منوی اصلی

دسته بندی مطالب

آرشیو

لینک دوستان

پیوندها


آمار سایت

بازدید کننده گرامی به سایت سرگرمی آوا فان خوش آمدید

فال روزانه فال 92/5/14


فال
دوشنبه 14 مرداد 92


فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه فروردین :

توصیه های عاشقانه : مسائل كوچك را دست كم نگیر چون ممكن است همین مسائل كوچك، گره بزرگی در زندگیت ایجاد كند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : احساس می‌كنی بسیار كار می‌كنی و كمتر نتیجه می‌گیری. اما اینطور نیست. چون به همان میزان سطح توقع و انتظارات تو بالا می‌رود. باید به اندازه‌ای كه سعی می‌كنی توقع داشته باشی.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه اردیبهشت :

توصیه های عاشقانه : اختلافی با دوست یا همسرت پیش آمده است كه زندگی عاطفی‌ات را تلخ می‌كند. ریشه‌های این اختلاف را باید پیدا كرد و آن را برطرف نمود. به دیگران كمك كن تا در شرایط مشابه آنها نیز تو را یاری كنند.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : این ماه ممكن است مجبور شوی خود را با شرایط سخت مالی هماهنگ كنی. انتخاب یك برنامه یا كار جدید می‌تواند عواقب و مسئولیت‌هایی داشته باشد كه نمی‌توان از آنها گریخت. اما این راه با همه سختی‌هایش پایان خوبی دارد.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه خرداد :

توصیه های عاشقانه : به شكل و ظاهر آدم‌ها نمی‌توان قضاوت كرد. باید در همه حال پشت این ظواهر و درون آدم‌ها را در نظر داشت زیرا درون است كه تعیین كننده خواهد بود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : جدیت و پشتكار رمز موفقیت توست. همین كه هر كاری را به موقع و دقیق انجام دهی، موجب پیشرفت تو در كار می‌شود و در نتیجه روزبه‌روز وضعیت اقتصادیت هم بهتر خواهد شد.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه تیر :

توصیه های عاشقانه : وقتی كسی تو را دوست دارد و خالصانه این دوستی را در عمل ثابت كرده است، نباید نسبت به او بی‌تفاوت بود یا دست به كارهایی زد كه او را نسبت به خود دلسرد و مایوس ساخت.

توصیه های اجتماعی : سعی كن با شاد كردن دیگران، فضای خوب و دلچسبی را در محیط خانه یا محل كار به وجود آوری. هر روز غم‌ها و غصه‌ها را برداشتن و به این و آن تعارف كردن، كار پسندیده و مفیدی نخواهد بود.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی خود باش و دست به كاری نزن كه عواقب جسمی و روحی نامطلوبی در پی داشته باشد. هیچ كس مثل خودت نمی‌تواند پرستار تو باشد. بنابراین كمتر از دیگران باید توقع داشت.

توصیه های اقتصادی : همیشه مشكلات اقتصادی منشاء دردسرها و گرفتاری‌هاست. باید به نحوی عمل كنی كه دچار چنان بحران‌هایی نشوی. از اسراف و زیاده‌روی دوری كن و بكوش تا سطح درآمد خود را افزایش دهی.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه مرداد :

توصیه های عاشقانه : نباید رقیب خود را دست كم گرفت. مشكلات ساده و عادی را نباید دست كم گرفت چون در آینده همین مشكلات كوچك به بحران و اختلافات بزرگ ختم می‌شود.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : اشتهای سیری ناپذیر تو در زمینه مسائل مالی، نمی‌تواند تو را به چیزهای كوچك قانع كند. برای همین باید به فكر كارهای بزرگ برای رسیدن به یك جهش اقتصادی باشی، پس هوشیار باش تا فرصتها از دست نرود.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه شهریور :

توصیه های عاشقانه : كسی هست كه تو را دقیق می‌شناسد و همیشه در سختی‌ها در كنار تو بوده است اما تو بی‌اعتنا از كنارش می‌گذری. باید قدر او را بدانی و دوباره آبها را به جوی باز گردانی تا امید تازه‌ای در زندگی پیدا كنی.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : با مشكل مالی روبرو می‌شوی اما این وضعیت موقتی است. بعد از هر سختی آسانی خواهد بود. این قانون زندگی است و تاكنون تو آنرا بارها تجربه كرده‌ای. بنابراین نگرانی را از خودت دور كن و با استقامت این مرحله را پشت سر بگذار.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه مهر :

توصیه های عاشقانه : به زودی با لجبازی و بی‌منطقی‌ات، دوست یا همسرت را كلافه می‌كنی. بهتر است كمی با خودت خلوت كنی و در رفتارت تجدید نظر كنی چون در نهایت خودت متضرر خواهی شد.

توصیه های اجتماعی : ...

توصیه های سلامتی : ...

توصیه های اقتصادی : از نظر اقتصادی دچار مشكلاتی خواهی شد. از قدیم گفته‌اند : ((علاج واقعه قبل از وقوع باید كرد)). پس خود را برای برخورد با مشكلات و غلبه بر آنها آماده كن. با كمی حوصله و تلاش می‌توانی از پیچیده شدن مشكلات جلوگیری كنی.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه آبان :

توصیه های عاشقانه : عشق با خود طوفانی دارد كه از آن نمی‌توان گریخت. ممكن است این طوفان در ابتدا یا انتهای آن باشد اما به هر حال بدون طوفان نخواهد بود. اگر سری به سلامت می‌خواهی باید از آن حذر كنی.

توصیه های اجتماعی : اگر با كارهای تزئینی و دستی غریبه نیستی می‌توانی روز مفرحی را برای خودت درست كنی. گاهی بد نیست به هنر رجوع كنی. این بهترین راه تفریح و شادی است.

توصیه های سلامتی : به میزان ویتامین و كالری روزانه‌ات توجه كن تا دچار عارضه‌ای نشوی. همیشه پیشگیری قبل از درمان نتیجه بهتری خواهد داد!!

توصیه های اقتصادی : ممكن است روزهای آینده دچار مشكلات مالی شوی. چیزی را كه انتظارش نمی‌رفت اتفاق خواهد افتاد و همین برای تو حیرت‌آور خواهد بود. خود را برای روزهای آینده از هم اكنون آماده كن.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه آذر :

توصیه های عاشقانه : این پرخاشگری و هیجان ظاهری است. در اعماق او احساس عاطفی رقیق و نابی وجود دارد كه باید آن را كشف كرد. هرگز نمی‌توان براساس ظاهر آدم‌ها قضاوت كرد.

توصیه های اجتماعی : نامه یا خبری می‌رسد كه جالب و شنیدنی خواهد بود. گرچه این خبر، همان چیزی نیست كه تو انتظارش را داشتی و برای آن لحظه‌شماری می‌كردی، اما در مجموع دل تو را راضی خواهد كرد و نوید خوبی است.

توصیه های سلامتی : مراقب سلامتی‌ات باش. اگر آنفولانزای مرغی!! بگیری تعجبی نداره چون اصلا مراقب نیستی و فكر نمی‌كنی تو هم ممكنه مریض بشی. ورزش و رژیم غذایی مناسب را فراموش نكن.

توصیه های اقتصادی : افق‌های تازه‌ای در مسیر كاری تو آشكار می‌شود كه بسیار عالی خواهد بود. پس از آن بحران مهم و رنج‌های فراوانی كه بود، آینده خوبی فراروی تو قرار گرفته است.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه دی :

توصیه های عاشقانه : چاره‌ای نیست. وقتی واقعیتی را نمی‌توانی عوض كنی، باید با آن كنار بیایی. به جای اینكه اعصاب خودت را فرسوده كنی سعی كن با نگاهی متفاوت به اطرافیانت بنگری.

توصیه های اجتماعی : یکی از آروزها و یا خواسته‌هایت برآورده خواهد شد. این روزها شانس و اقبال با تو همراه است. اگر به کارهای هنری و یا ورزشی مشغولی با فكر باز و روحیه‌ای بانشاط به آنها بپرداز چون به موفقیتهای شیرینی دست می‌یابی.

توصیه های سلامتی : ناراحتی و نگرانی‌های تو سلامتی‌ات را مستقیم به خطر می‌اندازد. پس آرامشت را حفظ كن و از رفتارهایی كه روح و در نهایت جسمت را آزار می‌دهد خودداری كن.

توصیه های اقتصادی : به خاطر ندانم كاری دچار ضرر و خسارت می‌شوی. به جای اینكه دیگران را مقصر بدانی باید بدانی كجای كارت ایراد داشته و آن را برطرف سازی. بعضی فرصتهای به اصطلاح باد آورده را دست کم نگیر و قبل از اینکه آنها را از دست بدهی قدرشان را بدان. هنوز وقت برای جبران داری.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه بهمن :

توصیه های عاشقانه : به هر كسی اعتماد نكن. بعضی مواقع صداقت و یكرنگی تو به دیگران این اجازه را می‌دهد كه از رفتارت سوءاستفاده كنند. نباید بگذاری هر كسی به حریم خصوصیت وارد شود.

توصیه های اجتماعی : به زودی در وضعیت جدیدی قرار می‌گیری و درباره یک موضوع باید نظر نهایی‌ات را بگویی. از راه دور خبرهای خوب و امیدبخشی می‌رسد.

توصیه های سلامتی : قصد داری با استرس و اضطراب روزت را خراب كنی؟؟؟ باید از افكار و یا افرادی كه اعصاب تو را تحریك می‌كنند دوری كنی و كمی با خودت خلوت كنی. در اینصورت می‌توانی به آرامش برسی.

توصیه های اقتصادی : تا زمانی كه برای رسیدن به آرزوهایت تلاش نكنی، هیچ چیز به دست نمی‌آوری. فقط نشستن و در تخیل خود یك زندگی رویایی و كامل را تجسم كردن كافی نیست. باید تلاش كنی با حداقل به قسمتی از آرزوهایت برسی.

فال روز دوشنبه 14 مرداد 1392 ویژه متولدین ماه اسفند :

توصیه های عاشقانه : احساس عاطفی تازه پیدا می‌كنی كه تا حدودی ناشناخته است. باید مثل جسم از روح خود نیز مراقبت كرد و آن را در مسیری انداخت كه موجب رشد و كمال آن باشد.

توصیه های اجتماعی : همیشه نباید منتظر یک اتفاق یا خبر خوش باشی. بعضی وقتها باید خودت دست بكار شوی و با یك ابتكار روحیه‌ات را تغییر دهی.

توصیه های سلامتی : احساس خستگی و بی‌حالی می‌كنی. همین مساله تو را نگران می‌كند و گمان می‌كنی بیماری خاصی گرفته‌ای در حالی كه چنین نیست و فقط یك افسردگی روحی است و باید هرچه زودتر از بین برود.

توصیه های اقتصادی : كار جدیدی كه به تو واگذار شده، نیازمند دقت و كوشش است تا ثمره مالی داشته باشد. خود را كاملا وقف كارت بكن تا بتوانی موفق شوی.

فال روزانه , فال دوشنبه 14 مرداد 1392, فال 14 مرداد ماه 92 , فال روز 14 مرداد 92 , فال امروز , فال چهاردهم مرداد 92 , فال امروز 14 مرداد 92 , فال 14/5/92 , فال روز 14 مرداد , فال روز دوشنبه 14 مرداد 92 , فال 14 مرداد ماه , فال دوشنبه 14/5/92 , سرگرمی , 14/05/92 , فال 92/5/14, فال دو شنبه 14 مرداد 92 , فال دو شنبه 14 مرداد , فال روز 2 شنبه 14 مرداد 92 , فال 2 شنبه 14 مرداد 92 , فال روز 2 شنبه 14 مرداد 92 , فال 2شنبه 14 مرداد 92 , فال 14- 5- 92 , فال 92 – 5 – 14, فال روزانه , فال دوشنبه 14 مرداد 1392, فال 14 مرداد ماه 92 , فال روز 14 مرداد 92 , فال امروز , فال چهاردهم مرداد 92 , فال امروز 14 مرداد 92 , فال 14/5/92 , فال روز 14 مرداد , فال روز دوشنبه 14 مرداد 92 , فال 14 مرداد ماه , فال دوشنبه 14/5/92 , سرگرمی , 14/05/92 , فال 92/5/14, فال دو شنبه 14 مرداد 92 , فال دو شنبه 14 مرداد , فال روز 2 شنبه 14 مرداد 92 , فال 2 شنبه 14 مرداد 92 , فال روز 2 شنبه 14 مرداد 92 , فال 2شنبه 14 مرداد 92 , فال 14- 5- 92 , فال 92 – 5 – 14پست های مرتبط :
فال 13 مرداد 92
فال 12 مرداد 92
فال 11 مرداد 92
فال و طالع بینی از روی ستاره ها
فال حافظ
فال قهوه
فال تاس
فال گلبرگ
فال لاک پشت
فال و طالع بینی سال 1392 هجری شمسی (سال مار)
طالع بینی عشق برای تمامی ماهها
شخصیت شناسی از روی طرز دست دادن