منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 12/12/93


فال
یکشنبه 12 اسفند 93


فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : تو در عشق و دوستی پاكباز و صمیمی هستی و باید مواظب باشی به كسی كه علاقمند می‌شوی ارزش تو را داشته باشد.

توصیه های اجتماعی : جنب و جوش و شور و هیجان تو زبان‌زد دیگران خواهد بود. این شوق و اشتیاق پشتوانه روحی و معنوی تو بوده و در نتیجه مشكلات و موانع را در پیش پای تو كوچك و حقیر خواهد ساخت.

توصیه های سلامتی : ورزش به تو شادابی و نشاط می‌دهد. با وزرش باید بدنی سالم و تندرست داشت تا در بقیه كارها نیز موفق و بانشاط بود.

توصیه های اقتصادی : وضعیت مالی تو ثابت خواهد بود اگر خودت بگذاری. در برخی موارد آنقدر بی‌رویه خرج می‌كنی كه همه را متعجب می‌كنی.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : نگران بعضی مسائل هستی اما به نظر می‌رسد كه دلیل قانع‌كننده‌ای هم نداشته باشی. پس وسوسه‌ها و تردیدها را از خودت دور كن تا بتوانی با امید به آینده، هر كاری را شروع كنی.

توصیه های اجتماعی : به جای دست روی دست گذاشتن، برای رسیدن به نشاط و سرزندگی كمی از خودت ابتكار عمل به خرج بده! شاید اگر امروز با دوستانت بری سینما یا خرید، سرذوق بیای.

توصیه های سلامتی : كمی پیاده‌روی با دوستان و ورزش می‌تواند روحیه تو را عوض كند و تو را از این رخوت نجات دهد.

توصیه های اقتصادی : در اوضاع اقتصادی تو هیچ تغییری صورت نداده. به نظر می‌رسد زمان برای تغییر مهم فرا رسیده است. در نحوه كار و فكر و زندگیت باید تغییراتی به وجود بیاوری تا شرایط بهتری فراهم شود. همیشه قانع شدن به یك حالت، ركود را در پی خواهد داشت.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : اگر با عقل و منطق رفتار كنی، حتما به نتیجه می‌رسی. از عجله و شتاب دوری كن و حوصله داشته باش و خود را برای هرگونه احتمالی آماده كن تا غافلگیر نشوی.

توصیه های اجتماعی : یکی با هدیه شیرین به دیدارت می‌آید. بعضی ناامیدی‌ها از فکر و دلت خارج میشود. مسافرتی پرخاطره در پیش داری. اگر در رشته ورزشی خاصی کار می‌کنی به موفقیت‌هایی دست می‌یابی.

توصیه های سلامتی : داشتن میهمان و پذیرایی از آن در خانه حس سلامتی را افزایش می‌دهد چون باعث ایجاد فرصت‌های شاركت در خوراك، معاشرت، توجه، عرض اندام و دلگرمی خواهد شد همچنین می‌تواند موجب هیجان، شور و نشاط و تبادل افكار و انرژی شود.

توصیه های اقتصادی : ناراحتی و نگرانی تو هیچ نتیجه‌ای به بار نخواهد آورد. پس آرامشت را حفظ کن به زودی کارها روبراه می‌شود و پاداش زحماتت را خواهی گرفت و یا با همکاران خود به تفاهم می رسی.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : اول تكلیفت را با خودت روشن كن و ببین دقیقا چه می‌خواهی. اگر با خودت روراست و صادق باشی بقیه مسائل حل می‌شود.

توصیه های اجتماعی : همه آدم‌ها یك صندوقچه توی ذهنشون و قلبشون دارند پر از خاطرات، عروسك‌ها، اسباب‌بازی‌ها و ... كه از دوران كودكی‌شان به جا مانده. یه سر به دوران بچگی زدن و یادآوری خاطرات و بازی‌های كودكانه می‌تونه روحیه آدم رو عوض كنه. همه ما یك كودك در وجودمان داریم و بعضی وقت‌ها باید بهش توجه كنیم.

توصیه های سلامتی : كنترل میزان كار، درس خواندن، زمان و نحوه استراحت از لحاظ جسمانی و عاطفی اثر فوق‌العاده‌ای بر سلامتی‌ات خواهد داشت.

توصیه های اقتصادی : اگر مطمئنی كه در این راه به سود خوبی می‌رسی به حرف‌های دیگران اهمیت نده و برای رسیدن به هدفت تمركز و تلاش كن. در آینده نزدیك پولی به دست می‌آوری كه نتیجه تلاش‌های خودت است.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : اگر از نظر احساسی شكست خورد‌ه‌ای، دلیل نمی‌شود كه این تجربه دوباره تكرار شود. باید قدر خودت را بدانی و نگرانی و استرس را از خود دور كنی و امیدوار باشی.

توصیه های اجتماعی : یک آرزوی بزرگ و از نظر خودت دور از دسترس، محقق می‌شود. به یک مسافرت شیرین می‌روی و با آشنایی‌های تازه، روحیه‌ات عوض می‌شود.

توصیه های سلامتی : از گوشت قرمز پرهیز كن و جایگزین مناسبی برایش درنظر بگیر چون ممكن است سلامتی‌ات را به خطر بیندازد.

توصیه های اقتصادی : اگر به فكر درآمد بیشتر هستی باید سخت تلاش كنی تا به سطح بالاتری از شغل یا تحصیلت برسی. در این صورت می‌توان آینده مالیت را تضمین كرد.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : مسائل كوچك را دست كم نگیر چون ممكن است همین مسائل كوچك، گره بزرگی در زندگیت ایجاد كند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : احساس می‌كنی بسیار كار می‌كنی و كمتر نتیجه می‌گیری. اما اینطور نیست. چون به همان میزان سطح توقع و انتظارات تو بالا می‌رود. باید به اندازه‌ای كه سعی می‌كنی توقع داشته باشی.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : باید به این مسائل حاشیه‌ای پایان بدهید. بیشتر وقت تو و او صرف مسائل جزئی و حاشیه‌ای می‌شود و همین موضوع شما را از هم و هدفهایتان دور می‌كند. بهتر است هیچكدام كاری نكنید كه به جای خوشحالی در كنار هم، از هم سر مسائل كوچك كینه به دل بگیرید و روزتان را خراب كنید.

توصیه های اجتماعی : مناسب‌های مختلفی پیش می‌آید كه تو نباید از آنها غایب باشی. بودن در كنار دوستان و آشنایان اثر مثبتی در روحیه تو خواهد داشت. پس خود را از جمع جدا نكن.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : در زمینه كاری موفقیت مهمی بدست خواهی آورد و به سود نسبتا خوبی هم می‌رسی. گرچه احساس می‌كنی شایستگی تو بیشتر از اینها بود اما تا اینجا هم باید خدا را شكر كرد.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : اختلافی با دوست یا همسرت پیش می‌آید كه باید با خویشتنداری و علاقمندی آن را برطرف كنی. رابطه دو دوست یا همسر مثل آینه است كه اگر لكه‌ای بر آن افتاد، باید فورا آن را برطرف كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : همیشه وضعیت اقتصادی تو ثابت نخواهد ماند. عادت كردن به یكنواختی و تكرار كارهای عادی، ركود را به همراه خواهد داشت. خود را برای تغییرات مالی و آینده بهتر آماده كن.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : عشق را نمی‌توان پنهان كرد. بالاخره از جایی خود را نشان می‌دهد. بخصوص چشم‌ها كه همیشه گواهی دهنده عشق و اندوه‌ها هستند. بهتر است آشكارا از خواسته‌های خود دفاع كنی و نگران نباشی.

توصیه های اجتماعی : لبخند شادی را میهمان لب‌های خود و دیگران كن. آن چهره عبوس و اخم‌آلود را از خود دور كن تا از دیدار تو دوستان شاد و خرم شوند. با زندگی آشتی كن تا زندگی نیز تو را در آغوش بگیرد.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش. از اسراف و پرخوری جدا پرهیز كن.

توصیه های اقتصادی : وضعیت مادی و مالی تو خوب نیست اما این وضعیت پایدار نخواهد ماند. پس از یك دوران سختی و دشواری، دوران آسانی فرا خواهد رسید. در هیچ كاری نباید شتاب به خرج داد.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. این نوع اختلافات گذرا خواهد بود و درنهایت تو به خواسته و آرزویت می‌رسی. بهتر است لبخند بزنی تا او با دیدن چهره بشاش و خندان تو كدورتها را فراموش كند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : یك بحران مالی ساده می‌رسد كه به زودی پایان خواهد یافت. تو به زودی به خواسته‌هایت می‌رسی و بهبودی شرایط اقتصادی می‌رسی پس منتظر روزهای بهتری باش.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : كسی هست كه تو را دقیق می‌شناسد و همیشه در سختی‌ها در كنار تو بوده است اما تو بی‌اعتنا از كنارش می‌گذری. باید قدر او را بدانی و دوباره آبها را به جوی باز گردانی تا امید تازه‌ای در زندگی پیدا كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با مشكل مالی روبرو می‌شوی اما این وضعیت موقتی است. بعد از هر سختی آسانی خواهد بود. این قانون زندگی است و تاكنون تو آنرا بارها تجربه كرده‌ای. بنابراین نگرانی را از خودت دور كن و با استقامت این مرحله را پشت سر بگذار.

فال روز سه شنبه 12 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : به زودی با لجبازی و بی‌منطقی‌ات، دوست یا همسرت را كلافه می‌كنی. بهتر است كمی با خودت خلوت كنی و در رفتارت تجدید نظر كنی چون در نهایت خودت متضرر خواهی شد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : از نظر اقتصادی دچار مشكلاتی خواهی شد. از قدیم گفته‌اند : ((علاج واقعه قبل از وقوع باید كرد)). پس خود را برای برخورد با مشكلات و غلبه بر آنها آماده كن. با كمی حوصله و تلاش می‌توانی از پیچیده شدن مشكلات جلوگیری كنی.

فال روزانه , فال سه شنبه 12 اسفند 1393, فال 12 اسفند ماه 93, فال روز 12 اسفند 93 , فال امروز , فال دوازدهم اسفند 93, فال امروز 12 اسفند 93, فال 12/12/93 , فال روز 12 اسفند, فال روز سه شنبه 12 اسفند 93 , فال 12 اسفند ماه , فال سه شنبه 12/12/93 , سرگرمی , 12/12/93, فال 93/12/12, فال سهشنبه 12 اسفند 93 , فال سه شنبه 12 اسفند, فال روز سه شنبه 12 اسفند 93 , فال 3 شنبه 12 اسفند 93 , فال روز 3 شنبه 12 اسفند, فال 3شنبه 12 اسفند 93 , فال سه شنبه دوازدهم اسفند 93, فال 12-12-93 , فال 93-12-12, سرگرمی , فال 12 اسفند 93, فال سه شنبه 12 اسفند 93, فال دوازدهم اسفند 93پست های مرتبط :
فال 11 اسفند 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست سنجش عاطفه و احساس