منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 96/10/2


فال
شنبه 2 دی 96


فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : پیشنهادی به تو می‌شود كه بسیار سرنوشت‌ساز خواهد بود و به گونه‌ای با رد یا قبول آن آینده‌ات را رقم می‌زنی پس بهتر است با كسی كه دارای تجربه و قابل اعتماد است، مشورت كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی به پولی می‌رسی اما باید مراقب باشی كه چطور آنرا خرج می‌كنی. اگر با یك برنامه‌ریزی درست از آن استفاده كنی، ممكن است كه از كنار آن، به سود خوبی برسی.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : احساس می‌كنی تصمیم تو به اراده و اختیار دیگران بستگی دارد. این موضوع می‌تواند آزاردهنده باشد اما اگر تفاهمی كه وجود دارد همچنان باقی بماند، مشكلی پیش نمی‌آید.

توصیه های اجتماعی : باید سعی كنی در جمع دوستان و یا همكارانت شركت كنی و انزوا و تنهایی را كنار بگذاری.

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با وجود مشكلات و موانعی كه در وضعیت اقتصادیت ایجاد شده، تو باید همچنان بكوشی تا پیشرفت كنی. در این صورت است كه نتیجه می‌گیری و به خواسته‌هایت می‌رسی.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : انتخاب كنید. بین بودن یا نبودن زندگی پرهیجان و زندگی مرفه با عشق و یا زندگی در رفاه این تنها راهی است كه به شما می آموزد كه باید نرمش داشته باشید و یا خشونت و همه اینها بسته به انتخاب شماست.

توصیه های اجتماعی : هنوز تنهایی بهترین راه نجات است. از دست هیاهوی پوچ دیگران فرار كن و به خود تكیه كن. بزودی شاد خواهی شد، واقعا شاد!

توصیه های سلامتی : سلامتیم و نمی دانیم كه اگر نباشیم چه خواهیم بود! سپس برای اینكه هیچ وقت تجربه نكنیم از افراد ناسالم پرهیز كنید.

توصیه های اقتصادی : فعلا اوضاع خوب است. قرار نیست چیزی را از دست بدهید و این خبر خوبی برای همه ماست. چون به چیزهایی كه داریم دل بسته ایم و برای چیزهایی كه نداریم آرزو ...

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : كسی تو را به خردمندی و تعقل سفارش می‌كند. چون برخوردهای اخیر تو كاملا احساساتی و نسنجیده بود. از این برخوردها باید درس گرفت و قبل از اینكه تاثیر منفی روی دوستانت بگذارد، درصدد تصحیح آنها برآمد.

توصیه های اجتماعی : یك سفر این روزها مناسب خواهد بود. در این سفر روحیه تازه‌ای پیدا خواهی كرد و با دوستان جدیدی آشنا می‌شوی. همین موضوع در نگرش تو به زندگی تغییراتی را به وجود می‌آورد كه پسندیده خواهد بود.

توصیه های سلامتی : پیاده‌روی و كوهنوردی برای تو بسیار مفید خواهد بود، هم به لحاظ سلامتی جسمانی و هم از نظر تقویت روحیه.

توصیه های اقتصادی : این یك برنامه تازه و جدید است كه اگر موفق شوی سود خوبی نصیب تو خواهد شد. به توصیه دوستان باید گوش سپرد و از تجارب آنان در این راه استفاده كرد تا موفق شد.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : این روزها مشاجره و نزاع‌های بی‌حاصل وقت تو را گرفته. باید دوباره همه چیز را به حالت نرمال سابق برگردانی و با آرامش و اطمینان به كارت ادامه دهی تا موفق شوی.

توصیه های اجتماعی : همیشه باید به دنبال چیزی باشی تا با امید به اون بتونی خوشحال باشی و تلاش كنی. اینطوری اطرافیان و دوستانت هم از مصاحبت با تو لذت می‌برند.

توصیه های سلامتی : خوش‌بینی رمز موفقیت توست پس یاس و نومیدی را از خود دور كن چون استعداد و روحت نابود میشه. همیشه همه بیماری‌ها از جسم شروع نمی‌شه و همیشه هم نمی‌تونی برای بیماریت پیش دكتر بری تا قرص تجویز كنه!!

توصیه های اقتصادی : باید در مورد برخی مسائل تجدید نظر كنی. وقتی راهی غلط باشه باید فورا تصحیحش كنی، در این صورت، به زودی از بحران خارج میشی.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : در مورد یكی از دوستانت حدسی می‌زدی كه درست از آب درآمد. اگر همیشه در كنار احساست، عقل و منطق را در نظر بگیری به راحتی می‌توانی اطرافیان و دوستانت را بشناسی.

توصیه های اجتماعی : روزهای آینده برای تو روشن و آفتابی خواهد بود. اگر بعضی بدبینی‌ها را از خود دور كنی، می‌توانی برای آینده‌ات تصمیمات مهمی بگیری و برنامه‌ریزی كنی.

توصیه های سلامتی : از خوردن غذای زیاد و چرب پرهیز كن و در عوض سعی كن مواد غذایی سالم و حاوی ویتامین و آرام‌كننده استفاده كنی.

توصیه های اقتصادی : در كارهایت باید استعداد و توانت را نشان بدهی. لازم است تا دست به ابتكار بزنی چون هم برای خودت و هم برای دیگران مفید خواهد بود و با كمی دقت به سود خوبی می‌رسی.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : باید دست از خیال‌پردازی برداری و در مورد چیزی كه امكان ندارد اتفاق بیفتد اصرار نكنی. فرصت زیادی نداری پس از موقعیت‌ها استفاده كن.

توصیه های اجتماعی : می‌توانی با آدم‌های تازه دوست شوی و ارتباط برقرار كنی. همیشه به خاطر داشته باش غریبه‌ها دوستانی هستند كه تو هنوز آنها آشنا نشدی.

توصیه های سلامتی : جایی را كه زندگی می‌كنی با گیاهان آپارتمانی تزئین كن چون علاوه بر زیبایی تاحدی ذرات آلاینده در هوا را جذب كرده، هوای تصفیه شده‌ای ایجاد می‌كند. از بین این گیاهان بهترینش درخت نارگیل، انجیر مجنون (بنجامین)، دراسنا، برگ چمچه‌ای، جربرا، اسپایدر و گلهای داوودیست.

توصیه های اقتصادی : اوضاع مالی‌ات چندان تعریفی ندارد. باید به فكر راه چاره بود تا از این وضع رها شوی. این نابسامانی هم تو را تحت فشار می‌گذارد و هم اطرافیانت را ناراحت می‌كند.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : این عشق نهایتا ثمر می‌دهد و به كسی كه دوستش داری می‌رسی. به شرط آنكه از هیچ كوشش در راه آن دریغ نكنی. كسی را دوست بدار كه تو را فقط به خاطر خودت بخواهد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : بیماری‌های بزرگ از یك سرماخوردگی كوچك شروع می‌شوند. پس مراقب سلامتی‌ات باش.

توصیه های اقتصادی : ...

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : نسبت به زندگی باید خوشبین و امیدوار بود. باید به این نكته ایمان داشت كه می‌توان به اهدافی متعال رسید هر چند این آرزو راهی دشوار و خطرناك را پیش پای تو بگذارد. مطمئن باش كه موفق خواهی شد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی در امور مالی یا تجاری به پیشرفت خواهی رسید و این موفقیت تو را به رفاه اقتصادی می‌رساند.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : در برخورد با دوست و یا همسرت باید از مسائل روزمره فاصله بگیری. گریز زدن به فضایی عاطفی و رمانتیك نمك زندگی را بیشتر می‌كند. زندگی بدون عشق و عاطفه، سرد و یخ‌زده خواهد بود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : بعد از كار زیاد و تنش‌های روزمره، كمی استراحت برای تو ضروری است تا دوباره به وضعیت روحی و جسمی متعادل برسی و آرامشت را بازیابی.

توصیه های اقتصادی : وقتی اوضاع اقتصادی تو خوب است اینهمه تلاش و كوشش برای چیست؟؟ چیزهای مهمتر از كار و پول وجود دارد كه تو باید آنها را هم در برنامه زندگی‌ات دخیل كنی. بهتر است كمی به خود و احساساتت برسی.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : مدتی است كه حیران و سرگردان مانده‌ای. كسی كه بین عقل و قلب خود گرفتار شده باشد به همین وضعیت دچار خواهد شد. سعی كن از بین این دو یكی را انتخاب كرده و هر چه زودتر تكلیف خود را روشن كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : دوستی به تو كمك می‌كند تا اوضاع اقتصادیت را سر و سامان بدهی. شاید در این راه انگیزه‌های مادی و مالی نیرومندی وجود داشته باشد اما تو به این‌ها نباید توجه كنی. مهم این است كه در حال حاضر او با كمك به تو مانع بزرگی را از سر راهت برداشته است.

فال روز شنبه 2 دی 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : سوالهای مهمی مطرح می‌شود كه در حال حاضر جوابی برای آنها نداری. كسی از تو درخواستی می‌كند كه فعلا باید خوب به آن فكر كنی و بعد جواب بدهی. زندگی عاطفی تو به زودی دچار تغییرات چشم‌گیری می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : به رغم آنكه توانمندی خوبی در حل مشكلات و تحمل سختی‌ها داری با این حال بعضی وقت‌ها از كوره در می‌روی و به این و آن پرخاش می‌كنی. این نوع برخوردها هم دیگران را می‌رنجاند و هم سلامتی‌ات را به خطر می‌اندازد.

توصیه های اقتصادی : به فكر خریدن كفش و كلاه آهنی باش چون یك بحران مالی در راه است كه خود را باید برای مقابل با آن آماده كنی.

فال روزانه , شنبه 2 دی 1396, فال 2 دی ماه 96, فال روز 2 دی 96, فال امروز , فال دوم دی 96, فال امروز 2 دی 96, فال 2/10/96, فال روز 2 دی, فال روز شنبه 2 دی 96, فال 2 دی ماه , فال شنبه 2/10/96, سرگرمی , 2/10/96, فال 96/10/2, فال 2- 10 – 96, فال 96 – 10 – 2 , فال روزانه , سرگرمی , فال شنبه 2 دی 96, فال دوم دی ماه 96پست های مرتبط :
فال 1 دی 96
فال 30 آذر 96
فال 29 آذر 96
فال با ستاره شناسی چینی
فال مد