منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمیفال 93/12/13


فال یکشنبه 13 اسفند 93


فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : تو در عشق و دوستی صمیمی و پاك هستی و باید مواظب باشی كه به كسی علاقمند شوی كه ارزش تو را داشته باشد.  

توصیه های اجتماعی : خبرهای جالب و شادی‌بخشی می‌رسد. دوستی‌ها را باید دوباره تجدید كرد و كینه و دشمنی را كنار گذاشت. این روش برای تو بهتر و مناسب‌تر است.

توصیه های سلامتی : پس از یك دوره بیماری دوباره سلامتی خود را باز خواهی یافت. هیچ مصیبتی بدتر از بیماری نیست. در عوض هیچ نعمتی هم ارزنده‌تر و بالاتر از سلامتی نیست. قدر سلامتی خود را باید دانست.

توصیه های اقتصادی : به زودی اوضاع دگرگون شده و این بحران پایان خواهد یافت. امید می‌رود با سپری شدن این بحران به درآمد خوبی دست یافته و از این تنگنا نجات پیدا می‌كنی.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : سری كه درد نمی‌كند دستمال نمی‌بندند اما ظاهرا تو می‌خواهی برعكس این ضرب المثل عمل كنی و خود را به آب و آتش بیاندازی. به هر حال هر كاری عواقبی دارد كه باید از ابتدا به آن اندیشید.

توصیه های اجتماعی : باید دوباره شادی و نشاط را به زندگی‌ات بازگردانی. همچنان فكرهای مایوس‌كننده ذهن تو را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی‌ات باش و با ورزش و تغذیه مناسب آنرا به شرایط مطلوب برسان. بقیه كارها خودبخود روبراه می‌شود و جایی برای نگرانی وجود ندارد.

توصیه های اقتصادی : با رسیدن یك بحران مالی، مشكلات تازه‌ای پدیدار خواهد شد. از قدیم گفته‌اند: علاج واقعه قبل از وقوع باید كرد. به هر حال اگر دوراندیش باشی حداقل در آینده این حوادث تكرار نخواهد شد.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : رقیبان چند پله از تو جلوترند. بنابراین امكان موفقیت تو در این رابطه بسیار كم است. از خیرش بگذر تا دچار شكست و ضعف نشوی. به فكر برنامه دیگری باش.

توصیه های اجتماعی : آماده باش چون یکی از آرزوهای قدیمی‌ات برآورده خواهد شد. به زودی دوستی را كه مدتها از او دور بودی خواهی دید و لحظات خوش گذشته را با هم مرور می‌كنید.

توصیه های سلامتی : به ساعتی ساكت و آرام برای رسیدن به آرامش نیاز داری. این به تو كمك می‌كند تا خاطرات ارزشمند را در ذهنت تثبیت كنی و همچنین راهكارهایی برای مشكلات و تكاپوهایت بیابی.

توصیه های اقتصادی : یک مشکل مالی که مدتی است فکرت را به خود مشغول کرده مجددأ مطرح میشود و نگرانی‌هایی را برایت به وجود می‌آورد. اما نباید نگران بود چون فرصتهایی فراهم می‌شود و در نتیجه آن موقعیت مالی‌ات تقویت خواهد شد.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : با فردی برخورد می‌كنی كه می‌تواند مسیر زندگیت را تغییر دهد. این به تو و انتخابت وابسته است كه این تغییر زندگیت مثبت است یا منفی.

توصیه های اجتماعی : به زودی در یک آزمون و یا رقابت شرکت می‌كنی كه در آن موفق می‌شوی. همین روزها باید از یک و یا چند میهمان پذیرایی کنی.

توصیه های سلامتی : انواع روابط بر سلامتی افراد تاثیر می‌گذارد. روابط خوب تو را خوشحال می‌كند و احتمال افسردگی را كاهش می‌دهد و برعكس روابط نامطلوب تنش‌زا بوده و می‌تواند به اختلالات ناشی از استرس منتهی شود. به ایجاد رابطه سالم با اطرافیت فكر كن.

توصیه های اقتصادی : از وارد شدن به محدوده‌هایی که در آن تجربه نداری، خودداری کن. یک معامله به نفع تو تمام خواهد شد. به زودی نتیجه برنامه یا كاری كه برایش زحمت کشیده بودی را می‌بینی. باید نگرانیهارا از خود دور کنی، آن وقت چهره آینده را صاف و روشن می‌بینی.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : دوستی كه با تو سر ناسازگاری داشته پشیمان شده و به فكر جبران رفتارش است. بهتر است تو هم او را ببخشی و مسائل گذشته را پیش نكشی.

توصیه های اجتماعی : بزودی از یک کار و یا خوش قلبی‌ات نتیجه می‌گیری. هدایا و یا مقداری پول به دستت می‌رسد كه باعث خوشحالی‌ات می‌شود.

توصیه های سلامتی : باید از تازه‌ترین سبزیجات و میوه‌ها استفاده كنی و از جایی خرید كنی كه مواد غذایی‌اش سالم و تازه باشد. نوع مواد غذایی كه مصرف می‌كنیم با سلامتی بدن رابطه مستقیم و بسیار نزدیكی دارد.

توصیه های اقتصادی : مراقب اعمال و رفتارت باش. كوچكترین خطا می‌تواند برای تو توبیخ مالی به همراه خواهد داشت.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : در زندگی مسائلی پیش می‌آید كه تو را به شدت عصبانی خواهد كرد. مراقب باش كه این خشم و عصبانیت خود را سر كسی خالی نكنی چون او در این میان تقصیری ندارد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه :  اختلافی با دوست یا همسرت پیش آمده است كه زندگی عاطفی‌ات را تلخ می‌كند. ریشه‌های این اختلاف را باید پیدا كرد و آن را برطرف نمود. به دیگران كمك كن تا در شرایط مشابه آنها نیز تو را یاری كنند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : این ماه ممكن است مجبور شوی خود را با شرایط سخت مالی هماهنگ كنی. انتخاب یك برنامه یا كار جدید می‌تواند عواقب و مسئولیت‌هایی داشته باشد كه نمی‌توان از آنها گریخت. اما این راه با همه سختی‌هایش پایان خوبی دارد.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : یك مشكل عاطفی، مدتها ذهن تو را به خود مشغول خواهد كرد. انتظار اینكه با یك راه‌حل ساده بتوانی آنرا فراموش كنی و از آن خلاص شوی، توقع بیهوده‌ای است. باید بسیار صبر و حوصله داشته باشی تا به مرور زمان این اتفاق در ذهنت كم‌رنگ شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اگر خود را دست كم نگیری می‌توانی از موقعیت‌های پیش آمده به بیشترین سود برسی. باید بعضی از رفتارهای خود را تصحیح كرده و سعی كنی به جز منافع خودت به منافع دیگران هم فكر كنی.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : عشق یك طرفه زیان‌آور خواهد بود. این عشق می‌تواند مدت‌ها ادامه داشته باشد بدون اینكه به تغییری یا تحولی منجر شود. بهتر است كه مهربانی و عشق دو طرفه باشد تا تغییر ایجاد كند.

توصیه های اجتماعی : فعالیت و نشاط خود را همچنان حفظ كن. شرایط برای آغاز یك برنامه جدید مناسب است باید كسی را پیدا كرد كه در این راه تا آخر با تو باشد. یك دوست یا همراه خوب بزرگترین امتیاز است.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش و ورزش را فراموش نكن.

توصیه های اقتصادی : رفته رفته سود بیشتری بدست خواهی آورد. هر كاری در ابتدا سخت و پر دردسر خواهد بود اما در آینده بهتر خواهد شد. در این باره باید صبر داشت و از مشكلات نترسید.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : نباید به افراد با دید سطحی و ناپخته نگاه كنی. باید با هشیاری و توجه بیشتر بدانی پشت هر ظاهر و رفتاری چه نیتی نهفته است. با كشف این حقایق می‌توانی زندگی عاطفی‌ات را بهبود بخشی و منتظر آینده روشنی باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : مشكل اساسی تو این است كه جیبهای خالی نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای تو باشند! یا باید تلاش كنی تا به وضعیت مالی مطلوب و قابل قبولی برسی و یا سطح توقعاتت را پائین بیاوری.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : فرصتی دست می‌دهد تا بتوانی اشتباهات خود را جبران كنی و دل او را بدست آوری. باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده كنی چون تكرار آن امكان ندارد. در این صورت رابطه تازه‌ای ایجاد می‌شود كه حال و هوای دیگری دارد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : این دوره فشارهای كاری دوچندان خواهد شد. باید قبول كنی كه همه چیز در دست تو نیست و تو اختیار مطلق نداری. پس چاره‌ای جز انطباق خود با مشكلات را نداری.

فال روز چهارشنبه 13 اسفند 1393 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : باید نسبت به دوست یا همسرت مهربان و گشاده‌رو باشی. نباید به گونه‌ای رفتار كنی كه دیگران آرزوی غیبت تو را بكنند. مهربانی و تواضع مهمترین ویژگی توست پس از آن بدرستی استفاده كن و دل دیگران را بدست آور.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اوضاع اقتصادیت نوسانی ندارد و تو با یاس و ناامیدی، عرصه را به خودت تنگ كرده‌ای. اگر به فكر موفقیت در زمینه مالی هستی بهتر است به فكر راهی برای بهبود شرایط باشی و از سختی‌ها و خطرها نترسی. با كوشش و تلاش به موفقیت خواهی رسید.

فال روزانه , فال چهارشنبه 13 اسفند 1393, فال 13 اسفند 93, فال روز 13 اسفند 93, فال امروز , فال سیزدهم اسفند 93, فال امروز 13 اسفند 93, فال 13/12/93, فال روز 13 اسفند, فال روز چهارشنبه 13 اسفند 93, فال 13 اسفند ماه , فال چهارشنبه 13/12/93, سرگرمی , 13/12/93, فال 93/12/13, فال چهارشنبه 13 اسفند 93, فال چهارشنبه 13 اسفند, فال روز چهارشنبه 13 اسفند 93, فال 4 شنبه 13 اسفند 93, فال روز 4 شنبه سیزدهم اسفند 93, فال 4شنبه 13 اسفند 93, فال 13-12-93, فال 93-12-13, سرگرمی , فال چهارشنبه 13 اسفند 1393, فال 13 اسفند 93 , فال سیزدهم اسفند 93پست های مرتبط :
فال 12 اسفند 93
فال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال گوسفند)
تست سنجش عاطفه و احساس