تجربه خواهی كرد. در سایه عشق و همدلی، می‌توان زندگی شیرینی را تجربه كرد. این شیرینی را نباید به هیچ قیمتی تلخ كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به رغم تلاشهایی كه می‌كنی، به نظر می‌رسد هیچ تغییر تازه‌ای در وضعیت اقتصادیت ایجاد نشده‌است. تغییرات اساسی و كیفی پس از یك مرحله طولانی رخ خواهد داد. پس باید راهت را ادامه دهی و ثابت قدم باشی.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : در سایه یك رفاقت و دوستی خوب و صمیمانه می‌توان سال‌ها آرامش داشت و خوش بود. مواظب باش با بی‌توجهی و سربه‌هوایی‌ات این موقعیت را از خودت نگیری.

توصیه های اجتماعی : با حركت و پویایی وجودی، تو همیشه در حال انجام دادن كار تازه‌ای هستی. این مساله زندگی تو را از حالت یكنواخت و كسل‌كننده درمی‌آورد و تنوع را به زندگیت برمی‌گرداند.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش و قدر آن را بدان. به جای تخریب بدن سالم و تندرستت، باید از آن مراقبت كنی.

توصیه های اقتصادی : پس از این بحران، وضعیت مادی تو بهبود خواهد یافت. گرچه تا آن زمان هنوز راه درازی در پیش خواهد بود اما مطمئن باش كه آینده درخشانی در انتظار توست و به آن دست خواهی یافت.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : چراغ یك رابطه در حال خاموشی است! اگر به فریاد آن نرسی به زودی به تقویم خاطرات گذشته می‌پیوندد. برای حفظ روابط باید به آنها بهاء داد و برایشان وقت صرف كرد.

توصیه های اجتماعی : نگرانی‌ها از تو دور شده. دوباره باید به دیدار دوستان بروی و تفریح و شادمانی كنی.

توصیه های سلامتی : ممكن است تغییرات هوا كمی تو را دچار مشكل كند پس مراقب سلامتی‌ات باش.

توصیه های اقتصادی : شرایط در مجموع به نفع توست. به جای آنكه اجازه دهی وسواس‌های بیهوده بهترین وقت‌های تو را تلف كنند، باید با اراده‌ای قوی به این راه ادامه دهی.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : تاكید و پافشاری تو در بعضی از كارها زیان‌آور است. در زندگی باید انعطاف داشت و خونسرد بود. باید اجازه بدهی تا زمینه‌های لازم برای مسائلی كه ذهنت را مشغول كرده، آماده شود.

توصیه های اجتماعی : هدیه و یا سوغاتی‌هایی در راه داری. مقداری پول بصورت هدیه به حسابت واریز خواهد شد. پذیرایی و میهمانی عده‌ای به عهده توست كه برایت بسیار سرگرم‌كننده خواهد بود.

توصیه های سلامتی : استراحت به موقع و برنامه‌ریزی شده میتواند به تو شادابی و سلامتی بدهد. با سرگرم كردن خود، استفاده از تعطیلات، تمرین تكنیكهای آرامش دهنده و رفتن به سفرهای تفریحی می‌توانی سرزندگی و سلامتی را به خودت هدیه بدهی.

توصیه های اقتصادی : از جایی كه اصلا فكرش را نمی‌كردی پولی به تو می‌رسد كه در این موقعیت برای مفید خواهد بود ولی مراقب باش كه بی‌دلیل خرج نشود.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : سوءتفاهم عجیبی بر سر راهت به وجود آمده. برای حل ماجرا تلاش می‌كنی اما مبهم‌تر و پیچیده‌تر می‌شود. نگران نباش باید صبور باشی چون با گذر زمان كمی همه چیز درست می‌شود.

توصیه های اجتماعی : در یک میهمانی و یا محیط کار با شخص جالبی آشنا می‌شوی و از صحبت كردن با او به نتایج جدید می‌رسی كه بسیار امیدوار كننده است.

توصیه های سلامتی : ذهن خود را از تنبلی و بی‌كاری نجات بده. با مطالعه كتاب می‌توانی خلاقیت و ابتكار سابق را دوباره بدست آوری و بر اطلاعاتت هم افزوده خواهد شد.

توصیه های اقتصادی : برنامه تو در درازمدت سودآور خواهد بود اما با این حال بهتر است با افراد خبره و باتجربه مشورت كنی تا دچار ضرر نشوی.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : این ماه برای تو تعیین كننده خواهد بود چون باید در فاصله آن تصمیم‌های مهمی بگیری. در عشق و دوستی باید ثابت قدم بود و در زندگی همیشه پیشرفت و ترقی را جستجو كرد.

توصیه های اجتماعی : امر خیری برای خانواده‌ای نزدیک در پیش است كه به زودی خبرش به تو می‌رسد و از این بابت خوشحال خواهی شد.

توصیه های سلامتی : حتما به طور منظم ورزش كن و هر روز حداقل 15 دقیقه در خارج از خانه پوستت را در معرض مستقیم نور خورشید قرار بده.

توصیه های اقتصادی : باید برای رسیدن به وضعیت مالی خوب تلاش كنی و زحمت بكشی. البته هستند كسانی كه بدون دردسر جیبشان را پر از پول می‌كنند اما خواسته‌ها و اهداف تو باید با آنها متفاوت باشد.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : خود را در وعده‌های رنگارنگ نباید غرق كرد. چون هیچ كدام از این وعده‌ها تحقق نمی‌یابد و فقط تو می‌مانی و عمری كه به هدر رفته است!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : درست است كه شرایط مالی نگران كننده به نظر می‌رسد اما این مساله نباید تو را دچار وحشت كند و میدان را خالی كنی. این بحران هم با موفقیت تو به پایان می‌رسد.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : كدورت‌هایی در زندگی خصوصی‌ات وجود دارد كه باید هرچه سریع‌تر آنها را رفع كنی. بی‌توجهی تو به برخی مسائل عاطفی دوست یا همسرت را می‌رنجاند. باید بیشتر مراقب رفتارت باشی.

توصیه های اجتماعی : صحبت كردن با بعضی از دوستان، به تو روحیه‌ای تازه و انرژی خاص می‌دهد. پس این روزها با این افراد بیشتر در تماس باش و از آدم‌های منفی كه تو را از زندگی پشیمان می‌كنند ارتباط نداشته باش.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو بهتر از هر كسی می‌توانی استعدادهایت را تقویت كنی و تجربه‌های زیادی بدست آوری. پرورش این استعدادها به معنای سود اقتصادی در بلندمدت خواهد بود.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : باید صبر كنی تا آبهای به جوی بازگردد. در چنین حالتی می‌توانی خودت پیش‌قدم شوی تا مشكلتان حل شود در غیر اینصورت باید از خیر این عشق و علاقه بگذری و به فكر موقعیت دیگری باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : این هفته برای تو بسیار پرتلاش خواهد بود. خبرهایی می‌رسد كه خوشحال كننده است و وضعیت مالی تو را روبراه می‌كند. خودت و توانایی‌هایت را دست‌كم نگیر و اعتماد به نفس داشته باش.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : روابط عاطفی تو دچار وسوسه و تردیدهایی شده است كه باید آنها را برطرف كرد. برای كسب اطمینان از طرف مقابل، راه‌حل‌های ساده‌ای وجود دارد كه باید آنها را آزمود و به نتیجه رسید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : روابط عاطفی تو دچار وسوسه و تردیدهایی شده است كه باید آنها را برطرف كرد. برای كسب اطمینان از طرف مقابل، راه‌حل‌های ساده‌ای وجود دارد كه باید آنها را آزمود و به نتیجه رسید.

توصیه های اجتماعی : به زودی ابرهای تیره از آسمان زندگی‌ات بیرون می‌رود و همه چیز روبراه می‌شود. هفته ای شاد و پر از موفقیت در انتظار توست. برای بهتر شدن روحیه‌ات پیشنهاد می‌كنم اواخر هفته به سفر کوتاهی بروی.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو به دنبال موقعیتی هستی تا تغییری در روند مالی خود ایجاد كنی ولی بهتر است قبل از شروع هر کاری، جوانب آن را بسنجی و به دقت بررسی كنی.

فال روز شنبه 25 بهمن 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : همچنان با حیرت و تعجب به اطرافت نگاه می‌كنی. یكی از علت‌های این سرگردانی خود تو هستی كه هنوز بلاتكلیفی. بهتر است هدفت را مشخص كنی تا دیگران هم تكلیفشان را بدانند!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اوضاع اقتصادی تو هیچ تغییری نمی‌كند. هنوز همان عادت قدیمی پابرجاست. دیر به مقصد می‌رسی و مثل بچه مدرسه‌ایها كارهای را به شب امتحان موكول می‌كنی. باید این رویه را تغییر بدهی تا شاید پیشرفتی حاصل شود.

فال روزانه , فال شنبه 25 بهمن 1393 , فال 25 بهمن ماه 93 , فال روز 25 بهمن 93, فال امروز , فال بیست و پنجم بهمن 93, فال امروز 25 بهمن 93, فال 25/11/93, فال روز 25 بهمن, فال روز شنبه 25 بهمن 93, فال 25 بهمن ماه , فال شنبه 25/11/93, سرگرمی , 25/11/93, فال 93/11/25, فال 25- 11 – 93, فال 93 – 11 – 25 , فال روزانه , سرگرمی , فال شنبه 25 بهمن 93, فال بیست و پنجم بهمن 93پست های مرتبط :
فال 24 بهمن 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست سنجش عاطفه و احساس


برچسب ها : سرگرمی-فال شنبه 25 بهمن 93-فال بیست و پنجم بهمن 93-سرگرمی و فال-
مرتبط با : سرگرمی تفریحی فال روزانه
نوشته شده : آوا در شنبه 25 بهمن 1393

نظرات()

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به خوشمزه ارسال به دنباله ارسال به فرندفید ارسال به فیس بوک ارسال به فرل ارسال به دیگ ارسال به یاهو ارسال به بالاترین

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.