منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

تست خودشناسی با انتخاب بوی خوش دلخواه شما

تست خودشناسی با انتخاب بوی خوش دلخواه شما


آلن هریس محقق و استاد دانشگاه، درباره اهمیت رایحه و حس بویایی می گوید:
حس بویایی شما، در مغز و دقیقا در منطقه احساسات اولیه واقع شده است.
به همین علت است كه ارتباطات بویایی تشكیل شده در دوران كودكی ، می تواند شخصیت رفتاری شما و سازه های ثبت آن را در دوران نوجوانی و جوانی شكل دهد.
بنابراین در تست حاضر ، آن بوی خوشی را كه حس می كنید لحظات بسیار شادی را برای شما به وجود می آورد ، انتخاب كرده و ببینید كه رایحه شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد !؟


تذكر : برای شناخت صحیح پاسخ تست و همچنین نتیجه گیری واقعی ، قبل از مراجعه به تفسیر تست ها از گزینه های زیر ، فقط یك گزینه را انتخاب نمایید و سپس پس از انتخاب قطعی گزینه مورد نظر به پاسخ و تفسیر گزینه ها در انتهای این متن مراجعه نمائید .

گزینه یك - بوی تند كلر در استخرهای بزرگ

گزینه دو - بوی كباب ، همبرگر و از این قبیل غذاها

گزینه سه - بوی گل و سبزه

گزینه چهار - بوی كرم های ضد آفتاب

گزینه پنج - بوی خوش بچه های كوچك

........

.......

......

.....

....

...

..

.

پاسخ و تفسیر گزینه ها

تفسیر گزینه یك - بوی تند كلر در استخرهای بزرگ

مطالعات نشان می دهد كسانی كه بشدت به بوی تند و تیز كلر در آب استخر علاقه مندند افرادی مخاطره جو و اهل ریسك هستند كه مدام به دنبال كسب تجربیات جدید هستند. شما عاشق تجربه كردن و در نتیجه شوكهای غیر آشنایی هستید كه یكباره بر شما فرود می آید.


تفسیر گزینه دو - بوی كباب ، همبرگر و از این قبیل غذاها

تحقیقات نشان می دهد كه بودن با خانواده برای شما از اهمیت فراوانی برخوردار است و بدین ترتیب همیشه از استرس كمتری نسبت به دیگران بر خوردارید. شما تلاش می كنید تا تمام اوقات فراغت خود را با آنها بگذارنید.


تفسیر گزینه سه - بوی گل و سبزه


آیا به خاطر می آورید كه همیشه پدرتان را در كارهای مربوط به گل و گیاه و یا مادرتان را برای آماده كردن میز غذا و جمع كردن آن ، كمك می كردید؟ كسانی كه عاشق بوی چمنهای تازه كوتاه شده و یا گل و سبزه هستند ، افرادی مسولیت پذیر و دلسوزند و هرگز كاری را در نیمه راه رها نمی كنند.شما با بوی طبیعت زنده اید و این یعنی شادكامی و سرزندگی ، یعنی حیات و شما این حیات بدست آمده از طبیعت را با هیچ چیز عوض نمی كنید !


تفسیر گزینه چهار - بوی كرم های ضدآفتاب

شما فردی فعال ، برون گرا و با نشاط هستید كه شادترین لحظات زندگیتان مربوط به زمانی است كه در حال انجام فعالیتی هستید! یك سحرخیز واقعی كه با اعتماد به نفس بسیار می تواند روز را به خوبی آغاز كند.


تفسیر گزینه پنج - بوی خوش بچه های كوچك


بوی شیرخشك بچه همیشه شما را سست می كند و بوی نوزادان معمولا حسی غریب را در شما زنده می كند! حسی كه به واسطه آن ، خانواده بیش از همه چیز برایتان اهمیت می یابد. شما همانند مادران خانه دار و یا مردانی كه عاشق زن و بچه خود هستند ، دوست دارید تمام وقت خود را در خانه بگذرانید و از بودن با نوزاد خود لذت می برید! بوی خوش شیری كه همیشه از او می آید ، بی اختیار شما را به سمت خانه می كشاند تا بهترین لحظات را با او سپری كنید. شما در خانه بودن ، آن هم به دور از هرگونه هیاهو و جنجال را به همه چیز ترجیح می دهید.

سرگرمی , روانشناسی , شخصیت شناسی , تست بو , تست خودشناسی , انتخاب بوی خوش دلخواه شما, روانشناسی بو  , تست روانشناسی انتخاب بو , شخصیت شناسی از روی بوی دلخواه شما , شخصیت شناسی از روی بوی مورد علاقه شما , آزمون خودشناسی, تست بو , تست روانشناسی , تست شخصیت شناسی , خود شناسی , آزمون خود شناسی , پرسشنامه روانشناسی , پرسشنامه شخصیت شناسی , پرسشنامه تست خود شناسی, تست , بوپست های مرتبط :
متولدین هر ماه در چه سنی ازدواج می کنند؟
تست شخصیت شناسی : رفتار واقعی یا نمایشی
ازچند درصد توانمندیهای خود استفاده میکنید ؟؟؟
چگونه کسی که دوست داریم را به زندگی خود جذب کنیم
تست شخصیت شناسی - نیمه گمشده تان را پیدا کنید