تبلیغات
آوا فان - فال 8 اسفند 93

منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 93/12/8


فال یکشنبه 8 اسفند 93


فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : یك شوخی ساده هم می‌تواند به جنگ و خصومت تبدیل شود. قطعا در میان ریشه‌ها و زمینه‌های دیگری وجود دارد كه در زیر روابط پنهان بوده یا مجال بروز و ظهور نداشته است.

توصیه های اجتماعی : بد نیست یه كم بجنبی. همیشه نباید منتظر باشی تا دیگران تو را خوشحال كنند. شاد بودن یك هنر است پس كمی هنر از خودت خرج كن. جای دوری نمیره!!

توصیه های سلامتی : این روزها عصبانی و پرخاشگر شده‌ای. فشار كار و بعضی از مشكلات دردسرآفرین اعصاب تو را به هم ریخته است. با عصبانیت نمی‌توان كاری از پیش برد. باید با صبر و تامل راه‌حل مناسبی پیدا كرد.

توصیه های اقتصادی : بودجه تو در حال اتمام است. مراقب دخل و خرج خود باش. همیشه باید چیزی برای آینده پس‌انداز كرد تا در روزهای سختی و دشواری دچار تنگدستی نشد. چو دخلت نیست خرج آهسته‌تر كن.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : مطمئن باش كه تلاش‌های تو به نتیجه خواهد رسید. شاید دیگران از راه‌های مشروع یا نامشروع دیگری بتوانند كسانی را بدست آورند اما تو با خود عهد كرده‌ای كه زندگی سالمی داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : این اعتماد به نفس توست كه راه را هموار می‌كند. با قدرت اراده و یك روحیه خوب می‌توان بسیاری از گره‌های سخت را باز كرد. منتظر اتفاقات خوب باش.

توصیه های سلامتی : كمی استراحت و تفریح برایت ضروری است. با دوستانی كه به تو انرژی می‌دهند بیشتر ملاقات كن و سعی كن آرامش داشته باشی.

توصیه های اقتصادی : وضعیت مادی و اتقصادی تو روند خوبی را طی نمی‌كند. برنامه‌ای را كه در نظر داشتی شكست خورد و همین موضوع، اوضاع را بدتر كرد. باز هم باید راه حل تازه‌ای پیدا كرد و از تلاش دست برنداشت.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : فرصتی دست می‌دهد كه باید بتوانی از آن درست استفاده كنی چون این فرصت به این زودی‌ها دوباره بدست نمی‌آید. اما در مورد احساساتت زیاده‌روی نكن چون پشیمان می‌شوی.

توصیه های اجتماعی : مسافرتی پرخاطره در پیش داری و یا مسافر داری. بعضی ملاقات‌ها و دیدارهای این هفته را به فال نیک بگیر، چون این روزها روی خط شانس هستی.

توصیه های سلامتی : در مقابل بعضی حرفهای منفی و یا نیش زبان زدنهای دیگران صبور و بردبار باشید. مراقب سلامتی‌ات باش. دور شدن از محیط های شلوغ و پر سر و صدا میتواند روحیه‌ات را بهتر كند.

توصیه های اقتصادی : طلبی را که فراموش كردی وصول خواهد شد. بعضی‌ها به موقعیت تو در امور اقتصادی یا محیط كاریت غبطه می‌خورند پس قدر این زمان را بدان و با خرج‌تراشی بی‌فكر اوضاع را خراب نكن.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : ممكن است در این وادی دچار ناكامی شوی و مدتها این حادثه ذهن تو را مشغول و مسموم كند اما به خاطر داشته باش كه زندگی همچنان ادامه دارد و دنیا از حركت نمی‌ایستد. پس با امید سرت را به كارهایی كه دوست داری مشغول كن.

توصیه های اجتماعی : كارهای فكر ممكن است ذهنت را خراب و آشفته كند بهتر است كمی تحرك داشته باشی. این چند روز، ورزشی را كه دوست داری انجام بده. امروز به تو پیشنهاد می‌شود كه پیاده‌روی، كوهنوردی یا شنا را انتخاب كنی.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : فعلا اوضاع اقتصادی چندان مناسب نیست پس به سرعت برنامه‌های خود را پیاده كنید. ممكن است روزهای آینده نیز به همین منوال باشد. فقط با یك ابتكار عمل می‌توان از این اوضاع نجات یافت.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : تو با كارهایت اعتماد او را از بین برده‌ای و برای جبران راه زیادی درپیش داری. در رفتار و اعمالت باید همه جوانب را درنظر بگیری.

توصیه های اجتماعی : شاید قدم زدن زیر نور مهتاب با كسی كه به تو آرامش می‌دهد، احساس شادی و سرزندگی به تو بدهد. امتحان كن!!

توصیه های سلامتی : اگر به استرس و اضطراب بیش از حد داری با دراز كشیدن در آب وان حمام به طور روزانه می‌توانی شدت آنرا كم كرده و كم‌كم به آرامش برسی.

توصیه های اقتصادی : تمام تلاشت را می‌كنی اما خوب نتیجه نمی‌گیری. شاید اشكال از راه یا برنامه‌است باشد. وقتی راهی غلط است تلاش كردن در آن جز ضرر حاصلی ندارد.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : خبرها یا اتفاقاتی كه منتظرش بودی، ممكن است تا چند وقت دیگر به تعویق افتد. وقت خود را تلف نكن و افكار مبهم و پیچیده را از خود دور كن. به زودی همه چیز روبراه می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : به محض ایجاد یك رابطه جدید، روابط قدیمی و دوستانت را فراموش می‌كنی. این بدترین رفتار است و تو را از بهترین دوستانت جدا می‌كند. بهتر است كمی در رفتارت تجدید نظر كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : احساس می‌كنی، همه از دست و دلبازی تو سوء استفاده می‌كنند و كارهایی كه می‌كنی به نتیجه مطلوب نمی‌رسد. شاید این موضوع به خاطر زیاده‌طلبی‌های تو باشد. گاهی اوقات باید قناعت كرد و به آنچه روزی ماست بسنده كرد.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : پس از یك دوره ناراحتی و تنهایی، اكنون وارد مرحله تازه‌ای از زندگی شده‌ای و با شخصی آشنا می‌شوی كه بعضی از رویاهای شیرین تو را به واقعیت نزدیك می‌كند و تو را شاد و خرم می‌كند.

توصیه های اجتماعی : همیشه به دنبال چیزهای غیرممكن هستی و همین تو را خسته می‌كند. نمی‌دانی كه حتی یك موفقیت كوچك به تو انرژی خاصی می‌دهد كه برای هفته‌ها و ماهها شارژ خواهی بود. پس به دنبال آن موفقیت كوچك باش.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : راست گفته‌اند كه دنیا دو روز است. یك روز به نفع تو و یك روز به ضرر تو! پس باید در روزهایی كه كارها به نفع تو جریان دارد آنقدر تلاش كنی و موفق شوی تا در روزهای دیگر دچار ضرر و ركود نشوی.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : برخوردهای بهتری می‌توانی داشته باشی تغییر این برخوردها، تو را نزد او محبوب خواهد ساخت. آن وقت بسیاری از گرفتاری‌ها رفع می‌شود.

توصیه های اجتماعی : با رفتن به یك سفر ییلاقی می‌توان برای چند روزی هم شده خود را از این جار و جنجال شهر نجات داد. خود را برای آغاز تغییرات باید آماده كرد و به موفقیت‌های جدیدی چشم دوخت.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش. بخصوص در این برهه از زمان تا در معرض بیماری قرار نگیری. موضوعی كه تو را به خود مشغول كرده به زودی رفع خواهد شد و جایی برای نگرانی نیست.

توصیه های اقتصادی : به هیچ كاری اكتفا نمی‌كنی. زیرا آن را كافی نمی‌دانی و احساس می‌كنی درآمد كمی دارد. از این شاخه به آن شاخه پریدن مشكلی را حل نمی‌كند باید یك كار یا راه را گرفت و تا آخر آن را ادامه داد.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : فرصتی به تو داده می‌شود تا بتوانی خطاهای گذشته‌ات را تصحیح كنی و دوباره دل او را بدست آوری. باید از خطاهای گذشته پند گرفت و به گونه‌ای عمل كرد كه هرگز دیگر تكرار نشود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : همیشه اگر به مشكلات كوچك مالی توجه نكنی تبدیل به غول بزرگی خواهد شد. برای جلوگیری و مقابله با این غول بزرگ باید حوصله به خرج داد و با تلاش و كوشش مسائل را حل كرد.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : بین تو و دوست یا همسرت اختلافاتی پیش آمده است. این اختلافات را باید برطرف كرد اما قبل از آن باید ریشه‌های آنها را بشناسی تا در قضاوت و داوری خود دچار خطا نشوی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با مشكل مالی برخورد می‌كنی. باید در برخورد با اینگونه مشكلات آنها را تحقیر كرد. باید طوری وانمود كنی كه از هیچ چیز واهمه نداری. پس با هوشیاری كامل به فكر راه‌حل باش و خودت را دست كم نگیر.

فال روز جمعه 8 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : به زودی نادانی و لجاجت او تو را آزار می‌دهد. از دیدن اعمال و رفتارش دچار پریشانی و اضطراب خواهی شد. بهتر است چند روز نزدیكش نشوی و او را به حال خودش رها كنی. در این مدت می‌توانی دعا كنی كه او دوباره سر عقل بیاید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی اوضاع مالی و اقتصادیت روبراه می‌شود. دیگر دلیلی برای نگرانی وجود ندارد چون این بار شانس به سراغت آمده. كسی كه با تمام وجود خود را وقف هدفی می‌كند حتما موفق خواهد شد.

فال روزانه , فال جمعه 8 اسفند 1393, فال 8 اسفند ماه 93 , فال روز 8 اسفند 93 , فال امروز , فال هشتم اسفند 93, فال امروز 8 اسفند 93, فال 8 /12/93 , فال روز 8 اسفند, فال روز جمعه 8 اسفند 93 , فال 8 اسفند ماه , فال جمعه 8/12/93 , سرگرمی , 8/12/93 , فال 93/12/8, فال جمعه هشتم اسفند 93 , فال جمعه 8 اسفند, فال روز جمعه 8 اسفند 93, فال 8-12-93 , فال 93-12-8, سرگرمی , فال جمعه 8 اسفند 1393, فال هشتم اسفند 93, فال روز جمعه 8 اسفند 93پست های مرتبط :
فال 7 اسفند 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست سنجش عاطفه و احساس