تبلیغات
آوا فان - فال 7 اسفند 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 93/12/7


فال یکشنبه 7 اسفند 93


فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : عشق با خود طوفانی دارد كه از آن نمی‌توان گریخت. ممكن است این طوفان در ابتدا یا انتهای آن باشد اما به هر حال بدون طوفان نخواهد بود. اگر سری به سلامت می‌خواهی باید از آن حذر كنی.

توصیه های اجتماعی : اگر با كارهای تزئینی و دستی غریبه نیستی می‌توانی روز مفرحی را برای خودت درست كنی. گاهی بد نیست به هنر رجوع كنی. این بهترین راه تفریح و شادی است.

توصیه های سلامتی : به میزان ویتامین و كالری روزانه‌ات توجه كن تا دچار عارضه‌ای نشوی. همیشه پیشگیری قبل از درمان نتیجه بهتری خواهد داد!!

توصیه های اقتصادی : ممكن است روزهای آینده دچار مشكلات مالی شوی. چیزی را كه انتظارش نمی‌رفت اتفاق خواهد افتاد و همین برای تو حیرت‌آور خواهد بود. خود را برای روزهای آینده از هم اكنون آماده كن.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : از ریسك كردن نباید ترسید. زیرا بخش مهمی از زندگی برمبنای همین ریسك كردن‌ها خواهد بود. شانس با تو خواهد بود اما در هر حال باید هوشیار و مراقب موقعیت‌های خود باشی.

توصیه های اجتماعی : یك اتفاق خوشایند می‌افتد كه برای تو امیدواركننده خواهد بود. از هر چیز كوچكی باید برای تقویت روحیه خود استفاده كرد و برای مقابله با موانع و مشكلات آماده شد. موفقیت تو حتمی است.

توصیه های سلامتی : یك اتفاق خوشایند می‌افتد كه برای تو امیدواركننده خواهد بود. از هر چیز كوچكی باید برای تقویت روحیه خود استفاده كرد و برای مقابله با موانع و مشكلات آماده شد. موفقیت تو حتمی است.

توصیه های اقتصادی : پس از این بحران مالی، وضعیت متعادل و بهتری خواهی داشت. باید نسبت به آینده دوراندیش بود و با جدیت و تلاش خود را به جایگاهی رساند كه دیگر آسیب‌پذیر نباشد.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : احتیاج به گرفتن تصمیم‌های تعیین كننده و سرنوشت ساز نیست. نمی‌خواهد خودت را به دردسر بیاندازی. تا همین حد كفایت می‌كند چون موضوع چندان جدی نیست.

توصیه های اجتماعی : شخصیت تو دیگران را مجذوب می‌كند. از این توان و استعداد خدادادی‌ات استفاده كن و دوستان را دور هم جمع كن و از این فضای صمیمی لذت ببر.

توصیه های سلامتی : سعی كن از حساسیت و زودرنجی‌ات كم كنی چون لطمات جسمی و روحی زیادی به تو خواهد زد و در نهایت این تو هستی كه ضرر می‌كنی.

توصیه های اقتصادی : باید تلاش بیشتری كرد تا موفق شد. هر كس زحمت بیشتری می‌كشد، سود بیشتری خواهد برد. نباید فكر كنی كارها خود به خود روبراه می‌شود و تو به مقصد می‌رسی!

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : به زودی تحولی رخ می‌دهد و این شرایط به همین صورت باقی می‌ماند. بعضی وقت‌ها باید دهها عامل دست به دست هم دهند تا اتفاقی بیفتد. بهتر است به جای انتظار كشیدن به فكر برنامه‌های فردیت باشی.

توصیه های اجتماعی : همین روزها آرزوی قدیمی‌ات برآورده می‌شود و یا خودت را به آن نزدیكتر احساس می‌كنی. آنوقت زندگی شیرین‌تر از گذشته می‌شود. موفقیت شغلی یکی از دوستان یا نزدیکانت موجب خوشحالی و افتخار تو می‌شود.

توصیه های سلامتی : در حال حاضر سلامتی كامل داری پس آن را با برنامه غذایی مناسب و ورزش تضمین كن.

توصیه های اقتصادی : در حال حاضر سلامتی كامل داری پس آن را با برنامه غذایی مناسب و ورزش تضمین كن.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : جایی برای افسوس خوردن نیست. اشك ریختن برای چیزهایی كه از دست داده‌ای سودی ندارد. سعی كن از فرصت‌های آینده استفاده كنی تا موفق شوی.

توصیه های اجتماعی : همین روزها هدیه گران قیمتی به دستت می‌رسد. یکی با خبر خوش در راه است. خودت را برای پذیرایی از چند میهمان آماده کن.

توصیه های سلامتی : اگر دچار افسردگی فصلی شده‌ای، در روز چند دقیقه جلوی نور خورشید بنشین. اینكار علاوه بر حل مشكل افسردگی، باعث تولید ویتامین D در چشمها و پوست می‌شود. البته این كار به میزان بسیار كم توصیه می‌شود چون اشعه‌های مضری نیز در نور خورشید وجود دارد كه باعث التهاب پوست می‌شود.

توصیه های اقتصادی : باید مسائل اقتصادیت را جدی بگیری و به فكر چاره‌ای باشی چون به زودی با مشكل روبرو می‌شوی. نباید بر اثر سهل‌انگاری دوباره ضرر و زیان ببینی پس هوشیار باش و منافع بلندمدت خود را در نظر داشته باش.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : به مسائل حاشیه‌ای توجه می‌كنی و جزئیات را بزرگ می‌كنی كه حتما به ضررت تمام می‌شود. با وجودی كه این موضوع چند بار در زندگی تو تجربه شده بازهم آن را تكرار كرده و درس نمی‌گیری!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با افراد مهمی برخورد می‌كنی كه افكارشان بر تو تاثیر خواهد گذاشت و این شروع یك تحول اقتصادی است. باید با حواس جمع و هوشیاری از این موقعیت استفاده كنی.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : اتفاقاتی پیش می‌آید كه تو را وسوسه می‌كند تا دست به كارهای غلط و اشتباه بزنی. كاملا باید مراقب باشی و در همه حال دوراندیشی خود را حفظ كنی. باید مراقب باشی، بازیچه این و آن نشوی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اتفاقاتی پیش می‌آید كه تو را وسوسه می‌كند تا دست به كارهای غلط و اشتباه بزنی. كاملا باید مراقب باشی و در همه حال دوراندیشی خود را حفظ كنی. باید مراقب باشی، بازیچه این و آن نشوی.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : به جای دامن زدن به اختلافات، بهتر است راه‌حل مشتركی را در پیش گرفته و با هم آنرا دنبال كنید. مگر چقدر فرصت برای با هم بودن دارید كه همش به یكی به دو كردن می‌گذرانید؟

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تكرار یك برنامه یا یك كار، برای بهبود اوضاع اقتصادی، همیشه بد نیست. گاه كاری را كه به سودآور بودن آن اعتماد داری باید چندین بار تكرار كنی تا به نتیجه برسی.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : همسر به تو احتیاج دارد. بخصوص پس از اتفاق اخیری كه برای او افتاده احتیاج به محبت و توجه بیشتری دارد. بعضی مسائل كوچك را باید با گذشت نادیده گرفت و رد شد.

توصیه های اجتماعی : عوض كردن محل سكونت یا كار و ورود به یك خانه جدید می‌تواند نشانه ورود به یك مرحله تازه باشد. باید از گذشته‌ها به اندازه كافی درس آموخته و در آینده از آنها استفاده كرد.

توصیه های سلامتی : سنگین می‌آیی و می‌روی. تحرك نداشتن بزرگترین نقطه ضعف توست. تن‌پروری و خوابیدن، روح آدمی را می‌كشد. چون اسب جنگی باید چابك و راهوار بود.

توصیه های اقتصادی : گام‌های درست و حساب شده مفید بوده و در پایان منافع زیادی خواهد داشت. جایی برای نگرانی وجود ندارد چون مشكلی نیست كه از عهده حل آن برنیایی.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : چون تحت تاثیر دیگران و حرفهایشان قرار می‌گیری روز به روز از دوست یا همسرت فاصله گرفته‌ای. باید هشیار باشی و روابط بهم ریخته را روبراه كنی تا فرصتی برای افراد سودجو برای خودنمایی به وجود نیاید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو زندگی را دوست داری و كمتر به آینده‌های دور فكر می‌كنی. آنقدر در وقایع روزمره غرق شده‌ای كه نمی‌توانی به آینده فكر كنی. اگر همین روش را ادامه دهی به زودی با بحران مالی و ركود اقتصادی مواجه می‌شوی.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393  ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : امروز شانس با تو خواهد بود اما آیا تو هم با آن همراهی؟ گاهی اوقات خوشبختی در خانه‌ای را می‌زند و چون جوابی نمی‌شنود، به ناچار آنجا را ترك می‌كند. پس حواست را جمع كن و از موقعیت بدست آمده استفاده كن.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با بحران مالی روبرو می‌شوی. اگر با شكست روبرو شدی، به این معنا نیست كه همیشه و همه جا شكست خواهی خورد. هر شكست برای خود تجربه‌ای است كه با كمك آن می‌توان موفقیت خود را در آینده تضمین كرد.

فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393  ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : تحولاتی در زندگی عاطفیت ایجاد میشود كه باب میل تو نیست. گرچه سخت خواهد بود اما تو می‌توانی خودت را با شرایط تازه هماهنگ سازی. پس از این دوران سخت، زمان خوشحالی و شادی فرامی‌رسد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی به سود مالی قابل توجهی می‌رسی. باید همگام با پیشرفت مالی، شرایط معنوی و فرهنگی خود را هم ارتقاء دهی تا روزگار بهتری را تجربه كنی.

فال روزانه , فال پنجشنبه 7 اسفند 1393, فال 7 اسفند ماه 93 , فال روز 7 اسفند 93, فال امروز , فال هفتم اسفند 93 , فال امروز 7 اسفند 1393, فال 7/12/93 , فال روز 7 اسفند, فال روز پنجشنبه 7 اسفند 1393, فال 7 اسفند ماه , فال پنجشنبه  7/12/93 , سرگرمی , 7/12/93 , فال 93/12/7, فال پنجشنبه 7 اسفند 93, فال 5 شنبه 7 اسفند 1393, فال روز 5 شنبه 7 اسفند 93, فال 5شنبه 7 اسفند 93, فال 7/12/93 , فال 7-12-93 , فال 93-12-7, سرگرمی , فال پنجشنبه 7 اسفند 1393, فال 7 اسفند 93 , فال هفتم اسفند 93پست های مرتبط :
فال 6 اسفند 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست سنجش عاطفه و احساس