منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 96/9/26


فال
یکشنبه 26 آذر 96


فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : باید با آغوش باز و روی گشاده با دوست و یا همسرت برخورد كنی. هیچ كس نیست كه عیب و یا ایرادی نداشته باشد. این مسئله در مورد خود تو هم صادق است. باید با گذشت از بعضی عیبها چشم‌پوشی كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : آینده بهتری در انتظار توست. فشار كار و مشكلات متعدد اقتصادی این روزها تو را به شدت گرفتار كرده است. اما این وضعیت پایدار و ثابت نخواهد ماند.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : تو فقط به فكر منافع و خواسته‌های خودت هستی و انتظارداری كه او هم بدون چون و چرا و با قربون صدقه همه چیز را بپذیرد. بهتر است او را هم به حساب بیاوری و كمی برایش ارزش و احترام قائل باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : پیشنهادی كاری و یا تحصیلی مطرح می‌شود كه ظاهرا در آینده سود مالی خوبی برایت خواهد داشت. بهتر است از اول شرایط و توقعاتت را مطرح كنی تا بعدها مشكلی پیش نیاید.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : در پی تفاهمی كه ایجاد می‌شود روزهای خوشی را تجربه خواهی كرد. در سایه عشق و همدلی، می‌توان زندگی شیرینی را تجربه كرد. این شیرینی را نباید به هیچ قیمتی تلخ كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به رغم تلاشهایی كه می‌كنی، به نظر می‌رسد هیچ تغییر تازه‌ای در وضعیت اقتصادیت ایجاد نشده‌است. تغییرات اساسی و كیفی پس از یك مرحله طولانی رخ خواهد داد. پس باید راهت را ادامه دهی و ثابت قدم باشی.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : در سایه یك رفاقت و دوستی خوب و صمیمانه می‌توان سال‌ها آرامش داشت و خوش بود. مواظب باش با بی‌توجهی و سربه‌هوایی‌ات این موقعیت را از خودت نگیری.

توصیه های اجتماعی : با حركت و پویایی وجودی، تو همیشه در حال انجام دادن كار تازه‌ای هستی. این مساله زندگی تو را از حالت یكنواخت و كسل‌كننده درمی‌آورد و تنوع را به زندگیت برمی‌گرداند.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش و قدر آن را بدان. به جای تخریب بدن سالم و تندرستت، باید از آن مراقبت كنی.

توصیه های اقتصادی : پس از این بحران، وضعیت مادی تو بهبود خواهد یافت. گرچه تا آن زمان هنوز راه درازی در پیش خواهد بود اما مطمئن باش كه آینده درخشانی در انتظار توست و به آن دست خواهی یافت.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : چراغ یك رابطه در حال خاموشی است! اگر به فریاد آن نرسی به زودی به تقویم خاطرات گذشته می‌پیوندد. برای حفظ روابط باید به آنها بهاء داد و برایشان وقت صرف كرد.

توصیه های اجتماعی : نگرانی‌ها از تو دور شده. دوباره باید به دیدار دوستان بروی و تفریح و شادمانی كنی.

توصیه های سلامتی : ممكن است تغییرات هوا كمی تو را دچار مشكل كند پس مراقب سلامتی‌ات باش.

توصیه های اقتصادی : شرایط در مجموع به نفع توست. به جای آنكه اجازه دهی وسواس‌های بیهوده بهترین وقت‌های تو را تلف كنند، باید با اراده‌ای قوی به این راه ادامه دهی.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : باید ناراحتی و اختلافات را با گفتگو حل كرد. اگر هیچ وقت در موردش صحبت نشود بعدا دچار ضرر می‌شوی. با یك گفتگوی دوستانه و صمیمی می‌توانید مشكلات و سوء تفاهم‌ها را حل كنید.

توصیه های اجتماعی : این روزهای دیدارهای غیرمترقبه و پیش‌بینی نشده‌ای داری. به زودی شانس در خانه تو را خواهد زد.

توصیه های سلامتی : در این هفته به خاطر موضوعی پیش‌بینی نشده جنب و جوش و فعالیت‌ات بیشتر می‌شود و به طور كلی روزهای شلوغ و تا حدی كلافه كننده در پیش داری. یك ناراحتی جسمی كه مدتی تو و یا یكی از نزدیكانت را آزار می‌داد، برطرف می‌شود.

توصیه های اقتصادی : همه چیز برای بدست آورد یك سود مالی خوب مهیاست اما این به تو بستگی دارد كه چه راهی را برای رسیدن به این پول انتخاب می‌كنی.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : كمی به احساسات و عواطف دیگران احترام بگذار. زمانی كه با تو صحبت می‌كند، حتی اگر واقعا حواست پرت است سعی كن با جملاتی به او نشان دهی كه مثلا توجه كافی را داری. حداقل اینطوری او بین تو با دیوار فرق می‌گذارد.

توصیه های اجتماعی : یك نفر از راه دور یا از اقوام دور منتظر خبرهای خوبی از توست. به زودی روزهای آفتابی و گرمی برایت شروع خواهد شد. به هر حال این روزها روی خط شانس هستی.

توصیه های سلامتی : برای داشتن روحی آرام و بدنی سالم نیاز است محیط كار یا خانه را آرام و خوشایند كنی. در این صورت در زمان كار و یا استراحت و تفریح آرامش خواهی داشت.

توصیه های اقتصادی : این خیلی خوب است كه تو بخشنده هستی و به دیگران از نظر مالی كمك می‌كنی، ولی نباید جوگیر شوی و همه پس‌اندازت را بدهی، چون زمان بی‌پولی كسی مثل تو در اطرافت نیست.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : پیشنهادات تازه‌ای مطرح می‌شود كه باید هر كدام را جداگانه مورد مطالعه قرار داد و سپس تصمیم گرفت. به آینده اگر فكر كنی می‌توانی تصمیمات بهتری گرفته و نسبت به آنها اطمینان بیشتری داشته باشی.

توصیه های اجتماعی : به زودی هدایا و یا سوغاتی‌هایی به دستت خواهد رسید. در یک میهمانی خبرهای امیدواركننده و خوبی خواهی شنید.

توصیه های سلامتی : نحوه زندگی و نوع غذایی كه مصرف می‌كنی رابطه مستقیمی با سیستم عصبی‌ات دارد. هرچه محیط اطرافت را آرام و تغذیه‌ای سالم داشته باشی، استرس و اضطراب و در نتیجه بیماری از تو دور می‌شود.

توصیه های اقتصادی : یک قرارداد و یا قول و قراری که برای تو اهمیت زیادی دارد، بهم خواهد خورد. تغییراتی در وضعیت مسکن و یا کارت پیش خواهد آمد. بعضی قول و قرارهایت را فراموش نکن چون در غیر این صورت تو بیشتر از اطرافیان ضرر خواهی كرد.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : همه درها را نمی‌توان با كلیدهای عاطفی باز كرد. شاید با این كلید بتوان دریچه قلبها را گشود و به آنها راه یافت اما مغزها و عقل‌ها كلید دیگری می‌طلبد و با احساسات كار درست نمی‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : به وزن و تناسب اندامت اهمیت بده. داشتن یك رژیم غذایی و برنامه دقیق ورزش برای تو مهم است.

توصیه های اقتصادی : به دنبال یك ارتقاء شغلی، مبلغی دریافت می‌كنی كه قسمتی از مشكلات مالی‌ات را پوشش می‌دهد.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : به محض دیدن یك رویكرد عاطفی یا یك برخورد از طرف دوستت كه مخالف با تصورات تو باشد، مثل برق از جا می‌پری و عكس‌العمل‌های نامناسب نشان می‌دهی. باید در برابر حوادث انعطاف داشت و خود را با زمانه هماهنگ كرد.

توصیه های اجتماعی : پیشنهاد یك سفر بسیار عالی به تو می‌شود پس موقعیت را از دست نده و با این سفر روحیه‌ات را تقویت كن.

توصیه های سلامتی : احساس خستگی و افسردگی می‌كنی. باید یك مرخصی كوتاه گرفت و در كنار خانواده بود.

توصیه های اقتصادی : این روزها آنچنان اوضاع مالی‌ات روبراه است كه آرزو می‌كنی هیچ تغییری به وجود نیاید. اما تغییرات لازمه زندگی و پیشرفت است و خود را باید برای آن آماده كرد.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : پیشنهادی مطرح می‌شود كه فریبنده است. دراین‌باره باید خوب اندیشید و سپس تصمیم گرفت. از ریسك كردن در زندگی نباید ترسید فقط باید احتیاط لازم را رعایت كنی و به شناخت كامل از او برسی.

توصیه های اجتماعی : در خودت انرژی زیادی احساس می‌كنی كه تازگی دارد. بهتر است در اینگونه مواقع كاری بكن كه از انجام دادنش لذت می‌بری. به اینصورت روز خوب و شادی خواهی داشت.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : بعضی از آرزوهای مادی تو در حال تحقق است. دراین‌باره نباید شتاب‌زده بود. سعی كن با استفاده از استعدادها و توانایی‌هایت خودت آرزوهایت را برآورده سازی.

فال روز یکشنبه 26 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : ...

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : در شرایط كنونی، صبر و خویشتنداری بهترین راه حل است. باید برای مسائل اقتصادی خود برنامه‌ریزی علمی و دقیقی داشته باشی تا دچار بحران نگردی. این كار با عجله و شتابزدگی جور در نمی‌آید.

فال روزانه , فال یکشنبه 26 آذر 1396, فال 26 آذر ماه 96, فال روز 26 آذر 96, فال امروز , فال 26 آذر 96, فال امروز 26 آذر 96, فال 26/9/96, فال روز یکشنبه 26 آذر 96, فال 26 آذر ماه , فال یکشنبه 26/9/96, سرگرمی  , فال 96/9/26, فال یک شنبه 26 آذر 96, فال یک شنبه 26 آذر, فال روز یک شنبه 26 آذر 96, فال 1 شنبه 26 آذر 96, فال بیست و ششم آذر 96, فال یکشنبه بیست و ششم آذر 96, فال یکشنبه 26– 9 – 96, فال یکشنبه 96-9-26پست های مرتبط :
فال 25 آذر 96
فال 23 آذر 96
فال 22 آذر 96
فال مد
فال با ستاره شناسی چینی
فال شمع