تبلیغات
آوا فان - فال 6 اسفند 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمیفال 93/12/6


فال یکشنبه 6 اسفند 93


فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : دوست داری روابط عاطفی تازه‌ای داشته باشی. می‌خواهی زیر این آسمان كبود كسی را پیدا كنی كه با تو همدل و همراز باشد. باید به این جستجو ادامه داد تا به هدف خود رسید.

توصیه های اجتماعی : راه حل مشكل شما شادمانی است. دوری از رنج و درد و ایجاد فضای سرور و شادی بهترین كاری است كه می‌توانید انجام دهید.

توصیه های سلامتی : یاس و نومیدی را از خود دور كن. هیج سمی خطرناك‌تر و كشنده‌تر از یاس و نومیدی نیست. همین كه هستی و نفس می‌كشی نشانه حیات و زندگی است و باید زندگی را آنچنان كه دوست داری بسازی.

توصیه های اقتصادی : كمك یكی از دوستان در این شرایط برای تو خیلی مهم خواهد بود. همین كمك می‌تواند تو را برای انجام یك كار بزرگ یاری دهد. كاری كه برای تو سرنوشت‌ساز بوده و در آینده تو می‌تواند تاثیرگذار باشد.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : این پرخاشگری و هیجان ظاهری است. در اعماق او احساس عاطفی رقیق و نابی وجود دارد كه باید آن را كشف كرد. هرگز نمی‌توان براساس ظاهر آدم‌ها قضاوت كرد.

توصیه های اجتماعی : نامه یا خبری می‌رسد كه جالب و شنیدنی خواهد بود. گرچه این خبر، همان چیزی نیست كه تو انتظارش را داشتی و برای آن لحظه‌شماری می‌كردی، اما در مجموع دل تو را راضی خواهد كرد و نوید خوبی است.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی‌ات باش. اگر آنفولانزای مرغی!! بگیری تعجبی نداره چون اصلا مراقب نیستی و فكر نمی‌كنی تو هم ممكنه مریض بشی. ورزش و رژیم غذایی مناسب را فراموش نكن.

توصیه های اقتصادی : افق‌های تازه‌ای در مسیر كاری تو آشكار می‌شود كه بسیار عالی خواهد بود. پس از آن بحران مهم و رنج‌های فراوانی كه بود، آینده خوبی فراروی تو قرار گرفته است.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : قلب تو مثل حریری نرم و آرام خوابیده است. باید آنرا با ضربه‌های عشق و ایمان به هوش آورد و بیدار كرد. باید در زندگی چیزی باشد كه دل آدم بخاطرش بتپد تا افسرده نشود.

توصیه های اجتماعی : به محیط تازه‌ای دعوت میشی. شرایط جدیدی را تجربه خواهی کرد. یک ملاقات امیدهای تازه‌ای برای تو پیش خواهد آورد و روزهای رنگی‌تری در انتظار توست.

توصیه های سلامتی : خوردن نوشیدنی‌های مقوی و سالم دستگاه گوارش و معده‌ات را روبراه می‌كند.

توصیه های اقتصادی : با یکنفر در محیط كار یا اطرافت گرفتاری‌های مالی خواهی داشت. اگر وضعیت مالیت را در خطر می‌بینی ناشی از زیاده طلبی توست. پس از آن کم كن.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : نگران سردی این رابطه نباش. به مرور زمان و با شناخت بیشتر همه چیز تغییر خواهد كرد و این رابطه محكم خواهد شد.

توصیه های اجتماعی : فرصتهای تازه و شانس دور و برت پرسه می‌زند. قدر بعضی فرصتها را باید دانست و آنها را آسان از دست نداد.

توصیه های سلامتی : مواد مغذی كه از خوردن غذاهای سالم و متعادل و خوراكیهای سبك به دست می‌آوری، برای ایجاد سلامتی جسمی تو بسیار مهم و حیاتی است.

توصیه های اقتصادی : در آینده‌ای نزدیك به پولی یا موقعیتی پول‌ساز خواهی رسید كه برایت خیلی غیرمنتظره است. از این موقعیت به بهترین نحو استفاده كن چون دیگر به این زودی‌ها پیش نمی‌آید.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : آنقدر به كار و مسائل مالی سرگرمی كه احساس و عاطفه را به كلی فراموش كردی. بخش مهمی از زندگی تو در مسائل عاطفی خلاصه شده است پس بیشتر به آن اهمیت بده.

توصیه های اجتماعی : با رسیدن یک خبر خوش و یا مقداری پول احساس می‌کنی روحیه تازه‌ای پیدا کردی. به زودی در جمعی حاضر می‌شوی كه اگر مواظب حرفهایت باشی، خوش می‌گذرد. باید اطرافیان از كنار تو بودن لذت ببرند نه اینكه باعث رنجششان شوی.

توصیه های سلامتی : برای غلبه بر بیماری كارهای ساده‌ای می‌توانی انجام دهی. مثلا خوردن مواد غذایی حاوی هورمونهای گیاهی، استفاده از نور فیلتر نشده و طبیعی روز، ورزش روزانه و كنترل استرس.

توصیه های اقتصادی : بعضی مشكلات مالی در حال برطرف شدن است. هیچ كس نیست كه در زندگی خود مشكلی نداشته باشد. اساسا وجود بعضی از مشكلات برای اینست كه تو بیشتر تلاش كنی تا موفق شوی.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : تو طبعی آتشین داری و زود تحت تاثیر قرار می‌گیری. باید احساسات خود را كنترل كنی و به دور از هر گونه تنش و اضطراب تصمیم بگیری تا موفق شوی

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی گره‌ای از كارهای تو باز می‌شود و موقعیت مالی خوبی پیدا خواهی كرد. اگر در كنار كار و تلاش، دعا و نیایش با قلبی پاك صورت گیرد، حتما به نتیجه مطلوب خواهی رسید.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : بهتر است خود را از محیط‌هایی كه احساساتت را تحت تاثیر قرار می‌دهد و روحیه‌ات را خراب می‌كند پرهیز كنی. لزومی ندارد خود را با مسائلی درگیر كنی كه به صلاحت نیست و سودی برایت ندارد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : هیچ چیز مهمتر از سلامتی روحی و جسمی نیست. پس بیشتر به خودت توجه كن با كمی آرامش، نرمش و برنامه غذایی سبك می‌توانی سلامتی‌ات را بدست آوری.

توصیه های اقتصادی : به نظر می‌رسد هر روز توقعت برای بدست آوردن پول بیشتر و آرزوهایت نیز بزرگتر می‌شود. بهتر است از خیر خواسته‌های غیرممكن بگذری و به فكر سودهای قابل دست‌رس باشی.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : به كسی كه نسبت به او شناخت كامل و دقیقی نداری نمی‌توان اعتماد كرد. باید دوستی‌ها و رفاقت‌ها را در عمل آزمود و سپس آنها را باور كرد. رفاقتی كه از آزمون‌ها سالم عبور كرده باشد مثل چك تضمین شده است.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : مسائل پیچیده و مهمی در امور مالی پیش می‌آید كه باید نسبت به آنها كاملا هشیار باشی. توانایی و هوش اقتصادی تو همیشه زبان‌زد همگان است پس باید در حد و اندازه‌ات ظاهر شوی.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : مساله مهمی این روزها فكر تو را به خودش مشغول كرده است. اما به نظر می‌رسد باید قید این موضوع را زد و با آن خداحافظی كرد چون اگر هم به او برسی، دوام نمی‌یابد و خیلی زود همه چیز خراب می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ... فعالیت‌های روزانه است كه به تو شادی و نشاط می‌دهد. همه دوست دارند تعطیل باشند اما اگر این تعطیلات برای تو چند روز ادامه داشته باشد كلافه می‌شوی. به كاری مشغول باش كه از انجامش لذت ببری و تو را سرشوق بیاورد.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : بدون یك برنامه‌ریزی دقیق نمی‌شود به پول رسید. شاید به طور تصادفی به سودی برسی اما كوتاه مدت خواهد بود و نباید به آن دل ببندی چون به زودی از بین خواهد رفت.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : در شرایطی قرار گرفتی كه تحت نظر هستی. هر كاری كه بكنی، فورا به چشم می‌آید و دیده می‌شود. باید مراقب رفتار و كردارت باشی و خطایی مرتكب نشوی چون اتفاق بزرگی در انتظار توست.  

توصیه های اجتماعی : دوران خوبی برای توسعه روابط و آشنا شدن با افرادی جدید است. تو می‌توانی روابط خوب و مستحكمی برقرار كرده و و از آنها بهره‌مند شوی. به زودی خبرهای تازه‌ای می‌رسد.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : از نظر اقتصادی باید دوراندیش باشی. بخصوص در این ایام باید حساب دخل و خرجت را داشته باشی تا دچار بحران نشوی. باید با افكار منفی به شدت مبارزه كنی.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : در این اوضاع درهم برهم، تصمیم‌گیری دشوار خواهد بود. باید كمی حوصله كنی تا همه چیز مرتب شود سپس می‌توانی با چشمان باز برای زندگی و آینده‌ات تصمیم بگیری و به پیامدهای آن بیاندیشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : در این اوضاع درهم برهم، تصمیم‌گیری دشوار خواهد بود. باید كمی حوصله كنی تا همه چیز مرتب شود سپس می‌توانی با چشمان باز برای زندگی و آینده‌ات تصمیم بگیری و به پیامدهای آن بیاندیشی.

فال روز چهارشنبه 6 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : احساس می‌كنی تصمیم تو به اراده و اختیار دیگران بستگی دارد. این موضوع می‌تواند آزاردهنده باشد اما اگر تفاهمی كه وجود دارد همچنان باقی بماند، مشكلی پیش نمی‌آید.  

توصیه های اجتماعی : باید سعی كنی در جمع دوستان و یا همكارانت شركت كنی و انزوا و تنهایی را كنار بگذاری.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با وجود مشكلات و موانعی كه در وضعیت اقتصادیت ایجاد شده، تو باید همچنان بكوشی تا پیشرفت كنی. در این صورت است كه نتیجه می‌گیری و به خواسته‌هایت می‌رسی.

فال روزانه , فال چهارشنبه 6 اسفند 1393, فال 6 اسفند 93, فال روز 6 اسفند 93, فال امروز , فال ششم اسفند 93, فال امروز 6 اسفند 93, فال 6/12/93, فال روز 6 اسفند, فال روز چهارشنبه 6 اسفند 93, فال 6 اسفند ماه , فال چهارشنبه 6/12/93, سرگرمی , 6/12/93, فال 93/12/6, فال چهارشنبه 6 اسفند 93, فال چهارشنبه 6 اسفند, فال روز چهارشنبه 6 اسفند 93, فال 4 شنبه 6 اسفند 93, فال روز 4 شنبه ششم اسفند 93, فال 4شنبه 6 اسفند 93, فال 6-12-93, فال 93-12-6, سرگرمی , فال چهارشنبه 6 اسفند 1393, فال 6 اسفند 93 , فال ششم اسفند 93پست های مرتبط :
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست سنجش عاطفه و احساس