منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمیفال 96/9/22


فال چهارشنبه 22 آذر 96


فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : خودت را دست كم می‌گیری و فكر می‌كنی او دور از دسترس توست به همین دلیل با یاس و سرخوردگی خودت را مخفی می‌كنی و كناره می‌گیری، در صورتی كه اینطور نیست و می‌توانی با یك گفتگوی صمیمانه و جدی او را از احساست مطلع كنی و نتیجه مثبتش را ببینی.

توصیه های اجتماعی : به زودی ابرهای تیره از آسمان زندگی‌ات بیرون می‌رود و همه چیز روبراه می‌شود. هفته ای شاد و پر از موفقیت در انتظار توست. برای بهتر شدن روحیه‌ات پیشنهاد می‌كنم اواخر هفته به سفر کوتاهی بروی.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو به دنبال موقعیتی هستی تا تغییری در روند مالی خود ایجاد كنی ولی بهتر است قبل از شروع هر کاری، جوانب آن را بسنجی و به دقت بررسی كنی.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : به هر كس نمی‌توان اعتماد كرد. مردمانی هستند كه هر روز به رنگ تازه‌ای درمی‌آیند و از اعتماد تو سوء استفاده خواهند كرد. باید هوشیار باشی و فریب ظاهر كسی را نخوری.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : باید این روزها مراقب سلامتی‌ات باشی. عصبانی شدن به غیر از مشكلات جسمی مثل سردرد، معده درد و ... می‌تواند پیامدهای روحی نیز داشته باشد. ممكن است با بحران‌های مادی و یا عاطفی روبرو شوی و آرامشت را از دست بدهی.

توصیه های اقتصادی : باید آرامش خود را حفظ كنی. اگر با فكر و دوراندیشی خرج نكنی دچار بحران مالی خواهی شد. باید از شتابزدگی پرهیز كنی چون موقعیتی در انتظار توست كه آینده مالیت را تضمین می‌كند.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : این تردیدهای توست كه اراده‌ات را ضعیف كرده و باعث می‌شود تا فرصتهای مهمی را از دست بدهی. پس این تردیدها را باید از خودت دور كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : دچار ركود اقتصادی شده‌ای. احتیاجی به خشم و خروش نیست. بر اعصابت مسلط باش چون تو با خونسردی و عقلانیت بهتر میتوانی خود را از این تنگنا نجات داده و روزهای بهتری را تجربه كنی.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : در رابطه با دیگران خوش برخورد و مهربان هستی اما در رابطه با دوست، سخت‌گیر و خشن می‌شوی. باید علت این برخورد را بفهمی و رفتارت را عوض كنی چون دوست تو تكیه‌گاه توست.

توصیه های اجتماعی : تو این استعداد را داری كه احساسات خودت را متوازن كنی و زمانی كه به این ثبات احساسی برسی، احساس شادمانی و رضایت مضاعفی از زندگی خواهی داشت.

توصیه های سلامتی : برای دوری از هر نوع بیماری همیشه ورزش بهترین روش است اما به غیر از ورزش، خواب كافی برای تو ضروری است.

توصیه های اقتصادی : تو می‌توانی هم خیلی خسیس باشی و هم زیادی ولخرج كه هیچ كدام به دردت نمی‌خورد. باید متعادل و میانه‌رو باشی و درست خرج كنی تا با مشكلی روبرو نشوی.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : به جای قضاوت‌های خام و نپخته می‌توان كمی صبر كرد و حوصله به خرج داد تا بعضی مسائل روشن شود. در این صورت بهتر می‌توانی داوری كنی و یا حداقل از بعضی خطاها پیشگیری نمایی.

توصیه های اجتماعی : همیشه نباید منتظر باشیم تا دیگران به ما هدیه‌ای بدهند یا با كارهایشان ما را به وجد بیاورند. بعضی اوقات نیاز است كه خودمان این انرژی مثبت را بخود بدهیم.

توصیه های سلامتی : اگر می‌خواهی از سلامتی كامل خود مطمئن شوی می‌توانی با پیاده‌روی و خوردن غذای سالم و 7 لیوان آب در روز به نتیجه برسی.

توصیه های اقتصادی : اعتدال و میانه‌روی را باید در همه جا در نظر داشت. از نظر اقتصادی باید دوراندیش بود و حساب همه كارها را داشت. كسی كه ریسك می‌كند باید منتظر عواقب آن هم باشد.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : باید تكلیفت را با او روشن كنی. باید صریح و بی‌پروا برخورد كنی تا این نقاب‌ها برداشته شود و در روشنایی بتوانید همدیگر را ببینید و قضاوت درستی از هم داشته باشید.

توصیه های اجتماعی : اتفاقات شیرینی در راه است. به زودی كارت رونق می‌گیرد و پیشنهادهای تازه و نان و آبداری به تو خواهد شد.

توصیه های سلامتی : یك مشكل و نگرانی مدتی اعصابت را متشنج خواهد كرد. سعی كن در برخورد با آن حساس و زودرنج نباشی. این روزها باید كاملأ بر اعصابت مسلط باشی و با آرامش سعی كنی آنرا برطرف سازی.

توصیه های اقتصادی : این زمین خوردن یك هشدار كوچك بود! باید از آن عبرت بگیری و این ضرر را در جای دیگری جبران كنی.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : عشق وقتی سلطه خود را برعقل و فكر كسی بیاندازد به اصطلاح می‌گویند او را كور كرده. البته اگر عشق، عشق باشد، كوری‌اش نوعی روشنایی است و نباید از آن ترسید.

توصیه های اجتماعی : امروز خبرهای خوبی می‌شنوی. یک دیدار غیرمنتظره خواهی داشت. به یک مسافرت دعوت می‌شوی نباید آنرا رد كنی چون رفتن به سفر روحیه‌ات را بهتر می‌كند.

توصیه های سلامتی : استفاده بیش از حد از هر چیزی نوعی اعتیاد به حساب می‌آید حالا كار، خوراكی، سیگار یا ... بهتر است در هر هیچ چیز زیاده‌روی نكنی چون سلامتی‌ات را مستقیما به خطر می‌اندازد.

توصیه های اقتصادی : مسائل كاری و اقتصادی مسائل جدی هستند كه نباید در مورد آنها سهل‌انگاری كرد. پس با جدیت و وسواس همه چیز را بررسی كن تا متحمل ضرر نشوی.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : باید نسبت به مقاصد اصلی طرف مقابل خود اطمینان پیدا كنی. با چشم بسته نمی‌توان حركت كرد و تنها به خوش‌بینی اكتفا نمود. نسبت به افراد باید شناختی دقیق و واقعی داشت.

توصیه های اجتماعی : تغییرات مثبتی در امور روزانه‌ات پیش خواهد آمد و برخی نگرانی‌هایت را از بین می‌برد. باید همیشه امیدوار باشی و به خودت روحیه بدهی، در این صورت انرژی زیادی در تو بوجود می‌آید كه همین حوادث اطرافت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

توصیه های سلامتی : لمس كردن و یا بوئیدن گلها می‌تواند به تو آرامش بدهد چون باعث كاهش تنش عضلانی می‌شود. از آنجایی كه تنش و اضطراب مبنای بسیاری از اختلالات روانی و جسمی هستند، مثل فشار خون بالا، افسردگی، بیماری قلبی و سرطان، بنابراین تو به راحتی می‌توانی از شفابخشی گلها استفاده كنی.

توصیه های اقتصادی : یک تعهد مالی به سررسید خود نزدیک می‌شود. خوش قولی و انجام به موقع این تعهدات اعتبارت را پیش دیگران چندین برابر می‌كند. مسئولیت اعمال و تعهداتی كه می‌دهی را به گردن بگیر و از خودت سلب مسئولیت نكن.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : سعی كن تا جایی كه می‌توانی از بحث‌های بیهوده و دردسرآفرین دوری كنی چون تو را در شرایط تشنج و آشفتگی قرار می‌دهد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : باید جدا از استرس و آشفتگی روحی جلوگیری كنی. در حال حاضر نیاز داری كه استراحت كنی و آرامش داشته باشی.

توصیه های اقتصادی : اوضاع اقتصادی تو ثابت است و تغییر چندانی ندارد پس به اندازه خرج كن كه دچار بحران نشوی.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : یك هدیه كوچك می‌تواند گره‌گشای مشكل بزرگی باشد، مشروط بر اینكه از روی عشق و محبت باشد. در واقع این محبت و دوستی است كه حلال مشكلات بوده و خارها را به گل تبدیل می‌كند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو قدرت و توان بهبود شرایط اقتصادی خود را داری فقط نباید بترسی. باید به خود و استعدادهایت اعتماد داشته باشی. از قدیم گفته‌اند ترس برادر مرگ است.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : كسی كه تو را دوست دارد برایت نقشه‌های زیادی می‌كشد اما تا می‌خواهد كه آنها را عملی كند با رفتار پیچیده تو، پشیمان می‌شود. بهتر است كمی در برخوردت مراقب باشی و ملاحظه موقعیت‌ها را بكنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نباید نگران مشكلات مالی‌ات باشی. اراده، پشتكار و استعداد تو می‌تواند تمام مشكلات را براحتی از سر راه بردارد.

فال روز چهارشنبه 22 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : به نظر می‌رسد اوضاع عاطفی تو مساعد نباشد. روابط با یكی از دوستان نه تنها بهبود نیافته كه روز به روز بدتر می‌شود و همین اثر منفی بر تو گذاشته است. باید كاری كرد كه روزگار هجران دوباره به وصل متصل شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : همچنان فرصت‌های خوب مالی می‌آید و می‌رود اما تو سر در پی رویاهای خود داشته و نسبت به آنها بی‌توجه می‌مانی. كسی كه چنین فرصت‌هایی را از دست می‌دهد جز پشیمانی حاصلی نخواهد داشت.

فال روزانه , فال چهارشنبه 22 آذر 1396, فال 22 آذر 96, فال روز 22 آذر 96, فال امروز , فال بیست و دوم آذر 96, فال امروز 22 آذر 96, فال 22/9/96, فال روز 22 آذر, فال روز چهارشنبه 22 آذر 96, فال 22 آذر ماه , فال چهارشنبه 22/9/96, سرگرمی , 22/9/96, فال 96/9/22, فال چهارشنبه 22 آذر 96, فال چهارشنبه 22 آذر, فال روز چهارشنبه 22 آذر 96, فال 4 شنبه 22 آذر 96, فال روز 4 شنبه بیست و دوم آذر 96, فال 4شنبه 22 آذر 96, فال 22-9-96, فال 96-9-22پست های مرتبط :
فال 21 آذر 96
فال 20 آذر 96
فال 19 آذر 96
فال حافظ
فال و طالع بینی از روی ستاره ها