منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 95/3/15


 فال شنبه 15 خرداد 95


فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : ممكن است در این وادی دچار ناكامی شوی و مدتها این حادثه ذهن تو را مشغول و مسموم كند اما به خاطر داشته باش كه زندگی همچنان ادامه دارد و دنیا از حركت نمی‌ایستد. پس با امید سرت را به كارهایی كه دوست داری مشغول كن.

توصیه های اجتماعی : كارهای فكر ممكن است ذهنت را خراب و آشفته كند بهتر است كمی تحرك داشته باشی. این چند روز، ورزشی را كه دوست داری انجام بده. امروز به تو پیشنهاد می‌شود كه پیاده‌روی، كوهنوردی یا شنا را انتخاب كنی.

توصیه های سلامتی : ورزش كردن هر چقدر سبك و كم در روز، هم باعت سلامتی جسمت می‌شود و هم روحت را شاداب‌تر می‌كند. ورزشهایی مثل پیاده‌روی، حركات موزون، دوچرخه‌سواری و یا حمل وزنه به اندازه توان بدن.

توصیه های اقتصادی : فعلا اوضاع اقتصادی چندان مناسب نیست پس به سرعت برنامه‌های خود را پیاده كنید. ممكن است روزهای آینده نیز به همین منوال باشد. فقط با یك ابتكار عمل می‌توان از این اوضاع نجات یافت.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : تو با كارهایت اعتماد او را از بین برده‌ای و برای جبران راه زیادی درپیش داری. در رفتار و اعمالت باید همه جوانب را درنظر بگیری.

توصیه های اجتماعی : شاید قدم زدن زیر نور مهتاب با كسی كه به تو آرامش می‌دهد، احساس شادی و سرزندگی به تو بدهد. امتحان كن!!

توصیه های سلامتی : اگر به استرس و اضطراب بیش از حد داری با دراز كشیدن در آب وان حمام به طور روزانه می‌توانی شدت آنرا كم كرده و كم‌كم به آرامش برسی.

توصیه های اقتصادی : تمام تلاشت را می‌كنی اما خوب نتیجه نمی‌گیری. شاید اشكال از راه یا برنامه‌است باشد. وقتی راهی غلط است تلاش كردن در آن جز ضرر حاصلی ندارد.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : در زندگی مسائلی پیش می‌آید كه تو را به شدت عصبانی خواهد كرد. مراقب باش كه این خشم و عصبانیت خود را سر كسی خالی نكنی چون او در این میان تقصیری ندارد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : وقتی با كسی عهدی می‌بندی باید به آن وفادار باشی. كسی كه عهدش را می‌شكند و سر قولش نمی‌ماند، مانند یك سكه به زودی از اعتبار می‌افتد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اگر دست از ولخرجی‌های بی‌مورد برداری، می‌توانی روزهای آرام اقتصادی داشته باشی. غالبا این ما هستیم كه آرامش زندگی را به هم می‌زنیم و با ندانم كاری، خود را دچار دردسرهای زیادی می‌كنیم.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : در زندگی عاطفی تو تحول مهمی رخ می‌دهد كه برای تو تعیین كننده خواهد بود. بهتر است به این تغییر خوش‌بین باشی و با فكری آسوده و نگاهی دقیق آن را بررسی كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با یكسری مشكلات مالی روبرو می‌شوی اما آنقدر پیش پا افتاده است كه برای تو مشكلی بوجود نمی‌آورد. پس نگرانی و دلشوره را از خود دور كن و با توان و نیرو به كارهایت ادامه بده.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : احساس می‌كنی كه از نظر عاطفی شكست خورده‌ای و دل دیگر مرده است! اما چنین نیست باید این پرنده زندانی را به باغی برده تا شاد شود. آن وقت خواهی دید كه چطور نغمه‌سرایی می‌كند!

توصیه های اجتماعی : زمان برای انجام بعضی از دیدارهای خانوادگی فراهم شده است. گرچه در گذشته به دلیل گرفتاری‌ها در این زمینه كوتاهی كرده بودی، اما اینك یك فرصت خوبی فراهم شده است تا روابط را دوباره مستحكم ساخت.

توصیه های سلامتی : احساس خستگی و افسردگی تو دلیل جسمی نباید داشته باشد. گرچه در این راه می‌توان به پزشكی ماهر مراجعه كرد اما منشاء بیماری‌های روحی و روانی، در ذهن تو نهفته است كه باید آنها را درمان كرد.

توصیه های اقتصادی : حرص از مال دنیا و توجه زیاد به مسائل مادی تو را بی‌توجه به خانه و خانواده كرده است.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : چند نفر همزمان فكر تو را به خودشان مشغول كرده‌اند و این مساله قدرت تصمیم‌گیری را از تو سلب كرده است. باید بدون در نظر گرفتن احساسات و با منطق، از بین آنها یكی را انتخاب كنی

توصیه های اجتماعی : مناسبتی پیش می‌آید كه طی آن با دوستان جدیدی آشنا می‌شوی. ارتباط با یك فرد جدید پاگذاشتن به یك دنیای تازه و ناشناخته است.

توصیه های سلامتی : احساس اندوه و افسردگی می‌كنی و این موضوع روی سلامتی روح و جسمت به مرور تاثیر خواهد گذاشت. بهتر است بجای مراجعه به پزشك به فكر تغییر روحیه‌ات باشی. در این صورت به سلامتی‌ات لطمه‌ای وارد نخواهد شد.

توصیه های اقتصادی : موانعی سر راه تو پیش می‌آید كه باید با خونسردی و فكر، راهی برای بیرون آمدن از آن بیابی. در حال حاضر وضعیت اقتصادی تو با اطرافیانت چندان تفاوتی ندارد فقط حساسیت تو بیشتر است.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : از كسی بدت می‌آید، این سوء تفاهمی است كه باید به سرعت برطرف شود چون او نقش مهمی در سرنوشت عاطفی تو خواهد داشت. پس با هشیاری از وقوع یك اشتباه جلوگیری كن، زیرا این وضعیت به ضرر تو خواهد بود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : بهتر است فعلا به بدست آوردن پول كمتری فكر كنی و به راهی بیاندیشی كه زودتر تو را به سود برساند چون تو در حال حاضر به پول نیاز داری. می‌توانی در فرصتهای دیگر به آینده‌‌های دورتر فكر كنی.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : نباید خود را اسیر پیشداوری‌های غلط كنی. باید فرصت بدهی تا مسائل با گفتگو به نتیجه برسد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اگر ارزیابی درستی از شرایط اقتصادیت داشته باشی می‌توانی بهترین تصمیم را بگیری و در كارها موفق شوی. باید از ابتدا با خودت عهد كنی كه دست از خیال پردازی برداری و واقع‌بین باشی.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : دوست داری روابط عاطفی تازه‌ای داشته باشی. می‌خواهی زیر این آسمان كبود كسی را پیدا كنی كه با تو همدل و همراز باشد. باید به این جستجو ادامه داد تا به هدف خود رسید.

توصیه های اجتماعی : راه حل مشكل شما شادمانی است. دوری از رنج و درد و ایجاد فضای سرور و شادی بهترین كاری است كه می‌توانید انجام دهید.

توصیه های سلامتی : یاس و نومیدی را از خود دور كن. هیج سمی خطرناك‌تر و كشنده‌تر از یاس و نومیدی نیست. همین كه هستی و نفس می‌كشی نشانه حیات و زندگی است و باید زندگی را آنچنان كه دوست داری بسازی.

توصیه های اقتصادی : كمك یكی از دوستان در این شرایط برای تو خیلی مهم خواهد بود. همین كمك می‌تواند تو را برای انجام یك كار بزرگ یاری دهد. كاری كه برای تو سرنوشت‌ساز بوده و در آینده تو می‌تواند تاثیرگذار باشد.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : چرا وقتی صداشو می‌شنوی دست و پات رو گم می‌كنی؟! مثل بچه‌ای میشی كه شكلات می‌بینه و دست و پاش می‌لرزه! بد نیست بعضی وقت‌ها یك ذره خوددار باشی!

توصیه های اجتماعی : به زودی خبر خوشحال كننده‌ای می‌رسد كه در زندگی تو اثر مهمی خواهد گذاشت. پس از یك دوره سختی و شكست، دوباره شانس به تو روی می‌آورد و باید سپاسگزار آن بود.

توصیه های سلامتی : درحال حاضر نیاز به آرامش و خلوت داری و باید سعی كنی آزردگی‌ها و ناراحتی‌های گذشته را از خودت دور كنی چون به جسم و روحت لطمه می‌زند.

توصیه های اقتصادی : دلیل نمی‌شود اگر در یك برنامه یا كاری شكست خوردی، باز هم شكست خواهی خورد. اتفاقا با تجارب مهمی كه در این راه داری حتما پیروز خواهی شد. در این هیچ شكی نیست. به موفقیت خود یقین داشته باش.

فال روز شنبه 15 خرداد 1395 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : اتفاقات عجیبی می‌افتد كه تو را متعجب می‌سازد. باید مدتی صبر كنی تا مفهوم این جریانات روشن شود.

توصیه های اجتماعی : منتظر اتفاقات مثبت باش چون به زودی یك ملاقات غیرمنتظره و هیجان‌انگیز داری.

توصیه های سلامتی : دلهره یا نگرانی مبهمی مدتیست گرفتارت كرده ولی خوشبختانه رو به انتهاست و به زودی علتش روشن خواهد شد. این روزها باید قبل از هر چیز به فکر سلامتی‌ات باشی و بعضی کسالتهای کوچک را کم اهمیت نگیری.توصیه های اقتصادی : این روزها از بدقولی و یا بدحسابی یک نفر که رویش حساب میکردی سخت عصبی و ناراحتی اما نگران نباش چون هنوز وضعیت به حالت بحران نرسیده. با یك برنامه درست میتوانی وضعیت اقتصادیت را روبرواه كنی.

فال روزانه , شنبه 15 خرداد 1395, فال 15 خرداد ماه 95 , فال روز 15 خرداد 95, فال امروز , فال پانزدهم خرداد 95, فال امروز 15 خرداد 95, فال 15/3/95, فال روز 15 خرداد, فال روز شنبه 15 خرداد 95, فال 15 خرداد ماه , فال شنبه 15/3/95, سرگرمی , 15/3/95, فال 95/3/15, فال 15- 3 – 95, فال 95 – 3 – 15 , فال روزانه , سرگرمی , فال شنبه 15 خرداد 95, فال پانزدهم خرداد 95