منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 96/10/4


فال دوشنبه 4 دی 96


فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : در این اوضاع درهم برهم، تصمیم‌گیری دشوار خواهد بود. باید كمی حوصله كنی تا همه چیز مرتب شود سپس می‌توانی با چشمان باز برای زندگی و آینده‌ات تصمیم بگیری و به پیامدهای آن بیاندیشی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نباید انتظار داشته باشی در وضعیت اقتصادیت تغییری ایجاد شود. آینده دستاورد تلاش و همت توست بنابراین كسی كه به خود زحمت نمی‌دهد و امروز كاری نمی‌كند، نمی‌تواند توقع روزهای بهتری را داشته باشد.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : تحولاتی در زندگی عاطفیت ایجاد میشود كه باب میل تو نیست. گرچه سخت خواهد بود اما تو می‌توانی خودت را با شرایط تازه هماهنگ سازی. پس از این دوران سخت، زمان خوشحالی و شادی فرامی‌رسد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : به زودی به سود مالی قابل توجهی می‌رسی. باید همگام با پیشرفت مالی، شرایط معنوی و فرهنگی خود را هم ارتقاء دهی تا روزگار بهتری را تجربه كنی.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : امروز خواسته های خود را بدون ترس و واهمه مطرح كنید. گوش شنوا وجود خواهد داشت. و اثرات آن شما را متعجب خواهد كرد. چند روز دیگر به پایان روزهای طلایی عشق شما نمانده. از این روزها استفاده كنید.

توصیه های اجتماعی : با دوستان صمیمی خود تماس بگیرید و بگذارید كه آنها از خودشان بگویند. این كار شما را آرام خواهد كرد. سعی كنید گوش خوبی برای شنیدن باشید.

توصیه های سلامتی : به عادت های خصوصی خود توجه كنید. شما می دانید كه به چه كارهایی عادت دارید كه به زیان شما می باشد. آنها را فراموش كنید.

توصیه های اقتصادی : به هیچ كس قرض ندهید. خود شما به این پول احتیاج پیدا خواهید كرد. اگر كسی به پول شما نیاز دارد از او معذرت خواهی كنید. این به صلاح هر دوی شماست.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : با خود فكر می‌كنی كه فرصت بزرگ و طلایی زندگیت را از دست دادی و بسیار بیش از حدمعمول به آن فكر می‌كنی. تنها راه جبران گذشته، تیزبینی، مقاومت در برابر مشكلات و درس از آن است. هنوز فرصت جبران و بدست آوردن شرایط مشابه یا حتی بهتر وجود دارد البته استفاده از این فرصت در گرو عملكرد تو خواهد بود.

توصیه های اجتماعی : قدم زدن در فضای باز و هوای پاك كوهستان و یا پارك می‌تواند به تو آرامش و در نهایت نشاط بدهد. امتحان كن!

توصیه های سلامتی : هیجانات زیاد روح تو را خسته می‌كند. حدالمقدور از استرس و هیجان دوری كن زیرا به تو صدمه خواهد زد.

توصیه های اقتصادی : تلاش فراوانی به خرج دادی تا به سود قابل ملاحظه‌ای دست‌یابی اما نتیجه این كار معكوس بود. اما نگران نباش به زودی راههای تازه‌ای كشف خواهد شد.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : به گونه رفتار كن كه انتظار داری با تو رفتار شود. اگر روزی تو به او بخندی، فردا او به خواهد خندید! پس جای گله و شكایت نیست.

توصیه های اجتماعی : خبرهای خوبی تو راهه. یک میهمان عزیز در راه داری. پس لبخند بزن و خودت رو برای تغییرات آماده كن.

توصیه های سلامتی : نباید از سلامتی‌ات غافل باشی. استفاده از نوشیدنی‌های مفید و قرار نگرفتن در محیط‌ها یا جمع‌های پرتنش می‌تونه به تو آرامش بده و این بخشی از سلامتیه.

توصیه های اقتصادی : پولی را که فكر نمی‌كردی برگرده یا فراموش کرده بودی دوباره به دست می‌آوری. یک دوره سخت و پرتنش بالاخره به پایان می‌رسه و تو می‌تونی نفس راحتی بکشی.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : این روزها با واقعیت فاصله گرفتی. لازم است دوباره پاهای خود را بر روی زمین واقعی بگذاری. خیلی خوب است كه آدم آرزوهایی داشته باشد اما باید مراقب باشی كه این آرزوها و خواسته‌ها به صلاحت باشد و به صورت رویا و خواب و خیال نباشد.

توصیه های اجتماعی : یكی از خواسته‌ها و یا آرزوهایت برآورده می‌شود. به مناسبتی دوست و یا دوستان تازه‌ای پیدا می‌كنی.

توصیه های سلامتی : اگر مشكل بی‌خوابی یا بدخوابی داری پیشنهاد می‌كنم قبل از خواب، قهوه، چای و یا نوشیدنی‌های غیرالكلی حاوی كافئین نخوری چون به گفته پزشكان از ساعت 4 بعدازظهر به بعد در خواب اختلال ایجاد می‌كند.

توصیه های اقتصادی : بد نیست یه كم دست از خساستت برداری و حداقل واسه خودت یه چیزی بخری!! همه چیز توی زندگی كه پول نیست. چیزهای مهمتری هم هست. اگر دو، سه تا هدیه هم واسه دوستان یا خانواده‌ات بخری اتفاقی نمی‌افته و پولت تموم نمی‌شه!

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : از خودخواهی فاصله بگیر تا شانس و اقبال جرات كند به تو نزدیك شود!! سعی كن دیگران را هم در زندگی‌ات شریك كنی و راهی برای دوستی و رفاقت بیابی.

توصیه های اجتماعی : خبر یک قول و قرار شیرین در خانواده به تو هم می‌رسه. به مناسبتی و یا بخاطر خدمتی از تو قدردانی خواهد شد. یکی از آرزوهای قدیمی‌ات برآورده می‌شود.

توصیه های سلامتی : پس از یك دوره تلاش و كوشش باید استراحت كرد و نفسی تازه كرد. باید به روح و جسم خود فرصت بدهی تا خود را بازسازی كرده و از نو وارد كارهای تازه شود.

توصیه های اقتصادی : از نظر اقتصادی وضعیت تو بد نیست. با این حال چاله‌هایی وجود دارد كه باید آنها را پر كرد تا زندگی بتواند روند سالم و مشخص داشته باشد. راه‌اندازی در پیش است و باید خود را برای آن آماده كرد.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : شك و تردیدها را باید از خود دور كنی. برای رسیدن به كسی كه دوستش داری باید تلاش كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : برای كسب یك موفقیت مالی و اقتصادی باید برای آن تلاش و كوشش كرد. وقتی دستت به گنج بادآورده‌ای نمی‌رسد باید به كوشش بیشتر متوسل شوی.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : تمایل داری خبری را پیش از اینكه تحقیق كرده باشی، باور كنی. این شتابزدگی خطرناك خواهد بود و باید در مورد هر خبری كاملا تحقیق كرده و سپس تصمیم گرفت. به این ترتیب مشكلات كمتری پیش می‌آید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : یك سهل‌انگاری تو را دچار بحران خواهد كرد. باید مراقب باشی و از فرصت‌های خوب كاری یا تحصیلی به نفع خودت استفاده كنی.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : رفته رفته اوضاع بهتر خواهد شد. هیچ چیز یكباره و ناگهانی اتفاق نمی‌افتد و باید مراحلی را طی كند كه شاید از نظر تو پنهان باشد. این موضوع هم باید مراحل خود را طی كند بنابراین نباید عجله كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : تنش و استرس باعث می‌شود نه تنها روحت آزرده شود بلكه سلامتی جسمت نیز به خطر بیفتد چون قدرت روح از جسم بیشتر است. باید یاد بگیری كه به خود روحیه بدهی و با انجام نرمش و پیاده‌روی دوباره به آرامش روحی برسی.

توصیه های اقتصادی : با وجود یك بحران اقتصادی باید با زمینه‌های روحی و روانی آن مقابله كرد. احساسی درونی تو را به یاس و ناامیدی می‌خواند و همه دستاوردهای گذشته تو را زیر سوال می‌برد! این حس طغیانگر را باید مهار كرد.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : تو در راه عشق، برای دوستانت خودت را فدا می‌كنی اما آنها هیچ وقت نمی‌فهمند و روزی به خودشان می‌آیند كه دیر شده و تو را از دست داده‌اند. اما دلگیر نباش چون به زودی با كسی آشنا می‌شوی كه قدر تو را می‌داند و به تو كمك خواهد كرد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : هوشیاری تو به مسائل مالی نظر دیگران را جلب می‌كند. برخی فكر می‌كنند با این هوشیاری می‌شود همه درهای غیرممكن را باز كرد، اما چنین نیست. برای رسیدن سود اقتصادی قابل توجهی كه در پیش رویت قرار خواهد گرفت، باید تلاش زیادی بكنی.

فال روز دوشنبه 4 دی 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : قبل از قبول كردن یك پیشنهاد باید خوب طرف مقابل را شناخت و در مورد آن تحقیق كرد و همه احتمالات را در نظر گرفت بعد جواب داد. عجله كردن در هر كاری پشیمانی به بار می‌آورد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : باید بررسی كنی كه چه كاری با روحیه و استعداد تو هماهنگی دارد، سپس در آن كار تخصص پیدا كنی تا از نظر مالی به سطح بالایی برسی.

فال روزانه , فال دوشنبه 4 دی 1396, فال 4 دی ماه 96, فال روز 4 دی 96, فال امروز , فال چهارم دی 96, فال امروز 4 دی 96, فال 4/10/96, فال روز 4 دی, فال روز دوشنبه 4 دی 96, فال 4 دی ماه , فال دوشنبه 4/10/96 , سرگرمی , 4/10/96 , فال 96/10/4, فال دو شنبه چهارم دی 96, فال دو شنبه 4 دی, فال روز 2 شنبه 4 دی 96, فال 2 شنبه 4 دی 96, فال روز 2شنبه 4 دی 96, فال 2شنبه 4 دی 96, فال 4 - 10- 96, فال 96 – 10 – 4پست های مرتبط :
فال 3 دی 96
فال 2 دی 96
فال 1 دی 96
فال با ستاره شناسی چینی
فال عشق با اعداد