منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 95/3/9


 فال یکشنبه 9 خرداد 95


فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : مشكلات زیادی در این راه وجود دارد و با مخالفت اطرافیانت مواجه می‌شوی. بهتر است به فكر چاره باشی و یا از خیرش بگذری.

توصیه های اجتماعی : به زودی خبر شیرینی دریافت خواهی كرد. نزدیكانت به تو محبت می‌كنند و بخاطر كاری كه انجام دادی از تو تقدیر خواهند كرد.

توصیه های سلامتی : گاهی اوقات نگرانی از شروع بیماری از خود بیماری مضرتر است. وقتی سالم هستی نباید با وسواس و نگرانی، روحت و نهایتا به جسمت صدمه بزنی. برای اطمینان می‌توانی به یك پزشك مراجعه كنی.

توصیه های اقتصادی : گاهی اوقات باید به چیزی كه داری قانع باشی و زیاده‌خواهی و طمع نكنی. ریسك كردن برای تو زیاد خوب نیست.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : كسی كه درپی تخیلات راه می‌افتد، بدون اینكه بداند، فرصت‌های مهمی را از دست می‌دهد. باید این تخیلات را از خودت دور كنی و تنها در چارچوب واقعیت‌ها به آنها نگاه كنی. زمان برای بعضی رویاها و خیالبافی‌ها گذشته.

توصیه های اجتماعی : روزهایی پر از تازگی و طراوت در انتظارت است. شاهد خبرها و یا اتفاقات خوشحال‌كننده‌ای خواهی بود.

توصیه های سلامتی : ورزش صورت عضلات را متناسب نگه می‌دارد و از شل شدن آن جلوگیری می‌كند. لبخند زیاد در طول روز علاوه بر سلامتی روح و شادابی، گونه‌ها را به سمت بالا كشیده و از افتادگی طرفین دهان جلوگیری می‌كند.

توصیه های اقتصادی : خبر خوش یا پولی می‌رسد كه برای تو بسیار مهم خواهد بود. حالا می‌توانی با خیال آسوده، برای آینده‌ات برنامه‌ریزی كنی.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : به مسائل حاشیه‌ای توجه می‌كنی و جزئیات را بزرگ می‌كنی كه حتما به ضررت تمام می‌شود. با وجودی كه این موضوع چند بار در زندگی تو تجربه شده بازهم آن را تكرار كرده و درس نمی‌گیری!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با افراد مهمی برخورد می‌كنی كه افكارشان بر تو تاثیر خواهد گذاشت و این شروع یك تحول اقتصادی است. باید با حواس جمع و هوشیاری از این موقعیت استفاده كنی.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : به محض ایجاد یك رابطه جدید، روابط قدیمی و دوستانت را فراموش می‌كنی. این بدترین رفتار است و تو را از بهترین دوستانت جدا می‌كند. بهتر است كمی در رفتارت تجدید نظر كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : احساس می‌كنی، همه از دست و دلبازی تو سوء استفاده می‌كنند و كارهایی كه می‌كنی به نتیجه مطلوب نمی‌رسد. شاید این موضوع به خاطر زیاده‌طلبی‌های تو باشد. گاهی اوقات باید قناعت كرد و به آنچه روزی ماست بسنده كرد.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : باید اجازه بدهی تا او با تو صحبت كند و عقاید و حرفهایش را آزادانه به تو بگوید تا بتوانی بفهمی چه خواسته‌ها و نیازهایی دارد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ممكن است در روزهای آینده احساس خستگی و افسردگی داشته باشی. باید سعی كنی فكرت را آزاد كنی و برای مسائل كوچك و كم اهمیت وقت و ذهنت را مشغول نكنی. بدون مراجعه به پزشك می‌توانی به سلامتی‌ات كمك كنی.

توصیه های اقتصادی : با مشكل مالی روبرو می‌شوی كه حتما راه‌حلی دارد. اما تو همچنان سردرگم و مردد هستی و انتظار می‌كشی دستی از غیب مشكلاتت را حل كند. این انتظار بیهوده است و باید خود دست به كار شوی و با استفاده از توانایی و استعدادهایت این مشكل را برای همیشه حل كنی.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : به خاطر برخورد اشتباهت، دچار بحران عاطفی خواهی شد. فعلا برای این موضوع نمی‌توان كاری كرد. باید منتظر بمانی تا ابعاد آن مشخص شود و بعد فكر چاره كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی بحران مالی تمام خواهد شد. گرچه دوره سختی را پشت سر گذاشتی اما همه چیز درحال تغییر است و روزهای خوبی پیش روی توست.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : به زودی آرزوی تو برآورده می‌شود و به كسی كه دوستش داری می‌رسی اما باید هشیار باشی. اكنون بهترین زمان برای شناخت دقیق و درست تو نسبت به اوست.

توصیه های اجتماعی : از این سكوت باید خارج شد. باید در جمع حضوری پررنگ‌تر داشته باشی و به میزان توانمندی و استعداد خود كوشش كنی تا دلی بدست آوری. زمان فعالیت و كوشش رسیده است.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : در برخورد با مشكلات كاری و اقتصادی باید روحیه‌ای قوی و امیدوار داشته باشی. باید با پشتكار و تلاش موانع را از سر راه برداری. هیچ مشكلی نیست كه غیرقابل حل باشد.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : پیشنهادی به تو می‌شود كه بسیار سرنوشت‌ساز خواهد بود و به گونه‌ای با رد یا قبول آن آینده‌ات را رقم می‌زنی پس بهتر است با كسی كه دارای تجربه و قابل اعتماد است، مشورت كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی به پولی می‌رسی اما باید مراقب باشی كه چطور آنرا خرج می‌كنی. اگر با یك برنامه‌ریزی درست از آن استفاده كنی، ممكن است كه از كنار آن، به سود خوبی برسی.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : از حرفهای دوپهلو و مبهم دوری كن. هدف تو باید روشن باشد و بتوانی آن را به خوبی برای دیگران توضیح دهی. شفاف بودن ویژگی كسانی است كه با خود و دیگران روراست هستند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اوضاع اقتصادیت روزبه‌روز بهتر خواهد شد فقط باید به خاطر داشته باشی كه با زحمت و تلاش به این موقعیت می‌رسی و با ولخرجی موقعیت مالیت را به خطر می‌اندازی.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : در حدود یك هفته به پایان دوره طلایی عشق و عاطفه بیشتر نمانده. زمان را از دست نده. اگر كسی را واقعا دوست داری با شجاعت و بدون مقدمه به او بگو و اگر نه، كسی را بیاب كه بتوانی دوستش داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : مناظر اطراف بسیار بیشتر از آن است كه تو احساس یكنواختی كنی. از اطراف خود لذت ببر. این كار آسانی است كه كمتر به فكر آن هستی.

توصیه های سلامتی : امروز به خورد و خوراك توجه كن. اگر فكر می‌كنی كه وزن مناسبی نداری، دقت كن كه مریضی خیلی بدتر از چاقی است!

توصیه های اقتصادی : اگر شرایط مادی‌ات تغییر مثبتی كرد به خود مغرور مشو، چون در صورت بروز هر خطایی از طرف تو این وضع از دست می‌رود.

فال روز یکشنبه 9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : مشكلاتی وجود دارد كه به نظر نمی‌رسد بتوان برای آنها راه‌حل سریعی پیدا كرد. همانطور كه این مشكلات در طول زمان به وجود آمده‌اند، باید مدتی بگذرد تا بتوان رفته رفته و به تدریج آنها را برطرف ساخت.

توصیه های اجتماعی : دوستان زیادی می‌یابی كه هر كدام برای خود دنیای تازه‌ای هستند. این روابط تازه مدت‌ها تو را سرگرم خواهد ساخت و در ضمن بر دانش و شناخت‌های تو خواهد افزود.

توصیه های سلامتی : برای اینكه ذهنی فعال و پویا داشته باشی باید بیشتر ورزش كنی. تحرك به جز انرژی مضاعف، قدرت تفكر بیشتری نیز به تو می‌دهد.

توصیه های اقتصادی : بحران اقتصادی فرامی‌رسد كه از پیش باید برای آن چاره‌اندیشی كرد. باید برای روزهای سخت‌تر به اندازه كافی پس انداز داشت و خود را آماده كرد. این بحران به تدریج از بین خواهد رفت.

فال روز یکشنبه  9 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : تحولی تازه رخ می‌دهد. تو آرزو داری كه این تحول به نفع تو باشد اما ممكن است چنین اتفاقی نیفتد پس خود را برای هرگونه احتمالی آماده كن.

توصیه های اجتماعی : خوردن مقداری شكلات در هفته به تو شادی و نشاط می‌دهد.

توصیه های سلامتی : ممكن است حضور یک فرد مزاحم و یا میهمان ناخوانده برای مدتی فکر و ذکرت را به خود مشغول كند. اجازه نده بعضی افکار مزاحم بر تو چیره شود و روی اعصابت اثر منفی بگذارد . این وضعیت خیلی زودگذر است.

توصیه های اقتصادی : این روزها اگر مراقب نباشی مشكلات اقتصادی به سراغت می‌آید. نسبت به توانایی و استعدادهایت تردید نکن و در پذیرفتن بعضی تعهدات از خود اختیار عمل و اختیار نشان بده.

فال روزانه , فال یکشنبه 9 خرداد 1395, فال 9 خرداد ماه 95, فال روز 9 خرداد 95, فال امروز , فال 9 خرداد 95, فال امروز 9 خرداد 95, فال 9/3/95, فال روز یکشنبه 9 خرداد 95, فال 9 خرداد ماه , فال یکشنبه 9/3/95, سرگرمی  , فال 95/3/9, فال یک شنبه 9 خرداد 95, فال یک شنبه 9 خرداد, فال روز یک شنبه 9 خرداد 95, فال 1 شنبه 9 خرداد 95, فال نهم خرداد 95, فال یکشنبه نهم خرداد 95, فال یکشنبه 9– 3 – 95, فال یکشنبه 95-3-9پست های مرتبط :
فال 8 خرداد 95