منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

سرگرمی فال 96/10/9


فال شنبه 9 دی 96


فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : كسی هست كه تو را دقیق می‌شناسد و همیشه در سختی‌ها در كنار تو بوده است اما تو بی‌اعتنا از كنارش می‌گذری. باید قدر او را بدانی و دوباره آبها را به جوی باز گردانی تا امید تازه‌ای در زندگی پیدا كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با مشكل مالی روبرو می‌شوی اما این وضعیت موقتی است. بعد از هر سختی آسانی خواهد بود. این قانون زندگی است و تاكنون تو آنرا بارها تجربه كرده‌ای. بنابراین نگرانی را از خودت دور كن و با استقامت این مرحله را پشت سر بگذار.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : باید نسبت به دوست یا همسرت مهربان و گشاده‌رو باشی. نباید به گونه‌ای رفتار كنی كه دیگران آرزوی غیبت تو را بكنند. مهربانی و تواضع مهمترین ویژگی توست پس از آن بدرستی استفاده كن و دل دیگران را بدست آور.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اوضاع اقتصادیت نوسانی ندارد و تو با یاس و ناامیدی، عرصه را به خودت تنگ كرده‌ای. اگر به فكر موفقیت در زمینه مالی هستی بهتر است به فكر راهی برای بهبود شرایط باشی و از سختی‌ها و خطرها نترسی. با كوشش و تلاش به موفقیت خواهی رسید.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : از كسانی كه ظاهری زیبا و باطنی پر از كینه و مرض دارند باید دوری كرد. دمخور نبودن با این چنین افراد یك نوع رهایی و رستگاری است. پیشنهادی ارائه می‌شود كه باید در مورد آن خوب اندیشید و سپس تصمیم گرفت.

توصیه های اجتماعی : همیشه اوضاع به یك حالت نبوده و از این پس هم نخواهد بود. روزهای بهتری خواهد آمد كه در آن احساس راحتی و آسایش بیشتری خواهی كرد. در این قانون هیچ تردیدی نباید داشت.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی‌ات باش و با انجام كارهای نسجیده خود را در معرض بیماری قرار نده. باید چیزهای زیان‌آور و مضر را آنچنان در نظر خود بزرگ جلوه دهی كه هرگز نتوانی به آنها نزدیك شوی.

توصیه های اقتصادی : به خاطر یك بحران مالی دچار تنش‌های تازه‌ای خواهی شد. فشارهای اقتصادی، بر روح و روان آدمی تاثیر منفی خواهد گذاشت. باید كنترل اعصاب خود را داشته باشی و عاقلانه تصمیم بگیری.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : تو باید در برخورد با دوستان شجاعت و صراحت داشته باشی تا رابطه‌تان تضمین شود. شاید در ابتدا برای مدتی كوتاه، دلخوری و ناراحتی پیش بیاید اما در دراز مدت به تو حق خواهد داد.

توصیه های اجتماعی : دوستان یا همكاران تو را به خاطر انجام كاری تشویق خواهند كرد و این در روحیه تو تاثیر زیادی می‌گذارد.

توصیه های سلامتی : نباید بگذاری ركود و یكنواختی زندگی تو را تحت تاثیر قرار دهد. هر از چند گاه با یك ابتكار تازه باید دست به عمل جدیدی بزنی كه زندگی تو را تغییر دهد. با این كار سلامتی روحی‌ات را تضمین می‌كنی.

توصیه های اقتصادی : وضعیت اقتصادی تو ثابت خواهد بود. این ماه انتظارهای زیادی داری كه شاید بخشی از آنها تحقق پیدا نكند. از عجله و شتابزدگی دوری كن. باید به اندازه كافی صبر و حوصله داشت تای كار به نتیجه برسد.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : سوء تفاهم كوچكی به وجود آمده كه به زودی برطرف می‌شود. نباید از تصمیم و نظر خود برگردی چون حق با تو بوده است و دیگران هم به زودی خواهند فهمید.

توصیه های اجتماعی : خبرهای خوشی در انتظار توست. از یک دیدار غیرمترقبه قلبت به هیجان می‌آید. یک دوست قدیمی به دیدارت خواهد آمد. در خانواده نزدیک خبرهای خوبی در جریان است.

توصیه های سلامتی : اگر این روزها مشكل بی‌اشتهایی یا بدخوراكی داری بهتر است از سبزیجات تازه و میوه در وعده‌های بیشتری استفاده كنی چون مواد مغذی و ویتامین‌های لازم برای بدنت، فقط از این طریق بهتر و بیشتر جذب می‌شود و این كار را ادامه بده تا زمانی كه مشكل از بین برود.

توصیه های اقتصادی : مرحله مهمی را پشت سر گذاشتی و نهایتا سود خوبی هم بدست آوردی. این موفقیت راه را برای تو باز می‌كند.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : به هر كسی اعتماد نكن. بعضی مواقع صداقت و یكرنگی تو به دیگران این اجازه را می‌دهد كه از رفتارت سوءاستفاده كنند. نباید بگذاری هر كسی به حریم خصوصیت وارد شود.

توصیه های اجتماعی : به زودی در وضعیت جدیدی قرار می‌گیری و درباره یک موضوع باید نظر نهایی‌ات را بگویی. از راه دور خبرهای خوب و امیدبخشی می‌رسد.

توصیه های سلامتی : قصد داری با استرس و اضطراب روزت را خراب كنی؟؟؟ باید از افكار و یا افرادی كه اعصاب تو را تحریك می‌كنند دوری كنی و كمی با خودت خلوت كنی. در اینصورت می‌توانی به آرامش برسی.

توصیه های اقتصادی : تا زمانی كه برای رسیدن به آرزوهایت تلاش نكنی، هیچ چیز به دست نمی‌آوری. فقط نشستن و در تخیل خود یك زندگی رویایی و كامل را تجسم كردن كافی نیست. باید تلاش كنی با حداقل به قسمتی از آرزوهایت برسی.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : احساس عاطفی تازه پیدا می‌كنی كه تا حدودی ناشناخته است. باید مثل جسم از روح خود نیز مراقبت كرد و آن را در مسیری انداخت كه موجب رشد و كمال آن باشد.

توصیه های اجتماعی : همیشه نباید منتظر یک اتفاق یا خبر خوش باشی. بعضی وقتها باید خودت دست بكار شوی و با یك ابتكار روحیه‌ات را تغییر دهی.

توصیه های سلامتی : احساس خستگی و بی‌حالی می‌كنی. همین مساله تو را نگران می‌كند و گمان می‌كنی بیماری خاصی گرفته‌ای در حالی كه چنین نیست و فقط یك افسردگی روحی است و باید هرچه زودتر از بین برود.

توصیه های اقتصادی : كار جدیدی كه به تو واگذار شده، نیازمند دقت و كوشش است تا ثمره مالی داشته باشد. خود را كاملا وقف كارت بكن تا بتوانی موفق شوی.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : به مسائل حاشیه‌ای توجه می‌كنی و جزئیات را بزرگ می‌كنی كه حتما به ضررت تمام می‌شود. با وجودی كه این موضوع چند بار در زندگی تو تجربه شده بازهم آن را تكرار كرده و درس نمی‌گیری!

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با افراد مهمی برخورد می‌كنی كه افكارشان بر تو تاثیر خواهد گذاشت و این شروع یك تحول اقتصادی است. باید با حواس جمع و هوشیاری از این موقعیت استفاده كنی.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : اتفاقاتی پیش می‌آید كه تو را وسوسه می‌كند تا دست به كارهای غلط و اشتباه بزنی. كاملا باید مراقب باشی و در همه حال دوراندیشی خود را حفظ كنی. باید مراقب باشی، بازیچه این و آن نشوی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : نوسانات مالی تو را عصبی و ناراحت خواهد كرد. باید برخود مسلط باشی و به دنبال راهی بگردی. البته این نوسانات ناپایدارند و به زودی حل خواهند شد.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : به جای دامن زدن به اختلافات، بهتر است راه‌حل مشتركی را در پیش گرفته و با هم آنرا دنبال كنید. مگر چقدر فرصت برای با هم بودن دارید كه همش به یكی به دو كردن می‌گذرانید؟

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تكرار یك برنامه یا یك كار، برای بهبود اوضاع اقتصادی، همیشه بد نیست. گاه كاری را كه به سودآور بودن آن اعتماد داری باید چندین بار تكرار كنی تا به نتیجه برسی.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : همسر به تو احتیاج دارد. بخصوص پس از اتفاق اخیری كه برای او افتاده احتیاج به محبت و توجه بیشتری دارد. بعضی مسائل كوچك را باید با گذشت نادیده گرفت و رد شد.

توصیه های اجتماعی : عوض كردن محل سكونت یا كار و ورود به یك خانه جدید می‌تواند نشانه ورود به یك مرحله تازه باشد. باید از گذشته‌ها به اندازه كافی درس آموخته و در آینده از آنها استفاده كرد.

توصیه های سلامتی : سنگین می‌آیی و می‌روی. تحرك نداشتن بزرگترین نقطه ضعف توست. تن‌پروری و خوابیدن، روح آدمی را می‌كشد. چون اسب جنگی باید چابك و راهوار بود.

توصیه های اقتصادی : گام‌های درست و حساب شده مفید بوده و در پایان منافع زیادی خواهد داشت. جایی برای نگرانی وجود ندارد چون مشكلی نیست كه از عهده حل آن برنیایی.

فال روز شنبه 9 دی 1396 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : چون تحت تاثیر دیگران و حرفهایشان قرار می‌گیری روز به روز از دوست یا همسرت فاصله گرفته‌ای. باید هشیار باشی و روابط بهم ریخته را روبراه كنی تا فرصتی برای افراد سودجو برای خودنمایی به وجود نیاید.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : تو زندگی را دوست داری و كمتر به آینده‌های دور فكر می‌كنی. آنقدر در وقایع روزمره غرق شده‌ای كه نمی‌توانی به آینده فكر كنی. اگر همین روش را ادامه دهی به زودی با بحران مالی و ركود اقتصادی مواجه می‌شوی.

فال روزانه , شنبه 9 دی 1396, فال 9 دی ماه 96, فال روز 9 دی 96, فال امروز , فال نهم دی 96, فال امروز 9 دی 96, فال 9/10/96, فال روز 9 دی, فال روز شنبه 9 دی 96, فال 9 دی ماه , فال شنبه 9/10/96, سرگرمی , 9/10/96, فال 96/10/9, فال 9- 10 – 96, فال 96 – 10 – 9 , فال روزانه , سرگرمی , فال شنبه 9 دی 96, فال نهم دی ماه 96پست های مرتبط :
فال 7 دی 96
فال 6 دی 96
فال 5 دی 96
فال مد
فال تاس