منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمیفال 96/9/15


فال چهارشنبه 15 آذر 96


فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : كسی فكر تو را به خود مشغول كرده است كه اگر هم به او برسی برای تو سودی نخواهد داشت. پس به جای حسرت خوردن باید فكر او را از سرت بیرون كنی و خودت را به چیزهایی كه دوست داری سرگرم كنی.  

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : دچار بعضی از مشكلات مالی و مادی شده‌ای. باید با كار و كوشش بیشتر این بحران را سپری كرد. مطمئن باش تو قدرت حل این مشكلات را داری پس جایی برای نگرانی نخواهد بود.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : عاشق باید بود كه عاشقی پروسه‌ای پرهیجان و تكامل بخش است. عشق تو را در معرض آزمایش و تجربه‌های مهمی قرار می‌دهد كه طی آن آدمی ساخته و پرداخته می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نباید ناامید باشی. باید صبر كنی و با حوصله به كار ادامه دهی و تلاش كنی تا به سود برسی. با اعتماد به نفس و ایستادگی می‌توانی وضعیت اقتصادیت را سروسامان ببخشی.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : مسائلی در انتظار توست كه در برخورد با آن باید صبور باشی. خوشتنداری و صبر موجب می‌شود كه تو دوباره به آرامش برسی و با خیالی آسوده تصمیم بگیری.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : استعداد و توانمندی تو در مسائل اقتصادی بی‌نظیر است. اگر بخواهی و اراده كنی می‌توانی موفقیت‌های مهمی را بدست آوری. فقط باید برای این كار انگیزه‌ای قوی و ریشه‌دار داشت تا از پا نیفتد.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : با زیاد حرف زدن، آتش عشق خاموش می‌شود. به جای آن باید از احساس خود پیروی كنی و راهی را انتخاب كنی كه این مشعل فروزان‌تر شود. اگر عشق نباشد زندگی در كام تاریكی خواهد رفت.

توصیه های اجتماعی : بعضی كارها سیستم تو را بهم می‌زند. باید از آنها پرهیز كنی. تعادل خود را در زندگی و كار باید حفظ كرد و از ماجراجویی دوری نمود.

توصیه های سلامتی : به وضعیتی خواهی رسید كه اگر ادامه پیدا كند، تو را دلگیر خواهد ساخت. از نظر جسمی باید مراقب باشی كه دچار بیماری یا عوارضی نشوی. در این رابطه باید از كسی كمك بگیری كه تجربه و تخصص داشته باشد.

توصیه های اقتصادی : اوضاع مادی و مالی تو خوب است و جایی برای نگرانی نیست فقط باید سهل‌انگاری را كنار بگذاری.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : موانعی به چشم می‌خورد كه نمی‌توان راه‌حل سریع و ساده‌ای برای آنها پیدا كرد. باید بسیار حوصله داشت و بسیار صبور بود تا بتوان به تدریج این موانع را برطرف كرد.

توصیه های اجتماعی : باید شرایط تازه‌ای فراهم كنی تا بتوانی روحیه‌ای شاداب داشته باشی. یك تفریح یا سفر مناسب خواهد بود.

توصیه های سلامتی : حالت ثابت و یكنواخت فعلی تو را دل‌زده كرده. روح انسان به تنوع و تغییر نیاز دارد.

توصیه های اقتصادی : باید كاری كنی كه مورد توجه مقامات قرار گیرد تا بتوانند بر روی تو حساب باز كنند و اوضاع اقتصادیت بهبود یابد. گاهی وقت‌ها باید كاری را تبلیغ كرد و دیگران را متوجه آن ساخت تا ارزش آن را دریابند.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : به خاطر بعضی اشتباهات دچار شكست می‌شوی. وقتی كه حساب همه احتمالات را نكرده باشی دچار حوادث غافلگیركننده‌ای می‌شوی. باید شناختت را در مورد اطرافیان و دوستانت بیشتر كنی.

توصیه های اجتماعی : قدم زدن در هوای باز و پاك مثل ارتفاعات اطراف شهر یا پاركها می‌تواند روحیه‌ات را عوض كند و به تو آرامش و نشاط هدیه كند.

توصیه های سلامتی : اگر احساس خستگی می‌كنی و نمی‌خواهی به پزشك مراجعه كنی می‌توانی با بازی رنگها روحیه‌ات را عوض كنی، شاید تغییر رنگ لباسهایت موثر باشد. رنگ قرمز انرژی خاصی به تو می‌دهد البته در بعضی افراد موجب زودرنجی و تحریك‌‌پذیری زیاد می‌شود!! اگر به دنبال آرامش هستی رنگ آبی یا سبز می‌تواند به تو كمك كند.

توصیه های اقتصادی : به زودی پیشنهاد خیر و برکت داری به تو خواهد شد. اگر از موقعیت به موقع در درست استفاده كنی و برای رسیدن به هدف تلاش كنی، از زحماتت خیلی زود نتیجه خواهی گرفت. اگر باهوش باشی مقداری پول به سوی تو حرکت خواهد كرد.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : وقتی می‌بینی شرایط برعكس خواسته‌های تو حركت می‌كند، بدبین می‌شوی و آینده را تیره و تار می‌بینی. بهتر است در از این منطق‌نگری برداری و برای بدست آوردن اهدافت تلاش كنی حتی اگر پایان كار طبق خواسته‌ات نباشد. حداقل تو تلاشت را كرده‌ای.

توصیه های اجتماعی : یک شانس درست و حسابی در راه است. باید آماده باشی تا درست ازش استفاده كنی. اتفاقاتی در اطرافت می‌افتد كه بخاطرش باید تغییراتی در وضعیتت بدهی كه خوشایند خواهد بود.

توصیه های سلامتی : باید فعالیت‌های اوقات فراغتت را متنوع‌تر كنی. لم دادن جلوی تلویزیون و خوابیدن پیشنهاد نمی‌شود چون راه مناسبی نیست. كمی جنب و جوش روحیه‌ات را عوض می‌كند و در نتیجه جسم سالمی خواهی داشت.

توصیه های اقتصادی : اگر می‌خواهی بنشینی و موفقیت دیگران را تماشا كنی ایرادی ندارد اما مراقب باش همین میزان دارایی ناچیزت را با ندانم كاری از دست ندهی. با این روشی كه در پیش گرفته‌ای اوضاع مالیت ثابت خواهد بود.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه :  تو با كارهایت اعتماد او را از بین برده‌ای و برای جبران راه زیادی درپیش داری. در رفتار و اعمالت باید همه جوانب را درنظر بگیری.

توصیه های اجتماعی : شاید قدم زدن زیر نور مهتاب با كسی كه به تو آرامش می‌دهد، احساس شادی و سرزندگی به تو بدهد. امتحان كن!!

توصیه های سلامتی : اگر به استرس و اضطراب بیش از حد داری با دراز كشیدن در آب وان حمام به طور روزانه می‌توانی شدت آنرا كم كرده و كم‌كم به آرامش برسی.

توصیه های اقتصادی : تمام تلاشت را می‌كنی اما خوب نتیجه نمی‌گیری. شاید اشكال از راه یا برنامه‌است باشد. وقتی راهی غلط است تلاش كردن در آن جز ضرر حاصلی ندارد.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : مسائل كوچك را دست كم نگیر چون ممكن است همین مسائل كوچك، گره بزرگی در زندگیت ایجاد كند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : احساس می‌كنی بسیار كار می‌كنی و كمتر نتیجه می‌گیری. اما اینطور نیست. چون به همان میزان سطح توقع و انتظارات تو بالا می‌رود. باید به اندازه‌ای كه سعی می‌كنی توقع داشته باشی.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : باید به این مسائل حاشیه‌ای پایان بدهید. بیشتر وقت تو و او صرف مسائل جزئی و حاشیه‌ای می‌شود و همین موضوع شما را از هم و هدفهایتان دور می‌كند. بهتر است هیچكدام كاری نكنید كه به جای خوشحالی در كنار هم، از هم سر مسائل كوچك كینه به دل بگیرید و روزتان را خراب كنید.

توصیه های اجتماعی : مناسب‌های مختلفی پیش می‌آید كه تو نباید از آنها غایب باشی. بودن در كنار دوستان و آشنایان اثر مثبتی در روحیه تو خواهد داشت. پس خود را از جمع جدا نكن.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : در زمینه كاری موفقیت مهمی بدست خواهی آورد و به سود نسبتا خوبی هم می‌رسی. گرچه احساس می‌كنی شایستگی تو بیشتر از اینها بود اما تا اینجا هم باید خدا را شكر كرد.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : اختلافی با دوست یا همسرت پیش می‌آید كه باید با خویشتنداری و علاقمندی آن را برطرف كنی. رابطه دو دوست یا همسر مثل آینه است كه اگر لكه‌ای بر آن افتاد، باید فورا آن را برطرف كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : همیشه وضعیت اقتصادی تو ثابت نخواهد ماند. عادت كردن به یكنواختی و تكرار كارهای عادی، ركود را به همراه خواهد داشت. خود را برای تغییرات مالی و آینده بهتر آماده كن.

فال روز چهارشنبه 15 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : عشق را نمی‌توان پنهان كرد. بالاخره از جایی خود را نشان می‌دهد. بخصوص چشم‌ها كه همیشه گواهی دهنده عشق و اندوه‌ها هستند. بهتر است آشكارا از خواسته‌های خود دفاع كنی و نگران نباشی.  

توصیه های اجتماعی : لبخند شادی را میهمان لب‌های خود و دیگران كن. آن چهره عبوس و اخم‌آلود را از خود دور كن تا از دیدار تو دوستان شاد و خرم شوند. با زندگی آشتی كن تا زندگی نیز تو را در آغوش بگیرد.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش. از اسراف و پرخوری جدا پرهیز كن.

توصیه های اقتصادی : وضعیت مادی و مالی تو خوب نیست اما این وضعیت پایدار نخواهد ماند. پس از یك دوران سختی و دشواری، دوران آسانی فرا خواهد رسید. در هیچ كاری نباید شتاب به خرج داد.

فال روزانه , فال چهارشنبه 15 آذر 1396, فال 15 آذر 96, فال روز 15 آذر 96, فال امروز , فال پانزدهم آذر 96, فال امروز 15 آذر 96, فال 15/9/96, فال روز 15 آذر, فال روز چهارشنبه 15 آذر 96, فال 15 آذر ماه , فال چهارشنبه 15/9/96, سرگرمی , 15/9/96, فال 96/9/15, فال چهارشنبه 15 آذر 96, فال چهارشنبه 15 آذر, فال روز چهارشنبه 15 آذر 96, فال 4 شنبه 15 آذر 96, فال روز 4 شنبه پانزدهم آذر 96, فال 4شنبه 15 آذر 96, فال 15-9-96, فال 96-9-15پست های مرتبط :
فال 14 آذر 96
فال 13 آذر 96
فال 12 آذر 96
فال مد
فال فنگ شویی