منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 28/9/96


فال سه شنبه 28 آذر 96


فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : مسائلی در زندگی عاطفی‌ات پیش می‌آید كه پیش‌بینی‌های تو را تا حدودی دچار تغییر می‌كند. باید به خودت اعتماد داشته باشی و به دنبال كسی بگردی كه در حد و اندازه تو باشد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : وقت خود را صرف پیدا كردن راهی برای تغییر و بهبود وضعیت اقتصادیت كن. در این زمینه بهتر است با شخصی كه تجربه لازم را دارد مشورت كنی. با تلاش و كوشش می‌توانی به موفقیت‌های مالی زیادی برسی فقط باید هشیار باشی.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : اگر متاهل هستی روابط تو با همسرت بسیار ایده‌آل و خوب خواهد شد و اگر با كسی دوست هستی روابط حسنه است! با بعضی رفتارها و حرفهای خود نباید این رابطه را از بین برد. باید مراقب بود كه این چینی نازك عشق ضربه نخورد و نشكند!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : برای تحقق خواسته‌هایت به پشتوانه مالی و مادی نیاز داری. پس باید در درجه اول امكانات آن را فراهم ساخت و سپس دست به كار شد.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : كسی پیدا می‌شود كه تو را خواهد فهمید. در آغوش مهر و محبت او میتوانی خیالی آسوده داشته باشی و به آرامش برسی. برای رسیدن به این هدف باید انتظار كشید و بسیار صبور بود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو خود به تنهایی می‌توانی از پس مشكلات مالیت برآیی. فقط كافی است به خودت اطمینان داشته باشی و باور كنی كه در تو استعدادهای فراوانی نهفته است. اعتماد به نفس رمز موفقیت و پیشرفت توست.

فال رو سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : بی‌ملاحظه به دیگران اعتماد می‌كنی. شاید این كار نشانه حسن نیت تو باشد. اما باید مراقب بود كه دیگران از این رفتار سوء استفاده نكنند. چون همه نیت خوبی ندارند.

توصیه های اجتماعی : نامه یا خبری می‌رسد كه بسیار خوشحال كننده خواهد بود. زمان آن رسیده كه یاس و ناامیدی را از خود دور كنی و برای آینده خود را آماده سازی. روزهای بهتری در انتظار تو خواهد بود.

توصیه های سلامتی : این ناهماهنگی در خوردن غذا به سلامتی‌ات لطمه می‌زند و تو این را نمی‌دانی. قبل از اینكه لطمه بیشتری به بدنت بزنی برنامه غذایی‌ات را تغییر بده.

توصیه های اقتصادی : مطمئن باش هیچ اتفاق خارق‌العاده‌ای نخواهد افتاد. در واقع این تو هستی كه باید این بار سنگین مسئولیت‌ها را بر دوش گرفته و تا مقصد برسانی. در پایان پاداش غیرمنتظره‌ای دریافت خواهی كرد.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : خیلی چیزها احتیاج به توضیح و تغییر دارند. برای هر كاری باید دلیلی داشت، حتی اگر لازم نباشد دلیل را برای دیگران توضیح دهیم. ابهامی در ذهن یكی اطرفیانت هست كه باید برطرف شود.

توصیه های اجتماعی : یک مشکل که مدت چند ماه است تو را درگیرخود کرده است، به پایان می رسد و مزاحمت‌های آن دست از سرت برمی‌دارد. حالا رفتن به یك سفر كوتاه می‌تواند روحیه تو را عوض كند و با خاطرات خوبی از این سفر باز گردی.

توصیه های سلامتی : باید همزمان مراقب سلامتی روح و جسمت باشی چون هر كدام مكمل دیگریست.

توصیه های اقتصادی : برای انجام کاری ناچار می‌شوی بر فعالیتهایت بیفزائی. روزهای پرجنب و جوشی در پیش داری. مقداری پول به خاطر خرجهای پیش بینی نشده از دست می‌دهی.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : تا زمانی كه قلب خود را در خدمت عشق درنیاورده باشی، آزاد و رها هستی. اما وقتی در دام عشقی افتاد دیگر آزاد نیست و همین اسارت برای او بهترین آزادی است.

توصیه های اجتماعی : از راه دور خبر خوشی به تو می‌رسد. به زودی با شخصی آشنا می‌شوی كه نقش مهمی در زندگیت بازی خواهد کرد. به کمک یک دوست به خواسته قدیمی‌ات می‌رسی و از این دوستی فایده زیادی خواهی برد.

توصیه های سلامتی : فعالیت‌های سخت روزانه تو را خسته و درمانده كرده. باید كمی به خودت برسی و مراقب سلامتی‌ات باشی. اگر خودت را به طور مستمر تحت فشار شدید قرار دهی، به تنش و اضطراب هر چه بیشتر كمك كردی.

توصیه های اقتصادی : یك كار كوچك كه می‌تواند موفقیتی نسبی را فراهم كرده و سود ناچیزی را به وجود آورد بهتر از صدها كار ذهنی و توهم آلود است كه هیچ فایده‌ای ندارد و تنها تو را چند روز به خود مشغول می‌كند بی‌آنكه سودی برایت داشته باشد.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : وقتی كسی توجه تو را به خود جلب كرده باشد، چطور می‌توان رفتار سردی با او داشت؟! به خود اعتماد داشته باش و از آشكار كردن احساسات درونی‌ات نگران نباش.

توصیه های اجتماعی : یک پیشنهاد غیرمنتظره و تعجب‌آور می‌شنوی و به زودی فكرهای مغشوش و درهم‌ات نظم و ترتیب می‌گیرد و اوضاع و احوال بر وفق مرادت خواهد بود.

توصیه های سلامتی : از غذاهای سنگین و چرب به شدت پرهیز كن چون بدن تو حساس است و آماده بیماری. با یك رژیم غذایی سلامتی‌ات را بازمی‌یابی.

توصیه های اقتصادی : فكرها و ایده‌های خوبی داری. مهم است كه از این ایده‌ها برای رسیدن به موفقیت مالی و اجتماعی استفاده كنی.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : این ماه برای تو تعیین كننده خواهد بود چون باید در فاصله آن تصمیم‌های مهمی بگیری. در عشق و دوستی باید ثابت قدم بود و در زندگی همیشه پیشرفت و ترقی را جستجو كرد.

توصیه های اجتماعی : امر خیری برای خانواده‌ای نزدیک در پیش است كه به زودی خبرش به تو می‌رسد و از این بابت خوشحال خواهی شد.

توصیه های سلامتی : حتما به طور منظم ورزش كن و هر روز حداقل 15 دقیقه در خارج از خانه پوستت را در معرض مستقیم نور خورشید قرار بده.

توصیه های اقتصادی : باید برای رسیدن به وضعیت مالی خوب تلاش كنی و زحمت بكشی. البته هستند كسانی كه بدون دردسر جیبشان را پر از پول می‌كنند اما خواسته‌ها و اهداف تو باید با آنها متفاوت باشد.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : خود را در وعده‌های رنگارنگ نباید غرق كرد. چون هیچ كدام از این وعده‌ها تحقق نمی‌یابد و فقط تو می‌مانی و عمری كه به هدر رفته است!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : درست است كه شرایط مالی نگران كننده به نظر می‌رسد اما این مساله نباید تو را دچار وحشت كند و میدان را خالی كنی. این بحران هم با موفقیت تو به پایان می‌رسد.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : كدورت‌هایی در زندگی خصوصی‌ات وجود دارد كه باید هرچه سریع‌تر آنها را رفع كنی. بی‌توجهی تو به برخی مسائل عاطفی دوست یا همسرت را می‌رنجاند. باید بیشتر مراقب رفتارت باشی.

توصیه های اجتماعی : صحبت كردن با بعضی از دوستان، به تو روحیه‌ای تازه و انرژی خاص می‌دهد. پس این روزها با این افراد بیشتر در تماس باش و از آدم‌های منفی كه تو را از زندگی پشیمان می‌كنند ارتباط نداشته باش.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو بهتر از هر كسی می‌توانی استعدادهایت را تقویت كنی و تجربه‌های زیادی بدست آوری. پرورش این استعدادها به معنای سود اقتصادی در بلندمدت خواهد بود.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : باید صبر كنی تا آبهای به جوی بازگردد. در چنین حالتی می‌توانی خودت پیش‌قدم شوی تا مشكلتان حل شود در غیر اینصورت باید از خیر این عشق و علاقه بگذری و به فكر موقعیت دیگری باشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : این هفته برای تو بسیار پرتلاش خواهد بود. خبرهایی می‌رسد كه خوشحال كننده است و وضعیت مالی تو را روبراه می‌كند. خودت و توانایی‌هایت را دست‌كم نگیر و اعتماد به نفس داشته باش.

فال روز سه شنبه 28 آذر 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : روابط عاطفی تو دچار وسوسه و تردیدهایی شده است كه باید آنها را برطرف كرد. برای كسب اطمینان از طرف مقابل، راه‌حل‌های ساده‌ای وجود دارد كه باید آنها را آزمود و به نتیجه رسید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : ...

فال روزانه , فال سه شنبه 28 آذر 1396, فال 28 آذر ماه 96, فال روز 28 آذر 96 , فال امروز , فال بیست و هشتم آذر 96, فال امروز 28 آذر 96, فال 28/9/96 , فال روز 28 آذر, فال روز سه شنبه 28 آذر 96 , فال 28 آذر ماه , فال سه شنبه 28/9/96 , سرگرمی , 28/9/96, فال 96/9/28, فال سهشنبه 28 آذر 96 , فال سه شنبه 28 آذر, فال روز سه شنبه 28 آذر 96 , فال 3 شنبه 28 آذر 96 , فال روز 3 شنبه 28 آذر, فال 3شنبه 28 آذر 96 , فال سه شنبه بیست و هشتم آذر 96, فال 28-9-96 , فال 96-9-28پست های مرتبط :
فال 27 آذر 96
فال 26 آذر 96
فال 25 آذر 96
فال حافظ
فال با ستاره شناسی چینی