منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 96/9/20


فال دوشنبه 20 آذر 96


فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : تا زمانی كه احساست را بیان نكنی، او نخواهد فهمید كه در درون و قلب تو چه می‌گذرد. باید عشق و علاقه را بدون تعارف و ملاحظه نثار كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو همیشه منتظر فرصتی بودی تا بتوانی شرایط اقتصادی‌ات را تغییر دهی و به كارهای عقب مانده‌ات برسی. این زمان در اختیار تو قرار دارد پس دیگر نباید فرصت را از دست داد.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : خویشتنداری و صبر لازم است. باید حوصله به خرج دهی تا این وضعیت تغییر كند. دست به كاری نزن كه عاقبت روشنی ندارد. در این صورت دچار شكست و ناكامی می‌شوی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : دوران پرتنش و اضطرابی فرامی‌رسد. اما كسی كه ریشه در اعماق خاك داشته باشد، از طوفان نمی‌ترسد. به زودی اوضاع اقتصادیت دوباره روبراه می‌شود فقط باید استقامت داشته باشی و به خودت اعتماد كنی.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : كسی هست كه تو را می‌فهمد و درك می‌كند. اما تو بی‌تفاوت نسبت به دیگران سرت به كارهایت گرم است و به خیال خودت راحت و خوشحالی. بهتر است دقیق‌تر به اطرافت نگاه كنی. فرصت‌ها همیشه منتظر تو نمی‌مانند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : قدرت آنرا داری كه به آرزوهای خود عمل كرده یا وعده‌هایی را كه داده بودی تحقق بخشی. پس اگر به موفقیت و سود نرسی نه از شرایط است و نه سایر چیزها، بلكه از همت توست.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : تو از تعهد دوری می‌كنی چون فكر می‌كنی تو را درگیر می‌كند و یا از گیر افتادن می‌ترسی اما باید قبول كنی این بخشی از زندگی است كه می‌تواند شیرین هم باشد. باید این افكار را از ذهنت بیرون كنی و نسبت به دوستانت احساس مسئولیت بیشتری داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : كسی با ارسال هدیه‌ای به تو ابراز علاقه می‌كند. وقتی این ابراز علاقه متقابل باشد، دوستی‌های شیرین و شادی آفرینی شكل می‌گیرد. بدون این دوستی‌ها زندگی سرد و بی‌روح می‌شود.

توصیه های سلامتی : تو فردی فعال هستی برای دوری از این كسالت روزانه می‌توانی هر نوع ورزشی را انجام دهی، اما شاید بهتر باشد اسكی، شنا و امثال این ورزش را برای شادابی و طراوت خود انتخاب كنی.

توصیه های اقتصادی : سعی كن همیشه برای خود پس‌اندازی داشته باشی. هیچ كاری راحت‌تر از پول خرج كردن نیست. باید آینده نگر بود و فكر روزهایی را كرد كه مشكلات متعددی به زندگی هجوم می‌آورد.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : باید نسبت به آینده‌ات مطمئن باشی. لزومی ندارد كه همیشه دیگران این تضمین را به تو بدهند كه همه چیز درست و روبراه است! وقتی خودت در مورد انتخابت یقین داشته باشی و با خود صادقانه رفتار كنی، كافی است و حالا این تو هستی كه به خودت روحیه می‌دهی.

توصیه های اجتماعی : یك موفقیت كوچك هم كافی است تا این فضا را عوض كرده و دوباره تو را سرحال و شادمان كند. می‌توانی از این موفقیت كوچك نردبانی بسازی برای رشد و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ.

توصیه های سلامتی : با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یك مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو كمك كند.

توصیه های اقتصادی : در خرج كردن پول كمی متعادل باش. آنقدر خرج می‌كنی كه كم می‌آوری، در صورتی كه بیشتر مخارج در اصل غیرضروری بوده. باید كمی صرفه‌جویی كنی.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : اطرافیانت به تو سفارش می‌كنند كه بهترین راه را انتخاب كنی اما تو همچنان لجباز و یك‌دنده‌ای!! به چه قیمتی می‌خواهی حرفت به كرسی بنشیند؟!

توصیه های اجتماعی : وضعیتی پیش می‌آید تا بتوانی یك یا چند تن از دوستان قدیمی را كه مدتی از آنها بی‌خبر بودی، ملاقات كنی. فكر یك سفر مدتی است ذهنت را به خود مشغول كرده. به زودی مقدمات آن فراهم می‌شود.

توصیه های سلامتی : باید در آرامش به خوردن غذا مشغول باشی چون داشتن استرس و یا كار پرمشغله و راه رفتن در هنگام غذا خوردن، نه تنها هیچ نفعی برایت ندارد بلكه ممكن است سلامتی‌ات به خطر بیفتند.

توصیه های اقتصادی : تو هم مثل دیگران آرزوی موقعیت اقتصادی بهتر را داری اما در این معامله، آنها خواسته‌های زیادی از تو دارند و تو نمی‌توانی به تنهایی به یك به یك آنها پاسخ دهی پس بهتر است به جای قبول همه كارها با هم یك یا دو قسمت را به دست گیری تا از بتوانی جوابگو باشی.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : در روابط‌تان مراقب باشید. تو فرد خاكی و راحتی هستی، اما ممكن است اطرافیان اینطور استنباط نكنند و از روی حسادت و یا به هر دلیلی برایت دردسرهایی درست كنند.

توصیه های اجتماعی : به زودی شاهد بعضی تغییرات هیجان انگیز و مثبت در زندگی‌ات خواهی شد. به مسافرتی دعوت میشوی كه خاطرات شیرینی برایت دربر دارد.

توصیه های سلامتی : اگر بیش از حد احساس استرس می‌كنی شاید به ایجاد تغییراتی در نوع زندگی و یا شیوه برخوردت با استرس نیازمندی. بهتر است بین وظایف كاری، مسئولیت‌ها و اوقات فراغتت تعادل برقرار كنی.

توصیه های اقتصادی : پس از مدتی ركود اقتصادی دوباره اوضاع روبراه می‌شود و پول نسبتا خوبی بدست می‌آوری. به زودی مقداری پول از دست می‌دهی اما نگران كننده نیست.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : دوستی كه با تو سر ناسازگاری داشته پشیمان شده و به فكر جبران رفتارش است. بهتر است تو هم او را ببخشی و مسائل گذشته را پیش نكشی.

توصیه های اجتماعی : بزودی از یک کار و یا خوش قلبی‌ات نتیجه می‌گیری. هدایا و یا مقداری پول به دستت می‌رسد كه باعث خوشحالی‌ات می‌شود.

توصیه های سلامتی : باید از تازه‌ترین سبزیجات و میوه‌ها استفاده كنی و از جایی خرید كنی كه مواد غذایی‌اش سالم و تازه باشد. نوع مواد غذایی كه مصرف می‌كنیم با سلامتی بدن رابطه مستقیم و بسیار نزدیكی دارد.

توصیه های اقتصادی : مراقب اعمال و رفتارت باش. كوچكترین خطا می‌تواند برای تو توبیخ مالی به همراه خواهد داشت.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : باید همیشه امیدوار و سرشار از انرژی بود. این انرژی مثبت و نیرومند به تو این امكان را می‌دهد تا از موانع عبور كنی و به هدفت برسی. هرگز هدفت را فراموش نكن.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : همیشه بادها موافق نیستند پس مراقب دخل و خرجت باش.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : از طرف كسی برای تو پیغام یا نامه‌ای می‌رسد كه تو فكرش را هم نمی‌كردی. تو آنقدر درگیر مسائلت هستی كه متوجه پیرامون خود نمی‌شوی و بعضا، كسانی كه دوستت دارند را نمی‌بینی. این اتفاق باید تو را نسبت به آینده امیدوار كند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : باید در كارهای سخت اراده‌ای قوی و استوار داشته باشی. باید با تغییر اوضاع نابسامان مالی، به اطرافیانت نشان دهی، این تو هستی كه قادر به انجام اعمالی شگفت‌انگیز می‌شوی.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : عشق و دوست داشتن باید در اعماق وجود آدمی جای گیرد. در غیر اینصورت به رفتاری ریاكارانه منجر خواهد شد كه به خود و دیگران لطمه می‌زند. خلوص در عشق حرف اول را می‌زند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : شرایط اقتصادی تو به جایی می‌رسد كه ذهنت را آشفته می‌كند. باید بر این آشفتگی غلبه كرد و اجازه نداد كه موج حوادث تو را با خود ببرد. باید با اعتماد به نفس و توانایی كه در تو وجود دارد به این مشكلات پایان دهی.

فال روز دوشنبه 20 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : در قلمرو عشق و روابط عاطفی، تحول مهمی اتفاق می‌افتد كه برای تو تعیین كننده خواهد بود. البته هر تحول یا حادثه‌ای در قلمرو عشق و دوستی تاثیرگذار و تعیین كننده خواهد بود. نسبت به این تحول خوش‌بین باش.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : یك سهل‌انگاری كوچك مالی، تو را دچار دردسر های متعددی خواهد كرد. در این میان نمی‌توان كسی را مقصر معرفی كرد چون منشاء اصلی آن خود تو بوده‌ای. پس از آن باید برای آینده درس‌های مهمی گرفت.

فال روزانه , فال دوشنبه 20 آذر 1396, فال 20 آذر ماه 96, فال روز 20 آذر 96, فال امروز , فال بیستم آذر 96, فال امروز 20 آذر 96, فال 20/9/96, فال روز 20 آذر, فال روز دوشنبه 20 آذر 96, فال 20 آذر ماه , فال دوشنبه 20/9/96 , سرگرمی , 20/9/96 , فال 96/9/20, فال دو شنبه بیستم آذر 96, فال دو شنبه 20 آذر, فال روز 2 شنبه 20 آذر 96, فال 2 شنبه 20 آذر 96, فال روز 2شنبه 20 آذر 96, فال 2 شنبه 20 آذر 96, فال 20 - 9- 96, فال 96 – 9 – 20پست های مرتبط :
فال 19 آذر 96
فال 18 آذر 96
فال 17 آذر 96
فال گلبرگ
فال فصل ها و رنگ ها