منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 96/9/19


فال یکشنبه 19 آذر 96


فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : از نظر عاطفی خود را در موقعیت دشواری می‌بینی. در این باره باید خوب اندیشید و از تصمیم‌های عجولانه پرهیز كرد.

توصیه های اجتماعی : مسافرتی پیش رو داری. از این فرصت باید استفاده كرد و آن را از دست نداد.

توصیه های سلامتی : این تنبلی را باید كنار گذاشت. تنبلی یك بیماری یا عادت منحوس است كه به مرور اراده آدمی را تضعیف می‌كند. با ورزش و تلاش سخت باید این تنبلی را از بین برد.

توصیه های اقتصادی : در مورد مسائل مالی باید همیشه دقت داشت و هوشیار بود. زیرا یك اشتباه كوچك با خود خسارتی مالی و اقتصادی را به همراه خواهد داشت كه تو را درگیر دردسرهای تازه‌ای می‌كند.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : بیش از حد تحت تاثیر حرفهای این و آن قرار می‌گیری. باید به جای احساسات، عقل و منطق خود را ملاك قرار دهی و با خردمندی تصمیم بگیری به نحوی كه اساسی و جدی باشد.

توصیه های اجتماعی : با خوش‌بینی روزت را شروع كن. در این صورت هم با انرژی مثبت به كارهایت می‌پردازی و هم به اطرافیانت انرژی می‌دهی.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به سود مالی می‌رسی كه قابل توجه است. شاید بخواهی آنرا برای خود و دوستانت خرج كنی، اما تصمیم عاقلانه‌تر این است كه به فكر آینده‌ات باشی و آنرا پس انداز كنی. گاهی اوقات مقداری پس انداز می‌تواند برای روزهای سخت مفید باشد.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : هر چیزی كه می‌درخشد و برق می‌زند كه طلا نیست. باید مراقب باشی و فریب ظواهر را نخوری. باید هوشیار باشی تا بتوانی در این بازار آشفته حقیقت را از دروغ تشخیص دهی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : دچار بحران اقتصادی می‌شوی و چاره‌ای جز مدارا و صبر كردن نداری. بهتر است منتظر بمانی تا این طوفان رد شود و بعد به فكر چاره باشی چون تلاش كردن در زمان وقوع بحران كمكی نخواهد كرد.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : با داشتن یك رابطه دوستانه، احساس امنیت بیشتری خواهی كرد و باید برای پابرجا بودن این رابطه تلاشی كنی.

توصیه های اجتماعی : بدست آوردن دل دیگران به تو شادی توام با آرامش و رضایت خاطر خواهد داد و همین امر می‌تواند اوضاع زندگیت را بهتر كند.

توصیه های سلامتی : خشم و عصبانیت تو نه تنها به درست شدن مسائل پیچیده كمكی نمی‌كند، بلكه آن را به معضل و مشكل بزرگتری تبدیل خواهد كرد. شاید یك مسافرت و دوری از مشكلات بتواند، آرامش از دست رفته را به تو بازگرداند تا بتوانی بهتر و درست‌تر تصمیم بگیری.

توصیه های اقتصادی : كارها و برنامه‌های جدید برای خود هزینه‌ای جداگانه دارد. فكر این هزینه‌ها را باید كرد تا دچار خسارت یا زیان نشد. طوری باید عمل كرد كه وقتی هزینه می‌كنی بتوانی فایده لازم را از آن برده باشی.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : در شرایط تازه‌ای قرار می‌گیری كه باید دست به انتخاب جدیدی بزنی. همیشه عاقبت كار را در نظر بگیر و دست به عمل بزن و گرنه ضرر می‌كنی.

توصیه های اجتماعی : یك نفر به رفتار تو چشم دوخته. باید او را خوشحال كنی چون با شاد كردن دلی تا مدتها با خاطره شیرین آن زندگی می‌كنی. خاطرات شیرین بهترین پشتوانه ماست.

توصیه های سلامتی : با كمی ورزش و توجه به خوردن و نوشیدنت می‌توانی سلامتی‌ات را تضمین كنی.

توصیه های اقتصادی : یك حادثه موجب می‌شود تا برنامه‌ای را هرچه زودتر تمام كرده و به سودش برسی. اما مراقب باش كه آنرا راحت و بی‌حساب خرج نكنی.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : فقط یك دوست یا یك شریك برای تو كافی است. اگر یك شریك سالم یا یك دوست واقعی پیدا شود، بقیه مسائل حل خواهد شد. به آینده باید امیدوار بود.

توصیه های اجتماعی : حوادث و اتفاقات مهم و تعیین كننده‌ای در راه است. به زودی خبری به تو می‌رسد كه برایت اهمیت خاصی دارد. در منزل یكی از دوستان یا اقوام نزدیك خبرهای خوشی در جریان است كه همین روزها مطلع می‌شوی.

توصیه های سلامتی : برای حفظ سلامتی‌ات توصیه می‌كنم هر روز دست كم 5 تا 9 وعده از سبزیجات، انواع سالاد و میوه‌جات مصرف كنی. با انجام این كار مواد مغذی و ویتامین‌دار را به بدنت می‌رسانی.

توصیه های اقتصادی : قول و قرار كاری مهمی به دلایلی بهم می‌خورد و تو از این بابت حسابی دلخور می‌شوی. بدقولی و یا سهل‌انگاری یکی از نزدیکان ضررهایی را متوجه تو خواهد کرد.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : با فردی برخورد می‌كنی كه می‌تواند مسیر زندگیت را تغییر دهد. این به تو و انتخابت وابسته است كه این تغییر زندگیت مثبت است یا منفی.

توصیه های اجتماعی : به زودی در یک آزمون و یا رقابت شرکت می‌كنی كه در آن موفق می‌شوی. همین روزها باید از یک و یا چند میهمان پذیرایی کنی.

توصیه های سلامتی : انواع روابط بر سلامتی افراد تاثیر می‌گذارد. روابط خوب تو را خوشحال می‌كند و احتمال افسردگی را كاهش می‌دهد و برعكس روابط نامطلوب تنش‌زا بوده و می‌تواند به اختلالات ناشی از استرس منتهی شود. به ایجاد رابطه سالم با اطرافیت فكر كن.

توصیه های اقتصادی : از وارد شدن به محدوده‌هایی که در آن تجربه نداری، خودداری کن. یک معامله به نفع تو تمام خواهد شد. به زودی نتیجه برنامه یا كاری كه برایش زحمت کشیده بودی را می‌بینی. باید نگرانیهارا از خود دور کنی، آن وقت چهره آینده را صاف و روشن می‌بینی.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : اگر از نظر احساسی شكست خورد‌ه‌ای، دلیل نمی‌شود كه این تجربه دوباره تكرار شود. باید قدر خودت را بدانی و نگرانی و استرس را از خود دور كنی و امیدوار باشی.

توصیه های اجتماعی : یک آرزوی بزرگ و از نظر خودت دور از دسترس، محقق می‌شود. به یک مسافرت شیرین می‌روی و با آشنایی‌های تازه، روحیه‌ات عوض می‌شود.

توصیه های سلامتی : از گوشت قرمز پرهیز كن و جایگزین مناسبی برایش درنظر بگیر چون ممكن است سلامتی‌ات را به خطر بیندازد.

توصیه های اقتصادی : اگر به فكر درآمد بیشتر هستی باید سخت تلاش كنی تا به سطح بالاتری از شغل یا تحصیلت برسی. در این صورت می‌توان آینده مالیت را تضمین كرد.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : تو در بین دوستانت محبوب هستی. این مساله‌ای آشكار است و خودت هم آن را می‌دانی. اما همین محبوبیت، حسادت‌هایی را برمی‌انگیزد. پس باید مراقب باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : با مشكلات عاطفی روبرو می‌شوی. از طرفی رفتارهای خشك و خشنت، از تو چهره نامطلوبی می‌سازد و او را فراری می‌دهد. درست است كه مشكلاتی با هم دارید اما این دلیل نمی‌شود كه خودت را ببازی و اخم كنی.

توصیه های اجتماعی : كسی كه دیگران را شاد می‌كند، خود از شادی بزرگتری برخوردار می‌شود. بهتر است گره از ابروها باز كنی چون زندگی با این روحیه میانه بهتری دارد.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : پس از یك هفته آرامش و مساعد بودن اوضاع اقتصادی، شرایط تغییر كرده و طوفانی از راه می‌رسد. باید بر اعصابت مسلط باشی تا بتوانی به راحتی از این بحران كوتاه‌مدت عبور كنی.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : حتی‌الامكان از بحث و جدل بی‌فایده با او دوری كن چون سرانجام این دوستی روشن نیست و تو با بحث و جنجال فقط عمر خود را هدر می‌دهی. بهتر است به فكر آینده‌ات باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : مشكلاتی در وضعیت اقتصادی تو پیش می‌آید كه تو را عصبی و پرخاشگر می‌كند. باید صبر و تحملت را بیشتر كنی و بكوشی تا با دوراندیشی و تدبیر، این وضعیت را برطرف سازی. این مشكل هم حل خواهد شد و تو باید از حالا به فكر برنامه‌های آینده‌ات باشی.

فال روز یکشنبه 19 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : از نظر عاطفی خود را در موقعیت دشواری می‌بینی. در این باره باید خوب اندیشید و از تصمیم‌های عجولانه پرهیز كرد.

توصیه های اجتماعی : مسافرتی پیش رو داری. از این فرصت باید استفاده كرد و آن را از دست نداد.

توصیه های سلامتی : این تنبلی را باید كنار گذاشت. تنبلی یك بیماری یا عادت منحوس است كه به مرور اراده آدمی را تضعیف می‌كند. با ورزش و تلاش سخت باید این تنبلی را از بین برد.

توصیه های اقتصادی : در مورد مسائل مالی باید همیشه دقت داشت و هوشیار بود. زیرا یك اشتباه كوچك با خود خسارتی مالی و اقتصادی را به همراه خواهد داشت كه تو را درگیر دردسرهای تازه‌ای می‌كند.

فال روزانه , فال یکشنبه 19 آذر 1396, فال 19 آذر ماه 96, فال روز 19 آذر 96, فال امروز , فال 19 آذر 96, فال امروز 19 آذر 96, فال 19/9/96, فال روز یکشنبه 19 آذر 96, فال 19 آذر ماه , فال یکشنبه 19/9/96, سرگرمی  , فال 96/9/19, فال یک شنبه 19 آذر 96, فال یک شنبه 19 آذر, فال روز یک شنبه 19 آذر 96, فال 1 شنبه 19 آذر 96, فال نوزدهم آذر 96, فال یکشنبه نوزدهم آذر 96, فال یکشنبه 19– 9 – 96, فال یکشنبه 96-9-19پست های مرتبط :
فال 18 آذر 96
فال 17 آذر 96
فال 16 آذر 96
فال قهوه
فال و طالع بینی از روی ستاره ها